Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Alincim ne güzel arıyor seni benim kocişe ben küseyim hayatta sormaz neden diye. Öyle garip garip oturur karşımda ağzını açmaz. Daha çok öfkelendiriyor o hali beni.

Kızlar bu arada ben özel bir laboratuvara gittim kan testi için ancak yarın 5-6 gibi sonuç alabiliriz dediler sinirlendim vermedim kan. Nasıl beklerim ben o saate kadar. Devlet hastanesine gidecektim orada da saat 11 de bitiyormuş kan alımı yani benim test pazartesiye kaldı.

Claire Her Işte Bir Hayir Vardi Bekle Bakalim Beklemekten Bişey Kaybetmeyecen O Ki... Hadi Bakalim ...

claire merhaba canımk int araştır kantesti yaptıra biliceğin bir yer bula bilirsin ben öyle yapmıştım bulduğum merkezlkeri tek tek aradım yapıyprmusunuzz kaç saate çıkar diye sonunda hem evime yakın olan bir yere hamde iki saate çıkarta bilen bir yere yaptırmıştım
inşallah bebişin seninledir canım hem kendini hem bizi fazla bekletme senin güzel haberlerini bekliyoruz
buarada tekirdağ özel yaşam hasatanesi şimdi ben senin için int baktım ve numarasını aldım ara istersen sor bi (0282) 293 26 26

hayırlı cumalar vahşikedicim çok şükür iyiyiz biz bebişimle senin de bulantılar benimki gibi kötü desene bende kahvaltı edemiyordum ama bak 3 aydan sonra rahatlıyorsun o çok güzel inşalah sende rahatlıcaksın canım

Canım çok sağol ama ben tekirdağın ilçesinde yaşıyorum. Ve burada bir tane lab. var. Aslında ben buraya yakın başka bir ilçeye gidiyorum doktora. Eğer zorunda kalırsam yani kociş çok ısrar ederse oraya giderim. Ama hevesim kaçtı açıkçası.

hayırlısı olsun canım biz senin güzel haberlerini bekleyeceğiz ne zaman yaptırırsan testi güzel haberle gelmeni dilerim allaha emanet ol

selamlar herkeze hayırlı cumalar allahım bu cuma gününde bütün dualarımızı kabul etmesi dileğiyle inşallah herkezin hakkında hayırlısı olur herkezin tez zamanda kucaklarını doldurur yarabbim
kızlar nasılsınız ben biraz kötüüü bugün son günüm kendinize iyi bakın sizleri çok özleyecem ara ıra uğrarım inşallah öpüldünüz hemde en kocamanından dualarım hepinizleeeee hoşçakalınnnn

süarcım saol inşallah benim bulantımda çabuk gecer canım kraker yemekten bıktım su bile bulantı yapıyor artık krakerden nefret eder oldum bulantılarım geçsin asla kraker görmek istemiyorum.........

selamlar herkeze hayırlı cumalar allahım bu cuma gününde bütün dualarımızı kabul etmesi dileğiyle inşallah herkezin hakkında hayırlısı olur herkezin tez zamanda kucaklarını doldurur yarabbim
kızlar nasılsınız ben biraz kötüüü bugün son günüm kendinize iyi bakın sizleri çok özleyecem ara ıra uğrarım inşallah öpüldünüz hemde en kocamanından dualarım hepinizleeeee hoşçakalın

vahşikedicim elma deniye bilirsin canım ben elmayla baastırıyordum son zamanlarda ve şimdi hergün bir iki tane elma yiyorum ekşi elma

yasemincim canım hayırllı cumalar sanada ettiğin dualara bütün kalbimle aminnnnnnnnnn diyorum
canım bizde seni özleyeceğiz sende kendine iyi bak olurmu öpüyorum canım allaha emanet ol

merhaba kızlar tekrar sizinle olmaktan çok mutluyum hepinizi çok ama çok öpüyorum yokluğumda hamiş kalan herkesi yürekten kutluyorum nisan ayı maşşallah bereketli olmuş darısı tüm isteyenlerin başına inşallah süarcığım bebişininde seninde iyi olmaznıza çok sevindim belenay canım senin destekçi tavrına hayranım valla özlemişim hepinizi neyse hepinizi teker teker kocamn öpüyorum

vahşikedicim elma deniye bilirsin canım ben elmayla baastırıyordum son zamanlarda ve şimdi hergün bir iki tane elma yiyorum ekşi elma

canım elmayı bende duydum ve denedim bir elmanın yarısını bile yiyemedim erik nornalde çok severim onu bile yiyemiyorum zaten kızımdada 9 ay bulantım bitmemişti inşallah bu öyle olmaz elbet deneye deneye bi yolunu bulucam şu anda sadece tuzlu şeyler yiyebiliyorum bunada şükür sızlanmanın alemi yok bebişim saglıklı olsunda sonuçta geçici bir süreee

canım inşallah geçici olur allah yardımcın olsun benim ablamda oğlunda 9 ay boyunca hiç bişey yemişti ve sürekli olarak miğde bulantısı çekmişti

Yasemen internet kafeye gidip gir arada siteye. Ya da mail adresini ver. Oraya yazalım. Böyle olmaz ki arkadaşım bizi bırakıp gitmek.Biz seni çok seviyoruz çok..

yasemincim gitmene üzüldüm inş başka bir iş bulursunda ordan konuşurz hakkında hayırlısı ...

yasemen canım benim bizden tamamen kopma ne olur alinin de dediği gibi internet cafe de falan gir arada mümkün olursa. Herşey çok daha güzel olacak buna inan, canını sıkma...
Alincim kocan da stresli heralde, olsun arada onlar da laflarını pek bilemeyebiliyorlar, benim eşim de hemen arar sorar ben biraz daha uzatırım ona göre, ama önemli olan hatasını anlamış olması, AAAAAA üzmesin seni canım .....
Vahşi kedi, bulansın be güzelim boşver... Allah yardımcın olsun tabii ama olsun demekk ki herşey yolunda...
Süar, sultan, belenay, moon_sun, claire... tüm arkadaşlarım öpüyorum hepinizi...

benssnb hoşgeldin canım neler yapıyorsun bakalım uzun zamandır görünmüyordun tekrar hoşgeldin canım

yasemenn hayırlısı olsun bak gör bu kadar insanın duasını alıyorsun hemen yeni bir iş bulacaksın hayırlısıyla üzülme tatlım ama bizleride fazla yanlız bırkma özletme kendini seni seviyoruz unutma yine güzel şeyleri ve dertlerimizi paylaşacağız unutma yanlız değilsin

alincim eşinle aranın düzelmesine sevindim bunlar tatlı kırgınlıklar gül geç seni gidi seni eşine naz yapıyorsun dimi yap kız yp azcıkda onlar çeksin bizi dimi ya

sulteeee şeker nasılsın bakam işlerin bitmiş gözün aydın

vahşi cazibeli vahşi kedicim sen nasılsın bakalım demek üzüyor seni meleğin ben konuşurum onunla seni üzmesin bakim artık birazda sizin safınızda yer almanın zamanı

süarcım inan çok mutlu oldum sanki gördüm yeğenimi teyzesinin gülü yerim ben onu

hoşbulduk belenaycığım hamdolsun iyiyim ben çalışmadığım için yada şöyle diyim ev işinde çalıştığım için bütün bayanların bildiği gibi geçiyor hayatım:)))evde olunca iş güç bitmiyor bazen giremediğim oluyor ama kalbim dualarım hep sizinle canım valla bağımlılık oldu bende hiç vaktim olmasa bile illa bi beş dakka hamiş varmı diye bakmadan edemiyorum:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…