Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın sitenin şekerleri nasılız bakalım bugün aramızda morali bozuk olanlar var çok ayııııp

durulaytuğ canım herşeyde bir hayır vardır demedikmi biz hadi bakalım toparla kendini olacak inşallah ama hayırlısıyla olsun bird hayıt tohumunu dnesen çok faydasını görüyor kullanan düzenli kullandınmı faydalı oluyormuş duanada amiiiin diyorum tatlım üzülme

claire fazla acele etme hamişsen zaten çıkacak sen sadece kendine dikkat et erken yaptırırsan sonuşç negatif olunca üzülürsün biraz sabret derim

alincim senin heyecanını paylaşıyorum inşallah güzel günler seni bekliyor sonuç ne olursa olsun unutma sen bir anne adayısın bugün olmassa bir gün mutlaka aslında hepimiz anne adayıyız ancak biraz sabır lazım senin için doğru zaman hayırlı zaman bu zamandır inşallah allahım emeklerini boşa çıkarmasın amiiiin

sultan şekercim nasılsın bakim dedim ya ben teyze olmak istiyorum diye galiba olacak kız ne dersin inşallah hayırlısı amiiin

süar nerelerdesin merak ettim ne yaptın gördünmü meleğini kız gelde anlat meraktan öldüm hadi güzel haberlerini bekliyorum anlat yeğenim nasıl neler yapıyor

KIZLAR HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR

Sağol Belenaycım desteğin için, ah be güzelim kullanmaz mıyım, gezmediğim ne aktar kaldı ne doktor... Şİmdilik otlarımın bir faydasını görmedim, bir tek adaçayı içmedim şimdi bi de ona başlıcam, şifa Allah tan tabii, hakkımızda hayırlısı en kısa zamanda olsun inşallah....

günaydın benim kalpleri güzel kendileri güzel canım arkadaşlarım hayırlı cumalar hepinize allahım hepinizin gönlüne göre bebişlerini nasip etsin inşallahhhh
yiğeniniz hepinizin ayrı ayrı ellerinden öpüp selam söyledi

süarcım hoşgeldin ee güzel geçmiş herhalde allaha şükür çok sevindim canım anlat bakalım neler hissttin

Süar canım nasıldı yeğenimiz? Cinsiyeti hakkında birşey söyledi mi doktor? Resmini vermedi mi? Avatarına eklede görelim yeğenimizi...

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim beni ve bebeğimi beklediğiniz için
bebeğimin çok iyi ve sağlıklı olduğunu söyledi dr.um hiç durmuyırdu yerinde kıpır kıpırdı maşşallahh cinsiyeti için erken olduğunu söyledi ama gene bi bakalım dedi baktı erkek gibi duruyor ama genede belli olmaz yanılma alabilir dedi hayırlısı olsun diyorum bende sağlıklı olsunda
benim dünkü yaşadığım ve halada yaşadığım o mutluluğu rabbimin en kısa zamanda sizlerede yaşatmasını diliyorum

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ırmaknaz
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

bayan_66 ırmaknaz eklendi hoş geldiniz kızlar umarım en kısa zamanda hamiş listesinde görürüz sizi

durulaytug senin için bir reçete adet düzensizligi için

Aslanpençesi: Kadınların her tür rahatsızlıkları için aslanpençesi eskiden beri başarı ile kullanılmaktadır.
Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı kaynar suyla haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür. Gün boyuna yayılarak 2-4 bardak taze demlenmiş çay soğutulmadan yudumlanır.

Ballıbaba: Yarım veya bir tatlı kaşığı beyaz veya sarı ballıbaba çiçeği, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak su ile haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 2 bardak taze demlenmiş çay soğutulmadan içilir.

Kızlar kocişle tartıştık hiç ama hiç keyfim yok.

alincim canım ya çok üzüldüm bu zamanda olmaması gereken bir tartışma senin için ya senin stresten uzak durman lazım şimdi
tartışmanızın nedeni ne biz bilemeyiz ama sen çok stresli olduğun için belki bu günlerde eşinin sana söyleye bileceği şeylere biraz fazla tepki verebilirsin hayatım senin yaşadıklarını yaşadım çünkü

Süarcım söylediklerinde haklısın.Ben iğnelerden sonra çok dengesiz oldum. Sürekli herşeye sinirlenip
tepki gösteriyorum. Aslında normalde hiç böyle değilim ama kendime engel olamıyorum.O da haklı olarak bu tepkilerimden sıkıldı. Bir de sperm verecek olması onu kasıyor ama yine de söyledikleri çok ağırdı. En çokta senin çocuk sevdan yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı dedi. Çok kırgınım ona.

Kızlar kocişle tartıştık hiç ama hiç keyfim yok.

canım kıyamam üzülme olur böyle şeyler aile içinde zaman geçsin alır gönlünü boşver takma zaman zaman hepimiz yaşıyoruz bunları sen moralini bozma bak bebişin için hazırlanıyorsun stres yapma düzelir hadi ufak tefek şeylere takma kafanı a.s.

alincim seni çok iyi anlıyorum hayatım ya aynısını bende yaşadım
sperm vermek biraz zor oluyor tabi eşlerimizi de strese sokuyor onlarıda anlamak lazım ama eşinin böyle bir lafı söylemesi pek hoş olmamış sen o insana bir çocuk vermek için çabalıyorsun bir bakıma ama eşinde yanlış konuştuğunun farkına varıp mutlaka senin gönlünü alacaktır hayatım ne olur üzülme

Az önce aradı beni süt dökmüş kedi gibi ama pek yüz vermedim. Bu akşamda evde olmayacak yarına kadar sürer bizim küslük..

Az önce aradı beni süt dökmüş kedi gibi ama pek yüz vermedim. Bu akşamda evde olmayacak yarına kadar sürer bizim küslük..

sevindim alincim eşinin aramasına valla bu zamanlarda biz biraz nazlı oluyoruz ve hep onlardan bekliyoruz aramalarını eşinin araması yüz vermemiş olsan bile seni mutlu etmiştir ve inan bana sizin küslüğünüz çok fazla sürmez eşin hatasını anlamış aramış seni

biz eşimle bir küstük mü 15 günü buluyor barışmamız Kötü Kazen

sevindim alincim eşinin aramasına valla bu zamanlarda biz biraz nazlı oluyoruz ve hep onlardan bekliyoruz aramalarını eşinin araması yüz vermemiş olsan bile seni mutlu etmiştir ve inan bana sizin küslüğünüz çok fazla sürmez eşin hatasını anlamış aramış seni

biz eşimle bir küstük mü 15 günü buluyor barışmamız Kötü Kazen

Biz eşimle o kadar uzun süre küs kalamayız.15 gün hele hayatta kalamayız. Eğer yan yana değilsek bir araya gelene kadar sürer ama birlikte isek en fazla 1 saat durur. Ben uzatırımda eşim hiç dayanamaz. Hatta şimdi yine aradı. Seni üzmeyi sevmiyorum diye.
Bugün akşama kadar en az 10 kere arar şimdi.

hayırlı cumalar kızlar nasılsınız süarcım bebeğinin iyi olduğuna çok sevindim canım..........benim bugün bulantım çok olduğu için ancak girebildim siteye inanın daha kahvaltı bile edemedim bulantıdan şu mubarek günde allah hepinize bebişler versin yarabbimmmmmmmmmmmmmm...

KIZLAR ÇOK YOĞUNUM BU ARALAR GİREMEYEBİLİRM aLLAH HEPİNİZE NUR TOPU GİBİ EVLATLAR NASİP ETSİN AMİN

X