Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben ilk denememde hamile kalamadım gerçi doktorum biraz zor olur demişti ama Allah'tan ümit kesilmez demiştim neyse hayırlısı olsun ne yapalım inşallah sizler hayallerinize kavuşmuşsunuzdur.

selam herkesee. durulaytuğ canım bende seni öpüyorum sağol..

hıııı bu arada ben hafta sonunda evde olmayacağım. kocacımla biraz kafa dinlemek istiyoruz..benim yokluğumda yani iki gün boyunca inşallah bir sürü hamişimiz olur ve ben geldiğimde tebrik mesajlarımı yazmaya başlarım .Rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin. inşallah herkesin hakkında hayırlı olanı nasip etsin aminnn..herkese kucakk dolusu öpücükler

Kızlar çok yoğunum sizden uzak kalıyorum. Ama pazartesi eğitimden önce bazı işleri bitirmiş olmam gerekiyor maalesef. Şimdi de koşa koşa iğne olmaya gideceğim

kızlar mrb sizlerden kopamıyorum sizi çok özlüyorum canlarım....
belenay kız seni çok seviyoruz haaaaa....

teşekkürler canlarım bende hepinizi çok seviyorum inşallah güsel bi iş bulurumda tekrardan sizlere kavuşurum ama netti olan bi iş bulmam lazım :))))) inşallah benim yokluğumda geri kalan arkadaşlarım tepiniz hamiş kalırsınızda bende geldiğimde umut listesini boş olarak görürüm inşallaaahhhhhhhhh
allahım sen hepimize yardım et yarabbim ne olurrrrrrrr
alincim canım eşinle barıştın sanırım iyi yapmış canım sakın kızma inan oda streslidir bitanem öle demek istememişdir allah yardımcın olsun
sultancım dualarınız için saolun tatlişkolarım benim
durulaytuğcum girerim tapi canım cafeye yada eve net bağlattırırım sizlerde fazla ayrı kalamam çünkü beni anlayan sadece siz görünmeyen gizli doslarım var naparım yoksa kim bana destek olur
süarcım inşallah bebişinde sende rahat huzurlu olursunuz tatlım
özlemimsin vahsi kedi claeri monn_sun gözek sizlerde kendinize ii bakın hadi umut listesini çabuk silin heeee sizleri çok özleyecem canlarım benimmmmmmmmmm

Biz de seni özleyeceğiz yasemen ama ben inanıyorum ki sen yakın zamanda yine işe gireceksin. Alincim sen güzel çalış hayatım eksik bırakma sonra sıkıntıya girersin, aşını da ihmal etme :) Cehaletimi mazur görün ama bu iğneyi kalçadan mı vuruyorlar, koldan mı??? Merak işte....

ooo kimseler kalmamış sanırım... Ben de çıkıyorum artık, hafta sonu yokum buralarda, inşallah güzel haberlerinizi duyarım, inşallah hafta sonu moralim düzelir... Bu arada geldi benim kırmızılar bir gün daha bekleseymişim çift çizgiyi gçrme umudum hiç olmayacakmış... Neyse vardır bunda da bir hayır...
Öpüyorum hepinizi, ii hafta sonları dilerim arkadaşlarım....

Canlarım ben çıkıyorum. Hepiniz kendinize iyi bakın.Fırsat buldukça girmeye çalışacağım ama fazla giremeyebilir foruma. Hepinizi öpüyorum.
Durulaytuğ canım bu arada iğne kalçadan yapılıyor. Ama göbekten yapılanlar da var.

belenaycım canım iyi dileklerin için çok saol canımcım allah senden razı olsun kahrımı çektiğin için inan çok pozitif bi insansın dilerim rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin cansın sen can hepiniz öylesiniz

canım allah sendende razı olsun ne okız sanki temelli gidiyormuş gibi konuşuyon:mymeka:daha birbirimizin ne kahrını çekecez sevinçlerimize ortak olacaz hadi be beni ağlatmaya uğraşma ağlamıcam sen bizi bırakamazsın bak gör internet cafe birinci evin olcak he bide iyi bir iş bulacaksın kız birde bebşin olacak sevimli mi sevimli ay yer onu teyzesi Şenizhadii hepimiz birimiz birimiz hepimiz için
YASEMEN SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİNa.s.
GÜZEL GÜNLER SENİ BEKLİYOR TATLIM HİÇ ÜZÜLME VE ŞUNU ASLA AKLINDAN ÇIKARMA NE KADAR SIKILIRSAN ÜZÜLÜRSEN ÜZÜL SENİ DÜŞÜNEN BİRİLERİ VAR:enbuyukkk:

mrb kızlar günaydınnnnn yaseminin gidişin çok üzüldüm ama umarım daha iyi bir iş bulur sizi öpüyorum güzellliklerrrr

kızlar günaydın nasılsınız... valla sabah yatağımdan zor kalktım yaseminde gitti inşşaallah yeni ve güzel bir iş bulur... hepinizi öpüyorum kızlar

Günaydıııın,
Bu sabah güzel bir sabah. Hava çok güzel, güneş sıcacık, sağlığım yerinde, kocişime aşığım birde bebişim olsa benden mutlusu olmaz.
Haa birde kk da güzel dostluklarım var. Sizleri unutamam haksızlık olur sonra.

bendednde günaydın kızlar nasılız bakalım sultan ve claire açılışı yapmış maşallah claire ne kadar pozitifsin bugün umarım bütün hayatın boyunca böyle pozitif olursun eee diğer kıslar nerdeler bakalım hala uyanamadılarmı yaa bugün tatil demi unuttum ya bana tatil olmadığı için herkesi çalışıyor zannediyorum:))))))))
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ALLAHA EMANET OLUN ŞEKERLER

Kızlar doktordan geldim ama iyi haberlerim yok maalesef.Aşılama iptal oldu çünkü kaliteli yumurta yok.O kadar iğneye rağmen sadece tek yumurta vardı o da kaliteli değildi.Çikolata kisti nedeniyle oluşmamış sanırım yumurta.Regl olduktan sonra doğum kontrol ilacı kullanacağım 2 ay boyunca.
Çok canım sıkkın kızlar.Şimdi çıkmak zorundayım sonra tekrar gelirim.

Üzülme alincim benimde iğnelerle bir tanecik yumurtam gelişti normalde 3-5 tane oluşurmuş en azından ama bizdeki şansta bu kadar ne yapalım. Dr.um bu ay sonuç alamazsak başka iğne deniycez dedi. Yani bekliycez ve görcez.

hiç canını sıkma şeker bundada vardır bir hayır hayırlısı olsun bakalım olacak üzülme yanlız sabırlı ol dualarım seninle

alincigim kisti alamiyorlarmi ameliyat yaparlar belki
hem bundada bir hayir vardir canim üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…