Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi günlerrrr hanımlar.....keyifler nasıl?????????formun hepsini okuyamadım öyle çok yazmışsınızki maşallah:)))))))YASEMEN işten ayrılmış , GÖZEK umutlarını bir dahaki aya ertelemiş,ALİN eşiyle barışmış(mı?galiba öyleydi yanlışsam düzelt şekerim)SÜAR bebişiyle kontrole gitmiş,SULTAN dada henüz bişey yok,BELENAY aynı zaten neşe pınarı enerjik insan :)))))).Hatırlayamadığım arkadaşlara da selamlar ...kızlar hepinize Allah hakkınızda en hayırlısını versin..Her kışın bir baharı vardır ...üzülmeyin stres yapmayın baharın keyfini çıkarın...ve bol bol dua edin.....şimdiiiii gelelim banaaa:)))
Benim bir sorunum var deneyimlerinizi paylaşın lütfen benimle...Ben korunmayı bıraktıktan sonra o ay ve sonraki ay adetim gününde geldi daha öncede yazmıştım sanırım kistim eridi..ama sorun şu ki adet günüme 15-20gün kala çok karnım ağrıyor hemde çok...belimde ağrıyor ...daha önce böyle olmazdı adetime 1 hafta kala sancım başlardı..2 aydır bu karın ağrısının nedenini anlamış değilim..acaba hamilemiyim diye düşünüyorum ama göğüs şişliğim dışında hiç bir belirtim yok..(( yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişkiyi aksatmadım hiç...şimdide adet günüme 7 gün var ama ağrılarım 2 haftadır devam ediyor .sizce bunun nedeni ne olabilir..Hadi bi el atın şu sorunuma zaten geçmezse doktora gidicem hap bile içmiyorum belki bişey vardır diye...heeee bide şimdi aklıma geldi ben folik asit içiyorum şu bitkisel olanından diyelimki hamile kaldım içmemin bir sakıncası olurmu ???????Hepinizi çok seviyorum öpüyorum.

baharcım canım benim nasılsın folik asit içmende hiç bir sakınca yok zaten hamile kalmadan 3 ay önce başlıyor va hemilelikte belirli bir aya kadar kullanıyorsun bu bebeğin kas gelişimine yardımcı oluyor yani doğru olanı yapıyorsun ağrılarına gelince valla öyle şeyler yaşanıyorki insan anlayamıyor hamişte olabilirsin başka bir sorunda olabilir bunun en güzel cevabı doktor verecektir doktora bir sor istersen ilaçta içmemen isabet olur kız inşallah hamişsindir dikkat et kendine hadi bakalım güzel haberler bekliyoruz hayırlısı inşallah

kızlar mrb ben acil cevap istiyorum kızlar bana ilk defa bişey oldu daha adetime 2 gün var ve 1 2 damla kahverengi akındı olmuş bu nedir sizce meraktayım kızlar ne olur cevap verin ilk defa oluduuuu:1no2:

ya kızlar yokmu biri bana yardımcı olucak ya deli olucam bu nydi şimdisenağlamasenağlama ilk defa oldu bendee buuuu

ya kızlar yokmu biri bana yardımcı olucak ya deli olucam bu nydi şimdisenağlamasenağlama ilk defa oldu bendee buuuu

canımcım nettemisın bilmiyorum ama yazayım ben adet olmama 4 gün kala aynı senin dediğin gibi leke geldi ve netten araştırdım yumurta rahimde kendine yuva açarken kılcal damara denk gelirse bu olabiliyormuş bende öyle oldu biliyorsun hamiş oldum inşallahhhhhhhhhhhh seninkide öyle olmuştur sultancım ...........niye benimki 4 gün önce diye merak edersen bende normalden erken yumurtlama oluyor canım..........iyi haberlerini bekliyoruz inşallahhhhhhhhhhh hamişsindir a.s.

mrb vahşi kedicim bilmiyorumilk defa başıma geldi ve başım döndü o anda ve gözlerim karardı belim çok ağırdı ilk defa oldu ama şok oldum bende hiç böyle olmamıştı 1 hafta öncesine kadarda miğdem bulanıyordu ama yokyok diyordum erken belirti olmaz... iişte dün gece ağne batması gibi sancılarım oldu sağ kasığımda bilmiyorum bekleyip görcez adteimi eğer gelmezse hemen test yapcam ... ayy inş hamileliktir :dance:

ayyyyyyy inşallah canım eğer öyleyse çok sevinirim hadi hayırlısı kendine çok dikkat et canım bu arada iş falan yapma öptüm..........sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

zaten iş yapmıyorummm şekerrrr ay kız varya dün akşam şok oldum zaten belim 1 haftadır ağrıyorduuu normalde adet günüme bir gün kala acır ama bir haftadır acıyorduuu 2 gün nasıl sabredecem bilmiyorum bu arada kötü sonucada hazırladım kendimi ne olursa olsun Rabbimden gelir hayırlısı olsun inşşş Rabbim vermiştir mucizemi bu ay...

Günaydın kızlar,
Kimse uğramamış dünden beri. Ben bugün tahlil yaptıracaktım ama sabah regl oldum. Ama kendimi iyi hissediyorum öyle ağlayasım falan yok. Çünkü rabbimden hep hayırlısını istiyorum demek ki diyorum hayırlı değilmiş. Bana yine doktor yolu göründü. Bakalım bu kez nasıl iğne verecek. Neyse akşam gidip görcez.
Sultan seninde günlerin yaklaştı sanırım inşallah sen şenlendirirsin listemizi.

günaydın claire en iyisini yapıyorsun canım Allahtan hayırlısını istemek en doğrusu Rabbim umarım seninde yüzünü güldürür... benimde ctesi günü lekenme oldu adetime 2 gün varken bugün yada yarın adet günüm bakalım neler olcakkk hayırlısı Allahtan....

Kk Nin Tembel Kadinlari Neredesiniz Bakimmm Hiiiiii:mymeka: BAK GELİRİM SİZİ BEN KALDIRIM KOCİŞLERİNİZİN YANINDAN HAAAAA BENİ GETİRTMEYİN ORAYA ÖZLEDİM SİZİ 2 GÜN AYRI KALDIMMMM....naniknanik

günaydın kızlar ve sultan49.ben de o tembellerden biriymişim meğer. yeni öğrendim.prolaktin fazlalığı nedeniyle bebişim olmayacakmış.ancak tedevisi mümkünmüş.başladık ilaç tedavisine.hayırlısı bakalım.güzel allahım hepimizin yüzünü güldürür umarım.senağlama

ben de henüz bebek yok ...
olur mu bilmiyorum ama bekarken bazı sorunalrım vardı onalrdan korkuyorum.
kist ve prolaktin fazlalaığı .ama ilça tedavisi ile çabucak düşüyor prolaktin.
mine vaduygu sne hangi ilacı kullanıyorun.
günlük yoksa haftada 2 kere kullanıkan bir ilaç var onu mu?
inşallah allahım hayırlsı ile isteyen herkese çocuk sahibi olmayı nasip eder.
içince bize de tabi

inşallah swethome.ben dostinex kullanıyorum şu anda.ama biraz farklı bir periyodda kullanıyorum.okuyorum genelde kızlar böyle günlük veya p.tesi-perşembe kullanıyorlarmış.bana doktor bir gün sabah ve akşam yarımşar al,iki gün bekle.3. gün yine aynı şekilde al dedi.8 tabletten oluşan bir kutu verdi.ayın birinde başladım.böyle kullandığınm taktirde 22sinde ilacım bitecek.bakalım ne olacak.kafamda bir sürü soru işareti var:uhm::uhm::uhm::uhm::

dostinex benim en son kullanıdğım ikça.
senin değdine göre de oluyor .diğer ilçalar hergün alınanalr aşırı dercede yan tesir yapıyor.kafayaı yiyorsun biliyorum.işyerini geç evde bile ölecek gibi olurudm,
dostinex çıktı allahtan da haftada 2 kere geceleri kullanıyorudm.
ama bir kutu bittiğinde büyük ihtimal normal seviyey gelecektir.çünkü bende hep öyle oldu ama tahlilleri ihmal etme .bir ekre düşmesi bir daha çıkmayacak anlamınagelmiyor.
ama çok şükür 2 yıldır arada tahlil yaptıryorum normal seviyede ve bende kist oluşturyordu onun içinde jinekolog muyanesi oldum hiç bir şey allaha şükür belki deartık normala geçmiştir.
darısı senin başına

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…