Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar kaç kişiyiz bakalım hamile olmayan aramızdan ayrılanlar var onlar hamileliğe terfi ettiler biz daha acemi birliğindeyiz liste yapalım bakalım kimler kalmış kimler gitmiş başlıyorum

1.belenay

benide araniza alirsaniz sevinirim... destege oyle ihtiyacim varki kimseylede konusamiyorum...
hamile kalmak istoyorum RABBIM ne zaman izin verirse... bekliyorum

2.doga6
umut listesinin umutsuz vakası vazgeçilmez ismi kendimi düzeltemedim daha bide kocamda problemli çıktı.ben iflah olmam gayrilaelaelaelaelaekafamçokkarıştı

ah canımmm biliyorum kızz..bende zaten blöf yapmıştım sana yerimseniben eee kolaymıydı öyle herkese şapır şupur bize yarabbi şükür ohhh ne ala..bu seferlik affettirmek için ekstradan bir çaba harcamana gerek yok ama beni bi daha unutursan yandın cicimmma.s.

günaydınnnnnn kk nın güzel hatunlarıııı hayırlı cumalar olsun.... Rabbim bu mubarek günde tüm evlat isteyenlere Hayırlı evlatlar nasip eyle Yarrabbimmmm....

Günaydın sultancım.Yine dükkanı biz açtık. Süarı ve durulaytugu çok merak ediyorum. Süar yeğenimizden selam getirecek,Durulaytuğ da inşaallah bebişinin müjdesini...

günaydın alinnn Rabbim bu cuma gününün yüüzü suyu hürmetine sana bu ay da hayırlı evlatlar nasip etsinnn....

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)

günaydın Alin, Sultan...
Benden çok üzgünüm ki güzel haberler yok... Göremedim şu çift çizgiyi bir türlü, moralim çok bozuk.. Güya kendimi hazırlıyorum ya olumsuz sonuca yalan hiç de hazırlayamamışım...

Canım sakın üzme kendini. Bugün olmasa bile elbet göreceksin çift çizgiyi. Ama bence sen gerçekten iyi bir doktor bulup görünmelisin.

günaydın durulaytuğcum hiç canını sıkma alışmadınmı hala kırmızıları görmeye be güzelimmm hiç sıkma canını Rabbim bu cuma gününün yüzü suyu hurmetine bizlere de evlat verecek inşaallah... hiç canını sıkmaaa Rabbim vereceği hayırlı zamanı bilir... kuzucuğun sana süpriz yapacak...

Herkese günaydın,
Arkadaşlar ben bugün kan tahlili yaptırmak istiyorum ama daha erken mi acaba? Adetimin 29. günü çatlatma iğnemi yaptıralı da 13. gün bir fikir lütfen.

Sultancım kırmızılara da alışamadım bu duruma da , düşünsene 53 gündür olmuyorum zaten bunun sıkıntısı da var.. Offf kötüyüm çok hormonlarım beni etkisi altına aldı sanırım :)
Alincim gitmediğim doktor kalmadı hem de taaa 17 yaşımdan beri bu geç adet olma ile ilgili gidip duruyorum doktorlara, yok yok yok herhangi bir teşhis herhangi bir problem yok, hep aynı şey benim döngüm diğerlerine göre yavaş, yani normal bir insanın ayda bir gebelik şansı varsa benim 2 ayda bir var...
Eğer her ay regli oluyorsanız, her ay şansınız tekrarlıyorsa çok çok şükredin halinize, yani ben de şükrediyorum ama işte bugün böyle oldu...

Cuma duasını unuttum...
"Allah'ım şu mübarek günün hürmetine, benim ve buradaki tüm arkadaşlarımın, öncelikle gönüllerine huzur sonra da sağlıklı hayırlı bebişlerini ve yarabbim... Çok çok da sabır ver güzel Allah'ım"

claire canım bence yaptır durma kızlar benim adetimede 3gün var 5 aydır çok düzenli hiç şaşmadı bakalım bu ay neler bizi bekliyor bekleyip görcezzzz :)) sonuca alıştım ben artık ... bebişimle anlaştık Rabbim ne zaman hayırlı görürse o zaman gelicekmiş teyzeleriii....durulaytuğcumalıştırmaya çalış kendini ki bebiş süpriz yapsın... claire gene sen bilirsin adetin geçtimi canımmm...

alincim adaçayına 11. günde bırakmıştımmm bende olumsuz bir etki yapmadı... adetimi bekliyorum şuanda bakalım 28 güne düşürecekmiii... zaten bir haftadır adet ağrıları bel ağrıları mahfetti beniii özellikle bel ağrısı mahfetti

Yok canım ya geçmedi 29.günüm. Ama dr.a 12 gün önce gittim bana 10 gün sonra yaptır testi demişti.

Canım her reglinde böyle ağrılar oluyor mu? Belki bebişin gelmiştir. Ben de transfere kadar adaçayı içeceğim. Bakalım nasıl faydası olacak mı? Yarın doktora gideceğim kızlar çok heyecanlıyım çok.

Sultancım inşallah sen hamilesindir de moral olur hepimize...
Alincim hayırlı haberler getir doktordan inşallah, bu arada sen bu seminere gidince giremeyecek misin nete?
Claire doktor yaptır dediyse yaptır bence... Hayırlı haberlerini bekliyoruz...

Canım eğitim süresince sanırım fazla giremeyeceğim ama en azından sizlere haberleri vermek için girmeye çalışacağım. 20 gün sizinle yazışmadan duramam ben. İnşaallah 20 gün sonra geldiğimde bebişimde benimle birlikte olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…