Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:dance::dance:yasemennncim tebrik ederim canım.Allah tamamına eriştirir inşallah.Sağlıcakla kal,kendine iyi bak :dance::dance:

yasemennncim tebrik ederim.inş.hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebeğini.bende 19 martta adet gördüm.ama bu ay gecikti. ben bekliyorum daha cuma gidecem dr.inş. aynı zamanlarda bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

alincim ben geldim şimdi de diğer kızlar yoklar galiba
yasemininde dr.dan gelmiş olması lazım yasemincim canım inşallah bebeğinin kesesini görmüşsündür bizi merakta bırakma olurmu

Hoşgeldin süarcım.Kimseler yok canım sıkıldı. Nedense bugün çalışmak gelmiyor içimden. Başımda ağırıyor ama ilaç içemiyorum. Yasemin güzel haberler ile gelir umarım.

selammm ben geldiimmm. oooo neler neler olmuş yasmencim hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına silik de olsa o çizgiyi görebilmek güzel bişey olmalı herhalde.Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah..
sultancım bakalım tahminlerin tutacakmı benimle ilgili. ya aslında kan testi yaptırsam bugün sonuç alabilirdim ama bir yandan da hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. ben en iyisi biraz daha bekliyim .öpüldünüz kızlarr:enbuyukkk:

Hoşgeldin süarcım.Kimseler yok canım sıkıldı. Nedense bugün çalışmak gelmiyor içimden. Başımda ağırıyor ama ilaç içemiyorum. Yasemin güzel haberler ile gelir umarım.

hoşbuldum alincim valla benimde çok canım sıkılıyor hava çok tuhaf açıkmı kapalımı belli değil bir rehavet bastı baş ağrısı kötü oluyor canım iyi bilirim ilaç alamıcanı bildiğin zaman daha çok ağrıyor nedense ama ben alıştım şükür ilaçsız ağrıyı atlatmaya çok başım ağrıdığı zaman ensemi suyun altında ıslatıyorum biraz çok iyi geliyor bir dene istersen belki rahatlarsın canım

Elimi yüzümü yıkadım ama bir de ensemi ıslatayım. Ben genelde ilaç kullanmayı sevmiyorum. Mecbur kalana içmiyorum ilacı. Şimdi bir de bebek çalışmaları varken hiç içmek istemiyorum. Ama işyerinde katlanmak çok zor oluyor başağrısı. Yasemin herhalde keseyi gördü şimdi de kutlamalarda, tebrikleri kabul ediyor. Bizi de burada merakta bırakıyor...

alincim geçmiş olsun aman içmemekle en iyisini yapıyosun bu arada çizelgem hayırlı uğurlu olsun dimi kızlarsırnaşık şey yapana kadar canım çıktı yani kendi emeğim le yaptım kimsenin yardımı olmadı oh be isteye yardımcı olabilirm kızlar ...:teytey:

geçmiş olsun alincim inşallah bişeyin kalmaz
yaseminde bebişi oldunda varsın kutlama yapsın biz burada bekleriz onu dimi

Ben bu çizelgeleri göremiyorum ama neden?

geçmiş olsun alincim inşallah bişeyin kalmaz
yaseminde bebişi oldunda varsın kutlama yapsın biz burada bekleriz onu dimi

Teşekkür ederim süarcım. Yasemini tabi ki bekleriz,umarım güzel haberler almıştır doktorundan. Ama mesai bitmeden haber verse çok güzel olur.Çünkü ben yarın giremem foruma ve meraktan çatlarım...

anladım hayatım sizin için yarın tatil günü ah keşke bizde tatil yapsak ne güzel olur..... ama iyi dinlen canım akşama kadar ayaklarını uzatıp yat valla evde olmanın tadını çıkar

:1no2::1no2::1no2:benide yazın kızlar bende de bebiş yok nolur allahım ver en kısa zamanda bizlerede bebiş ver yarabbiiiiiiiiiiiiim kocaman amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Kociş evdeyken yatıp dinlenmek ne mümkün.Sürekli birşeyler istiyor yemek için. Peşinde dolanmaktan daha çok yoruluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…