Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ben de senin gibi düşünüyorum. Oğlum olursa eğer hiç bir ayrıcalık göstermeyeceğim ona. Kalsın yemeğini hazırlasın suyunu da kendi içsin. Benim eşim eve geç gittiğim günlerde aç bekliyor beni.Buzdolabındaki yemeği çıkarıp ısıtmaktan aciz.
Beauty inşaallah en kısa zamanda hamile kalırsın ve sağlıklı bir hamilelik geçirip bebişine kavuşursun.

Canım arkadaşlarım benim mesai bitti. Çıkıyorum şimdi. Perşembe günü görüşürüz.Umarım Yasemin güzel haberler ile gelir.

teşekkürler.inşallah canım.ne güzel sen atlatmış sayılırsın darısı başımıza.tebrikler.bu arada kaç aylık bebişin?Allah tamamına erdirsin...hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin..

Allah razı olsun.amin.inşallah ben de tadarım o duyguyu.dileklerin için çok sağol.rahatlıyorum sayenizde sitede olup sizlerle yazışmak çok iiii geldi.sağolun arkadaşlar.

teşekkür ederim canım benim bebişim şimdi 11+5 haftalık oldu

teşekkürler.hoşbulduk.amin.inşallah mutlulukları yaşar ve paylaşıp büyütürüz..mesajın için sağol yeniden yazışırızbundan sonra inşallah...

Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım.dualarınızı bekliyorum.en önemli dönemi de atlatmışsın negüzel.herşey gönlünce olur umarım.

allah razı olsun canım tabiki dualarımı eksik etmiyorum bütün arkadaşlarımdan ve bebek isteyen anne olmak için her zorluğu çekmeye razı olan herkez için allahım isteyen herkeze sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar nasip etsin inan burda hamile haberi aldımmı çok seviniyorum çok mutlu oluyorum

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı........................................... ................................................HA MİLE(12)bebişini kaybetti
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. .HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... .................................................. ...HAMİLE(17)
yasemennn......................................... .................................................. .....HAMİLE(18)

beauty ve kurnaz eklenmiştir

moon soon adetine kaç gün var

canımcım kusura bakma nete geç girince haliyle cevabım da biraz gecikti .bende aslında sizlere onu soracaktım .şimdi ben geçen ay iki kez adet gördüm.ilki 10 mart ,4 gün sürdü.diğeri 28 marttı 5 gün sürdü. doktorum herhangi bir olumsuzluk olmadığını söylemişti. şimdi ben 28 ine göre mi hesaplayacağım yoksa 10 una göremi kafam karıştı birazkafamçokkarıştı

iyi akşamlar arkadaşlar.yeni hamişlerimiz var ne güzel.onları tebrik ederim.allahım sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.bi gün bu listedekilerin hepsi hamiş listesine geçer inşallah.

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.a.s.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. .HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... .................................................. ...HAMİLE(17)
yasemennn......................................... .................................................. .....HAMİLE(18)

yaren07 y.a.s.m.i.n entersan alhan eklendi

mrb kızlar tabi uyanık kızlar bana yarın tatil malum resmi tatil... o yüzden bu gece kocişimle uzun bir çalışma saati bizi bekliyorrrr...:roflol: yasemen den haberiniz varmı kızlar... öpüyorıum ii geceler

arkadaşlar ben aranıza bir haftadır katıldım ama 2 yıldır bebiş için koşturuyorum benide aranıza alırmısınız

ben hala adet bekliyorum ama maalesef hamiş olma şansım yok çünkü adet söktürücü kullandım,aşılama yaptırcaktık ama yumurtalarım büyümedi...şimdi adet olunca yeniden başlıycaz...artık beni mayıs listesine eklersiniz....canım sıkkın ama hayırlısı ne diyim....:çok üzgünüm:

yasemenn ve sevdagülcüm tebrik ederim kızlar..Allah sorunsuz bir gebelik dönemi geçirmenizi nasip etsin....darısı bizim başımıza inşallah...

kızlar günaydın benim moralim cok bozuk bugün adet günüm ve sabah kalktıgımda göğüslerimin fossss diye inmiş olduğunu farkettim kesin adet olcam yaaaaaaaaaaaa

canım üzme tatlı canını.bak bende mayısta yaptıracam tabi bir sorun çıkmazsa.allah ım büyük herşeyde vardır bir hayır.valla seni çok iyi anlıyorum.1 aydır aşılama için bekliyorum hala dolmadı zaman.ne zaman yapacağımız aslında o kadar önemli değil.inşallah sonucu güzel olur.

YA CANIM BENİM BENDE YAPAMIYORUM.DENEDİM AMA OLMADI.SEN YARDIMCI OLURMUSUN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…