Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Canım inşaallah hislerinde yanılmamışsındır ve bebişim gelmiştir. Açıkçası bende bu ay ilk defa umutlanmıştım ama bu ağırılar umutlarımın tükenmesine sebep oldu. Bir de korkmaya başladım çünkü eşimle birlikte olduktan sonra başladı bu ağrılar. Daha önce yoktu.

günaydın kıslar nasılsınız bakalım ben çooook iyiyim bende sultanala alin den umutluydum lalincim belli olmaz kız bakarsın süpriz yapar kızlar liste durdu yine hadi çok çalışmıyorsunuz galiba bakın melekler bu şartlarda gelmek istemiyorlar umut fakirin ekmeği kızlar umut edicez ki istediğimize yaklaşabilelim amaaaaan fazla ir şey istemiyoruz ki şööööyle küçücük bişey öyle büyükte gözümüz yok minicik bir melek yeter dimi kıslar
valla ben umutlandım yine daha 2-3 ay var ama olsun şimdiden heyecenlandım tedavim bitsin hemen başlıcaz çalışmalara
yazdığım hikayenin ana fikrini aklınızdan hiç çıkarmayın oldumu tatlı şekerler

RABBİM BEBEK HASRETİYLE YANAN ŞU GÖNÜLLERİN YANGININ SEN SÖNDÜR KÜÇÜCÜK BİRER MELEK GÖNDER BU HASRETİ DİNDİRECEK GÖNDERİRKENDE HAYIRLISIYLA GÖNDER SENDEN HERŞEYİN HAYIRLISINI İSTİYORUZ BU LİSTENİN GÜZEL ANNE ADAYLARINA BİRER MELEK GÖNDER YA RABBİ HAYIRLI VE SAĞLIKLI OLSUN ANNE ADAYLARI ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜP MUTLU OLSUN AMİİİİİN

Belenaycım canım arkadaşım,ne güzel bir dua bu böyle. Dilerim Allahtan dualarımızı geri çevirmez. Bebeklerimize sırayla kavuşuruz.

hoşbulduk bebişimin güzel teyzesi canımcım ikimizin hisleride çok kuvvetli allahtan hayırlısını dileyelim hayırlısı olsun

oyoyoy belenaycım gelmiişşşş hoşgelmiş... iyi dileklerin için tşkler belenay hanımcım sırnaşık şey ben bebğimle anlaşma imzaladım ve hatta kağıda döktümmm hergün okuyorum onu .... çok güzel bişey bu..kızlar ben gebelik bölümünden okumuştum sanki hamile kalmış gibi bi mektup yazın ve sürekli onu okuyun diye mutlu sona ulaşırsınız diyordu ben yaptım ama onu okkyunca içim ferahlıyo çok güzel bişey sizde deneyin sanki olmuş gibi çantnızda taşıyın kızlar...a.s.

kızlar ben inanıyorum dün bir yerde okudum kadın 60 yaşında anne olmuş bu bir gereksinim kızlar ekmek gibi su gibi bizim meleklerimize ihtiyacımız var rabbim bizi ekmeksiz susuz bırakmayacağı gibi bebeksizde bırakmayacaktır ama sabredin isyan etmeyin bir birimize dua edelim bizi hayata bağlayan ihtiyacımız olan melekleri rabbim bir gün mutlaka gönderecek ama hayırlısını dileyelim
haydi biraz sabır ve şükür
anne olmak bizimde hakkımız rabbimde bunu biliyor biz özel anneleriz ve doğacak bebeklerimizin kıymetini herkesten daha iyi bileceğiz hepinizi seviyorum

Kızlar ya ben Yasemeni çok merak ediyorum. Bir haber yok daha değil mi ondan? Sanırım akşam test yapacaktı...

evet bende merak ettim yasemennnn nerlerdsin kız sonuç ne oldu bak sonuç negatifte olsa üzülmek yok herşeyde vardır bir hayır dimi tatlım eee sonuç pozitifse ooh oh oh hadi ama çatlatma bizi

yasemin den iyi haber çıksaydı muhakkak koşa koşa haber verirdi bence bilemem genede...

günaydın kızlar nasılsınız benimde adet günüm nisanın 21 idi 20 sinde 2 damla leke geldi hala arkası yok hiç belirtide yok baka baka bi kaldım deli olcam yaaaaaaaaa...........

CANIM BENİM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN.ŞÖYLE SÖYLEYEBİLİRİM.BENDE HAMİLE KALMIŞTIM DÜŞMÜŞTÜ.40 GÜN SONRA 2. YE HAMİLE KALDIM.DOKTORUM KIZMIŞTI BANA EN AZ 6 AY BEKLEMELİSİN DEMİŞTİ.BU SÜRE YURT DIŞINDA 3 AY.AMA BENİM 2. BEBEĞİMDE DÜŞTÜ.AMA BU HERKESTE AYNI OLACAK ANLAMINA GELMİYO.BENİMLE AYNI ANDA DÜŞÜK YAPANLAR HEMEN HAMİLE KALDI VE ÇOKTAN DÜNYAYA GETİRDİ BİLE.YANİ ALLAH A SIĞIN BENCE.ALACAK NEFESİ VARSA GELİYO DÜNYAYA.İÇİNİ FERAH TUT TATLIM.KENDİNE İYİ BAK.

günaydın kıslar ben geldim canlarım nasılsınız dr la randevum 2 de ama test yaptım ya bişey dicem ikinci çizgi silikdi ya çok mutluyum araştırmalarıma göre silik çıktığında gebelik oluyomuş çok heyecanlıyım yerimde duramıyorum ama fazlada ümitlenmek istemiyorum dün gece heyecanda hiç uyuyamadım yaa hissediyorum meleğim içimdeeeeeeeeeeeeeeeeee darısı isteyen herkeze tabiii içinde banada yarabbim sevincimi yarıda kesme ne olursunnnnn

zazacım canım çok üzüldüm ama ne olur umutlarını yitirme üzülme tatlım inşallah önümüzdeki aya bebişin anneciğine sımsıkı tutunur tatlım allahım hakkında hayırlısı neyse onu vermiş canım hepimizin dediği gibi herşeyde vardır bi hayırrrr

cok sevindim canim bence kesinlikle hamilesin
allah isteyen herkese nasip etsin insallah

:teytey: :teytey: :teytey: allahım inşallah içimdedir bebişimmmmm :sm_cool: ya durduğum yerde duramıyorum zaman geçmiyooo delircem yaaaaa :dance:

Canım benim ne kadar sürede çıktı ikinci çizgi? Çok heyecanlandım ben de şimdi. İnşaallah bebişin gelmiştir güzelim. Doktordan gelir gelmez haber ver bize merak ediyorum çok...

hoşgeldin ne güzel haberler getirdin yasemincim canım benim çok sevindim benimde ikinci cizgi silik çıkmıştı tebrik ediyorum canım allahım kucağına almayı nasip etsin inşallahh:teytey::teytey::teytey::teytey::teyteyh ohhhhhh bebeğime arkadaş geldi:teytey::teytey:

cok sevindim canim bence kesinlikle hamilesin
allah isteyen herkese nasip etsin insallah

teşekkürler zazacım aminnn inşallah allahım tez zamanda senide mücizene meleğine kavuştursun yarabbim hakkımızda hayırlısını versinnnn Şeniz ya ama genede içimde bi sızı var neden bilmiyorum hayırlısı inşallahhh

biraz bekledim çok az belli oluyodu canım inşallah vardır canımcım hepinizin dualarıyla bu mutluluğa erdim allahım tüm isteyen herkeze versin canım

süarcım inşallah bebişine arkadaş gelmiştir ama bilmiyorum hayırlısı fazlada ümitlenmek istemiyorum allahım ne olur sevincimi yarıda bırakmasınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…