Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kociş evdeyken yatıp dinlenmek ne mümkün.Sürekli birşeyler istiyor yemek için. Peşinde dolanmaktan daha çok yoruluyorum.

ay canım aynı huylu koçişten bende de var allah yardımcın olsun ne diim kolay gelsin demekten başka bişe denmez şimdi

Valla maşallah benim kocam pek iyi cinsten, hiçççç zahmeti yoktur hatta sanırım sizin kocalarınız için söylediklerinizi o da benim için söylüyor olabilir....:smiley-cool:
Bu arada ben de yasemeni çok merak ettim, inşallah kötü bir sonuç çıkmaz, burada okadar mutlu olduk ki hepimiz, Allahım inşallah yardımıcısı olsun hepimizin....

alincim geçmiş olsun valla haklısın aynı modelden bir tanede bende var nedir bu adamların nazı yaaa sultancım tamam ibadet ama herşeyin fazlası zarar dimi ya valla benimki numune diyordum ama hepsi aynıymış bunların aman ne yapalım allah sağlıklarını versinde yapıcaz artık

kızlar kaç kişiyiz bakalım hamile olmayan aramızdan ayrılanlar var onlar hamileliğe terfi ettiler biz daha acemi birliğindeyiz liste yapalım bakalım kimler kalmış kimler gitmiş başlıyorum

1.belenay

arkadaşlar sitede yeniyim ama ben yazın düşük yaptım ve sonrasında hamile kalamadım.beni de kabul ederseniz aranıza ben de varım

Hayatım hepsi aslında kadınların suçu. Yani anne olunca oğullarımızı öyle şımartıyoruz o kadar çok hizmet ediyoruz ki büyüyüp evlendiklerinde aynı davranışları eşlerinden bekliyorlar. Benim kayınvalidem hala suyunu bile getiriyor eşimin. Söylüyorum yapma diye ama ben kötü oluyorum. Ne de olsa gelinim değil mi ama?

arkadaşlar ben de varım.yeniyim aranızda.beni de sayarsanız....prolaktin denen şey beni alıkoydu annelikten....

hoşgeldin beautycim aramıza tabiki aramıza alırız seniiii... umarım listemiz sanada yarar...

teşekkür ederim alincim.amin...bu arada hoşbulduk.hemen yanıt verdiğin için ayrıca teşekkürler.....umarım bol bol yazışırız....

Canım benim tabi ki yazışırız. Burada hepimiz dertlerimizi paylaşarak rahatlamaya çalışıyoruz hepimiz. Ne kadardı bebeğin düştüğünde? Düşüğün sebebi belli mi?

sağol canım.bebeğim 8 haftalıktı ama 6 haftalıkken gelişimi durmuş ve karnımda ölmüş.kalp atışlarını bile duymak nasip olmadı ilk bebeğimin ama inş bi an önce sağlıklı bi hamilelik yaşarım,yaşarız...düşüğün sebebi bulunamadı,genetik araştırmaya rağmen.takdir-i ilahi diyorum...

beauty hoş geldin aramıza, dilerim burada hepberaber beklediğimzi o mutlulukları yaşarız... Alincim saptaman tamamen doğru, benim kayınvalidemin de 2 oğlu var ve bir annenin kızından beklediği herşeyi beklemiş oğullarından, yardım etmişler herşeyine ve şimdi ben de bunun kaymağını yiyorum, yani biraz da yapısal içinden gelme olayı da var ama alışkanlıklar da çok önemli, mesela benim eşim zevkle yapıyor kaynım zorunluluk olarak görüp yapıyo ama sonuç olarak her ikisi de yapıyor.... Oğlum olursa ben de öyle ayrıcalıklar yapmayacağım, suyunu da kendisi alsın canım....

Canım benim tabi ki yazışırız. Burada hepimiz dertlerimizi paylaşarak rahatlamaya çalışıyoruz hepimiz. Ne kadardı bebeğin düştüğünde? Düşüğün sebebi belli mi?

canım az önce mesaj attım aldın mı ben göremedim de.yeniyim ya henüz mesaj atmakta zorlanıyorum

olsun beaty aynı şey çok yakın bir arkadaşımın abisinin de yani gelinlerinin de başına geldi, genetik araştırmada da bişey çıkmadı çok istediler ve 8 ay sonunda hamile kaldı, şimdi çok sağlıklı herşey 7 aylık oldu sanırım, Allah sana da tekrar sağlıklı bir bebiş nasip eder inşallah....

arkadaşlar ben de varım.yeniyim aranızda.beni de sayarsanız....prolaktin denen şey beni alıkoydu annelikten....

canım hoşgeldin aramıza inşallahh sende burda benim gibi hamişliğe terfi edersin

valla canım bu öldükten sonra onların hurilerle olacığı doğruda birde fıkrası var çok komik ama burda yazılmaz işte neyse onlaar huri bulursa bizlerde nuri buluruz dimi ama :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…