Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yasemencim çok sevindim inan tüylerim diken diken oldu deli oldum burda orda olsam sana öyle bi sarılırdım ki ağlıyarak süper bir haber buuuu

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı........................................... ................................................HA MİLE(12)bebişini kaybetti
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. .HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... .................................................. ...HAMİLE(17)
yasemennn................................................................................................HAMİLE(18)

TEBRİKLER YESEMEN DARISI BÜTÜN LİSTEDEKİ ARKADAŞLARA OLSUN

:teytey: :teytey: :teytey: allahım inşallah içimdedir bebişimmmmm :sm_cool: ya durduğum yerde duramıyorum zaman geçmiyooo delircem yaaaaa :dance:

yasemennn senin adına çok sevindim sırnaşık şey listemizi şenlendirdin darısı tüm isteyenlerin başına:teytey::teytey::teytey:

CANIM TEBRİKLER DİYEYİM ÇÜNKÜ BENDE HAMİLE KALDIĞIM ZAMAN İKİNCİ ÇİZGİ SOLUK ÇIKIYODU.KAN TESTİ YAPTIR HEMEN ALLAHIM ÇOK BÜYÜK YARABBİM.HAYIRLISI

yasemincim canım aklına kötü şeyler getirme bak gör bebişin içinde benimde ikinci cizgi silik çıkmıştı bebek olmadıktan sonra ikinci cizgi silik bile çıkmıyor

hepinizden allah razı olsun canlarım sizlerin o güzel duaları ve dilekleriyle bende mucizeme kavuşcamm allahım kimseye aratmasın yarabbim çok zor insanların arkandan ve yüzüne konuşması eşine en değerli hediyeyeyi verip mutlu edememek ya ne bilim çok ağlardım hep derdim benim ne zaman olucak allahım herkezin hakkında hayırlısı neyse onu versin yarabbim ne olur tez zamanda herkeze evlat sevgisini yaşat yarabbimm bebek özlemimiz tez zamanda son bulsun yarabbim

yasemennncim hayırlı olsun canım tebrik edrim inan çok sevindim iş yerindeyim ağlamamk için kendimi zor tutuyorum ne kadar kenetlnmişiz birbirimize sanki kendim hamileymişim gibi hissettim canım benim rabbim kucağınada almayı nasşp etsin hayırla ve sağlıkla inşallah amiiin
güzel arkadaşım bizlerede dua et

sultancım saol canım bende dün akşam eşime sarıldım ağladım oda çok sevindi ama sanki biraz burukdu anlamadım yada şaşkınlık yaşıyodu sabahtan beri inanın onun telefonuna bakmakdan işlerimi yapamadım oda gelcek yaa dr allahım ne olur yaaa umutlarımızı boşa çıkartmasın

süar listeyi değiştik ama inşallah vardır canım hayal kırıklığına uğrarsam yıkılırım biterim inşallah hayırlısı

Hamişliğa dair adet gecikmesinden başka belirti var mı şekerim?
Hadi anlat bize...

ya bu ne güzel haber sabah sabah.... Allahıma çok şükür yasemen inşallah mutluluğumuz yarım kalmasın canım, inşallah doktordan da teyit alırsın da içine sine sine mutluluğunu yaşarsın... Hem de hamile değilsen eğer o çizginin siliği falan hiçbirşeyi çıkmıyor valla. Yaaaaaa harika bir haber bu çok sevindim anlatamam....

kızlar bişey sorabilirmiyim.ben yasmin kullanmuştım 7 ay son iki ayda kullanmıyorum. ama hap kullanmadan önce adetime 10 gün kala göüslerim şişer acırdı.bu ay 4 gün var adetime hiç bi acı ağrı şişlik yok neden acaba

çoj alakasız olucak ama, isimlerimizin altındaki ölçek çizgisi gibi çizgiler neyi ifade ediyor acaba, yeni eklenmiş sanırım...

alincim ya gerçi adetlerim düzensiz benim geçen ay 19 adet olmuştum klomen kullanmıştım ama o ilacı kullanırken boynum tutulmuş dr iğne vermiştii onu kullanmak zorunda kaldım dr dedi belki o yüzden klomen tesir yapmamıştır biraz bekleyelim dedi bekledik yumurtalar büyümedi tedavimi kesmişti ama normalde 6 ay etkili olabiliyomuş ilaç neyse son haftalarda kasıklarımda ağrı hatta yazmıştım buraya çamaşır yıkamıştım sepeti kaldırırken bi acı hissettim gögüslerim şişti ucları sanki yara olmuş gibi acıyoduu kasıklarımda şişme oldu hafif bulantı falan bi halsizlik bunlar ama umutlu değildim herkez hastalığa yormuştuu inşallah sorun olmaz çok heyecanlıyım birazdan çıkıcam yemeğimi yiyip :))) ee malum aç kalmamak lazım işde böle canlarım allahım inşallah bişey çıkmaz ne olurrr

Yasemencim hemen yemeğini ye. Minnoşu fazla aç bırakma. O mucize bebek, doktor bile imkansız derken geliverdi. İnşaallah doktordan da çok güzel haberler ile gelirsin. Sırada kim var arkadaşlar? Bir arkadaşımızı daha mezun ettik.Sıradaki gelsin...

burcu _arda sultanın dediği gibi sevinçten unuttuk, cevap vermez miyiz hiç... Şimdi benim pek bilgim yok ama adet tarihin gecikiyor olabilir, yani geç adet göreceğin için belirtilerini de geç göreceksin, çünkü şuan çevremde o kadar çok duyuyorm ki senin dediğin gibi gecikme belirtilerini bu bahara girerken hava değişimlerinden dolayı olurmuş böyle dengesizlikler... Kendimden örnekleyemeyeceğim benim zaten çoook düzensiz....

ya yasemen ben bir türlü şu çizelgeyi yapamadım naıl yapılıyo tamam kopyalıyorum ama göstermiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…