Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sağol süarcım çok teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla sonucu burdan sizlere bildiririm. senin bebişe arkadaş lazım dimi amaa.s
sultancım yumurta çatlamasıyla ilgili olarak doktoruma bişey sormadım ama eğer kasıklarına iğne batar gibi girip çıkan sancı varsa yumurtan çatlıyormuş bende o kadar biliyorum canım..

kızlar size bir soru sorucam belki saçma olur ne olur mazur görün merakımı tamam hepimizin yumurtlama olayı oluyorda peki çatladığını nasıl hissederiz hiç dra sordunuzmu yada ne gibi belirtiler oluyo bileniniz varmı... ?????kafamçokkarıştı:asigim:

hoşgeldin aramıza alhan ..kaç yıllık evlisin ? ne kadar zamandır bebiş istiyorsun?? bende gelir gelmez amma soru sordum heeeyerimseniben amaç tanımak canım...

:roflol: tesekkür ederım canım henüz yıl olmadı 9 aylık evlıyım.pco luyum bu yüzden bebışim olsun istıyorum.şimdi korunup sonradan işi şansa bırakmak istemıyorum.sen ne kadarlık evlisin?

a.s.Beeeen geeeeeldiiiiiim.
Naber tatlılar nasılsınız ben süperim bu hafta sonunu ailemle beraber geçirdim herşey harikaydı.
Cumartesi akşamı çatlatma iğnemide oldum şimdi son sürat çalışmalara devam ediyoruz.
Hepinizi çooooook özledim ve sizi çoooook seviyorum.a.s.

:roflol: tesekkür ederım canım henüz yıl olmadı 9 aylık evlıyım.pco luyum bu yüzden bebışim olsun istıyorum.şimdi korunup sonradan işi şansa bırakmak istemıyorum.sen ne kadarlık evlisin?

valla en iyisini yapıyorsun canım. zamanında tedbirini de almış olursun. ben de temmuzda 3 yılımı dolduracağım kısmetse. 4 ay oldu tedaviye başlayalı aslında ben de 1 yıllık evliyken başlamıştım ama gittiğim doktor beni aylarca oyaladı malesef bende yeni ve düzgün bir doktor buldum . bu yüzden iyi bir doktor bul kendine derim..herşey gönlünce olsun...

hoşgeldin claire..oh oh keyifler iyi maşallah valla enerjin ekranda taşıyorr ne güsell. canım sana bişey sorcam doktorun iğneden kaç gün sonra kesin sonucu alabileceğinle ilgili bişey söyledimi ?

Sultancım öncelikle tahminlerin için sağol temiz kalbinden ötürü içine doğuyordur muhakkak... İnsana da moral oluyor bak 2 ayım varmış benim bunu bilmek bile güzel, senin de dediğin gibi fala inanma falsız da kalma.... Soruna gelince valla pek tıbbi bir bilgi olmasa da dedikleri gibi kasıklarında böyle batmalar falan oluyor doktorum bunun yumurtladığının habercisi olabileceğini söylemişti... Ama ne zaman çatlar vücut bunu hisseder mi inan bilgim yok... Bi sinyal sistemi olsa vücudumuzda, yumurtlayınca kırmızı ışık çatlayınca yeşil ışık yansa, ne güzel olur değil mi

kızlar hepinizi çokokok öpüyorum ben eve kaçıyorum byyyyyyy bu akşamda çalışmalara devam son gazzzz....:)))

hoşgeldin claire..oh oh keyifler iyi maşallah valla enerjin ekranda taşıyorr ne güsell. canım sana bişey sorcam doktorun iğneden kaç gün sonra kesin sonucu alabileceğinle ilgili bişey söyledimi ?

Moon_sunncum dr.um bana adetini bekle eğer gecikirse test yap dedi.

iyi akşamlar canlarım yarın görüşürüz inşallah allaha emanet olun benim mesai bitimine daha 1,5 saat var nasıl dayancam bilmiyorum neyse kendinize iii bakın öpüldünüz hepiciğiniz :)))))

kizlatr merhaba beni merak ettiginizi biliyorum kusura bakmayin doktordan cikinca ablama gittim simdi geldim eve
evet sonuc kesin olarak negatif bir kac gündür o kadar dolmustumki artik doktorumun boynuna sarilarak agladim kendimi tutamadim simdi biraz kendimi toparladim iyi olmaya calisiyorum her sey allahtan geliyor kismet degilmis ne diyelim
bu adetimden sonra son gaz devam edeceziz dondurulan yumurtalarla deneyecegiz eger olmazsa doktorum yumurtalarimin bir kismini lazerle yaktirmayi önerdi bu islemden sonra bir cok kadin kendiliginden ha´mile kalmis oda olmazsa zaten birakacagim her seyi kismet degilmis deyip oturacagim baskada carem yok zaten

z@z@cım canım üzüldüm ama hakkında hayırlısı buymuş inşallah birdahaki sefere bebişlerin sana tutunur canım kendine dikkat et allaha emanet ol canım öpüyorum

z@z@cım senim icin çok üzüldüm kendini toparlaman lazım canım inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun

mesailer bıtınce durgunluk oluyor yaaa neyse yarın sabah görüşmek üzere o halde.ben buralardayım merak etmeyın arkadaslar.)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…