Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kizlatr merhaba beni merak ettiginizi biliyorum kusura bakmayin doktordan cikinca ablama gittim simdi geldim eve
evet sonuc kesin olarak negatif bir kac gündür o kadar dolmustumki artik doktorumun boynuna sarilarak agladim kendimi tutamadim simdi biraz kendimi toparladim iyi olmaya calisiyorum her sey allahtan geliyor kismet degilmis ne diyelim
bu adetimden sonra son gaz devam edeceziz dondurulan yumurtalarla deneyecegiz eger olmazsa doktorum yumurtalarimin bir kismini lazerle yaktirmayi önerdi bu islemden sonra bir cok kadin kendiliginden ha´mile kalmis oda olmazsa zaten birakacagim her seyi kismet degilmis deyip oturacagim baskada carem yok zaten

canım üzüldüm senin adına ama her işte bir hayır vardır işte ne yapacaksın. umarım bir dahaki sefere senide anne adaylarının olduğu bölüme transfer ederiz.hem unutmaki sabır acıdır ama meyvesi tatlıdır inşallah seninde tatlı mı tatlı bebişlerin olur..

kizlatr merhaba beni merak ettiginizi biliyorum kusura bakmayin doktordan cikinca ablama gittim simdi geldim eve
evet sonuc kesin olarak negatif bir kac gündür o kadar dolmustumki artik doktorumun boynuna sarilarak agladim kendimi tutamadim simdi biraz kendimi toparladim iyi olmaya calisiyorum her sey allahtan geliyor kismet degilmis ne diyelim
bu adetimden sonra son gaz devam edeceziz dondurulan yumurtalarla deneyecegiz eger olmazsa doktorum yumurtalarimin bir kismini lazerle yaktirmayi önerdi bu islemden sonra bir cok kadin kendiliginden ha´mile kalmis oda olmazsa zaten birakacagim her seyi kismet degilmis deyip oturacagim baskada carem yok zaten

Z@z@cım canım benim çok üzüldüm. Ama umutsuzluğa kapılmak yok. Alllah'ın izniyle kavuşacaksın bebişine. Üzme kendini.Ben inanıyorum ki bu sayfada bebişini beklediğinin müjdesini vereceksin.

mrb günaydın kızlar... zazacım hiç canını sıkma herşey olacağına varır... vardır muhakkak bi hayır bundada Rabbim hayırlısıyla bir evlat nasip eder sana ben eminim hiç canını sıkma pes etmek yok unutma... sonuna kadar devam edeceğiz bu yolda bebkelrimiz için dünyaya bir can daha getirmek için anne olmak için... mücadeleden vazgeçmek yokkk.. hiç canını sıkma bebeğine kavuşmana az kaldı...

CANIM ÜZME KENDİNİ.İNANKİ ÜZÜNTÜNÜ PAYLAŞIYORUZ.ALLAH IN BİR BİLDİĞİ VARDIR ELBET.HAYIRLISI HEPİMİZ İÇİN.HEPİMİZ İSTİYORUZ AMA DEMEKKİ ZAMANI GELMEMİŞ.ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

Arkadaşlar Herkese Günaydin.yasemen Canim Bugün Doktora Gidecektin.hayirli Haberlerini Bekliyoruz. Allah Im Inşallah.allah Im Hepimize Nasip Etsin Bu Güzel Duyguyu.hasretle Bekliyoruz.

alincim diyorum ya sadece tahmindi ama şunuda unutma adet belirtileriyle gebelik belirtileri aynı şekerimyasakkelime iyiym alincim biraz yorgunum o kadar çalışmalara tam gaz devam ediyoruz naniknanik

günaydın bugün nasılsınız bakalım güzel birgün geçirmenizi diliyorum[/QUO

Güzel anne adayı sen nasılsın? Ben daha önce yazdığım gibi adet sancıları yaşıyorum.
Ama nedense erken başladı. Daha 5 gün var ama erken olacağım galiba bu ay...

alincim diyorum ya sadece tahmindi ama şunuda unutma adet belirtileriyle gebelik belirtileri aynı şekerimyasakkelime iyiym alincim biraz yorgunum o kadar çalışmalara tam gaz devam ediyoruz naniknanik

Şaka yapıyorum Sultancım zaten. Biraz erken başladı benim adet sancıları bu ay. Daha 5 gün var ama sanırım erken olacağım. Sakın yorgunum diye çalışmaları aksatma. Unutma durmak yok yola devamnaniknanik

günaydın bugün nasılsınız bakalım güzel birgün geçirmenizi diliyorum[/QUO

Güzel anne adayı sen nasılsın? Ben daha önce yazdığım gibi adet sancıları yaşıyorum.
Ama nedense erken başladı. Daha 5 gün var ama erken olacağım galiba bu ay...

iyiyim alincim teşekkür ederim canım inan o sancıların adet sancısı olmaması için okadar çok dua ediyorum ki buay yiğenimiz gelsin artık ama ya bak benim bebişim yalnız kaldı burda:emir_bebek:

günaydın kızlar nasılsınız?, bend16 şubatta bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.ilk adetimi 19 martta gördüm.2.hala görmedim.3gün geçti.düşükten sonra korunmadık.testde yapmadım daha.bilmiyorum düşükten sonra hemen hamile kalmak riskli mi acaba çok korkuyorum. hamile değilsem neden gecikti acaba? adet belirtisi ilk başta vardı.şimdi azaldı yok gibi.fikirlerinize ihtiyacım var...

günaydın kızlar nasılsınız?, bend16 şubatta bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.ilk adetimi 19 martta gördüm.2.hala görmedim.3gün geçti.düşükten sonra korunmadık.testde yapmadım daha.bilmiyorum düşükten sonra hemen hamile kalmak riskli mi acaba çok korkuyorum. hamile değilsem neden gecikti acaba? adet belirtisi ilk başta vardı.şimdi azaldı yok gibi.fikirlerinize ihtiyacım var...

canım ilk bebeğini kaybetmene üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır böylesi daha hayırlıymış senin için düşükten sonra hamile kalınmalımı bir fikrim yok 3 ay sonra kalına bileceğini biliyorum sadece ama sen dr.na bir sor ve hemen bir test yap hiç olmazsa kafanda soru işaretleri kalmaz canım

Şaka yapıyorum Sultancım zaten. Biraz erken başladı benim adet sancıları bu ay. Daha 5 gün var ama sanırım erken olacağım. Sakın yorgunum diye çalışmaları aksatma. Unutma durmak yok yola devamnaniknanik
kız alin niye yorgunum sanıyorsunnnn:dance: anla işteeeeeeeenaniknanik kız ama ben senden çok umutluyorum bilmiyorum neden ama çok umutluyum ya bu ay yada mayıs hamişi olucan bilmiyorum öyle geliyo bana nedense senden başkasına da bu kadar çok his olmuyo hııı bide süar ın bebeği için erkek hissediyorummm,, bu arada süarcım hoşgeldiniz yiyenimle birlikte...bide belenay için var... öyle aşırı bi his ama bakalım ne olucak genelde kendim dışında kime ne hissetmişsem çıkıyo...inş sizdede öyle olur :teytey:

iyiyim alincim teşekkür ederim canım inan o sancıların adet sancısı olmaması için okadar çok dua ediyorum ki buay yiğenimiz gelsin artık ama ya bak benim bebişim yalnız kaldı burda:emir_bebek:

Canım benim duaların için çok teşekkürler. İnşaallah rabbim boş çevirmez dualarımızı. Ama bu ay olmazsa yapacak birşey yok. Allah ne zaman uygun gördüyse ben o zamanı beklemeye razıyım. Yine de bir umut inşaallah bebişim gelmiştir bebişine arkadaş olmaya.

roselendacım düşükse hemen kalırsan ve çok dikkat edersen bişey olmaz ama kürtajsa 3 ay beklemek gerek diye biliyorum yani şuan hamişsen çokçok dikkat etmen lazım kendine....

Canım bence hemen bir test yap ve hamile isen hemen doktora git. Kürtajdan sonra hamile kaldıysan hemen doktor kontrolüne girmelisin bence. Yeniden üzülmemen için acele et biraz. Ama reglinin gecikmesi kürtaj ile ilgili birşey de olabilir bunu da aklından çıkarma.

X