Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyordum bir kaç gündür okuyabiliyorum yazdıklarınızı hiç müjdeli haber veren olmamış buna üzüldüm ama vardır Rabbim in bir bildiği tez vakitte. Saglıklı uzun ömürlü ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah (amin ecmain )

slm kızlar şukur ki benm bu sy reglm normale döndü bayağ faazla oldum geçtğimiz 3 aya göre inanın vucudm rahatladı ya inş önmüz ay hayırlı haberi alırım bekliyorm bi an önce bitsinde başlim çalşmalara :)
klomen çörek otuna devam sonrada 21 ocak dupastona devam :) bu ara da Minesuu ne biliosun olcağını az iyi düşün daha 5 günün var ya

bugün wc den sonra açık kahve akıntım oldu, inşallah adet olmam ya
daha adetime 4 gün var

kuzu corek otu kuru erken adet etck galiba beni sancilarim cok az gelip gidio yarin oburgun olurum diye tahmin ediorm

kuzu corek otu kuru erken adet etck galiba beni sancilarim cok az gelip gidio yarin oburgun olurum diye tahmin ediorm
bal tarçın çörekotu kürümü yaptın canım?
ben de aylar önce yapmıştım ve uzun ağrılı yoğun kanamalı bir adet geçirmiştim
ayrıca o ay erken adet olmuştum, manyak söktürücü bir kür o

sende mi erken oldun
bazilarinda adet gecikmesi yapmis bakalim bende halt etcek

Corek otu kürü nden midir nedir acayip akıntım var ya kizlar bende çok nadir olur akıntı bu ay vucudum değişik değişik tepkiler veriyor yumurtam fazla çalıştı galiba kasiklarim da çok agriyor. Ama içimde nedense bi his var sanki bu ay olacak

Kizlar benimde bata 7 gunum kaldi feci bir iştah artisi var sol kasigimda batmalar oluyo ara ara.zaten gobegimde pörtledi adetten önce çikiyo benim.sirt agrim var grip kapida sinirim.. stress yapiyorum heralde..her türlü dinliyorum kendimi..

seieda kuzum hem kur hem klomen hem dupaston bence karistirma..zaten klomen yanilmiyosam yumurta gelistirmek icin..kur le kullanirsan zarari olmasin.klomeninde kist yapma ihtimali var..

bugün wc den sonra açık kahve akıntım oldu, inşallah adet olmam ya
daha adetime 4 gün var

Cnm bak dikkat et kahvereng akıntdan korkma başıma geld diyorum sana test yaptım hiç silikte çıktysa hemen alttan progestan al ve uzak ayaklarını kaldr yat dikkat et bak

seieda kuzum hem kur hem klomen hem dupaston bence karistirma..zaten klomen yanilmiyosam yumurta gelistirmek icin..kur le kullanirsan zarari olmasin.klomeninde kist yapma ihtimali var..

Yok sanmam cnm ilaç değil sonçta klomen bitcek 1 hafta sonra dollenme olursa koruması için dupastona başlıcam canm ilk bebğim duştuğu için

Cnm bak dikkat et kahvereng akıntdan korkma başıma geld diyorum sana test yaptım hiç silikte çıktysa hemen alttan progestan al ve uzak ayaklarını kaldr yat dikkat et bak
test yapıp da negatifi görmek istemiyorum canım ya valla psikolojim bozuluyor
hep adete endeksliyorum kendimi

Kuzum nolur bunalma rahat ol çığlık atcaz biz buraları yıkcaz rahat olll belki bu ay olmadı benm ama senden umitliyim amaa velakin diğer aylar devam yılmak yok

Kizlar kan testi de yaptirdim 2 gün önce negatif ve hala adet olmadim hayir ilacla geliyordu neden gelmedi acaba doktora aldim randevu ama 21 ine anca o zaman izin kullanabiliyorum isten cok samimi bi arkadasimin da cikmamisti gecikince 1 hafta sonra yine yapti cikti birkac kisi de daha olmus burada okudum dua ediyorum oyle birsey olsun diye ama hic belirtim yok cok afedersiniz kabizdim sonra ishal oldum bu bi belirti olabilir mi? Umut iste ya

test yapıp da negatifi görmek istemiyorum canım ya valla psikolojim bozuluyor
hep adete endeksliyorum kendimi

Canm varsa bebeğin kaybedersen dahamı iyi yapma ben yaşadm sen yaşama yoksa zaten 4 gun sonra hasta olcaksnya ama varsa bi an önce gorun doktra ben 7 haftalk kaybettm canmdan can gtt duşun bide supriz bebekt o beklenmiyodu bide istyosn yolunu gozluyosn yapma bence hemen test yapmalısın

Cnm benm inş vardr bebiş bi kan test yaptrsana yahu ben olsam çatlarım ya valla hayranım bu sabrınıza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…