Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

minesuu 7 haftalık hamile bir arkadaşım var ona belirtilerini sordum ağrıdan ziyade kasıklarımın gerildiğini hissettim adete 1 hafta kala dedi.
hee benim iki taeafli bisiy kayiyor sanci agri yok ben de ama hissediorm gelio kirmizilar canm :))) sana verdigi ilac ne oyle ne icin verdiki ???

yumurta geliştirici dedi doktor 10 gün sonra gidicem doktor doğal yolla olur sadece kasmayın kendinizi dedi.
hee ih az dusuktu senin ondan vermistir belki anladim cnm doktor dogru dio akisina birakmak gerek aslinda ama elimizde degil mi :KK43:

yumurta geliştirici dedi doktor 10 gün sonra gidicem doktor doğal yolla olur sadece kasmayın kendinizi dedi.
hee ih az dusuktu senin ondan vermistir belki anladim cnm doktor dogru dio akisina birakmak gerek aslinda ama elimizde degil mi :KK43:
zaten adet sancısı oluyormuş canım halsizlik ve uykun varsa tamamdır.
2 de zor uyaniorm ben ama :KK70: zaten uykuyu cok seviorm hep uyusam keske oyuzden anlamam ben uyku halinden :KK70:

Yaaa o zaman bugün mu catladi acaba.ama dün ilişki oldu
O is karisik biraz bi diyolar sperm 72 saat yasiyo yumurta catlarken 24 32 saat arasi catli akintim oluyo benim oyle hissediyorum bide kasiklarima gaz sancisi gibi veya adet sancisi gibi degisik bi durum birebir yakalamak zor vucudunda hep bi sperm olmasi gerekiyo :KK31::KK31:

Boşuna gün aşırı ilişki demiyorlar :) misafir geldi bakalım degerlendiremicez daha herhalde

Iyigeceler kizlar, yazamadm kusura bakmayin, ben regl oldum kirmizi kart :KK12:
Sizde durumlar neler, guzel haber veren yok mu yav :KK200::KK200:

aaa cnm ben seni unutmustum yaaaa :KK43: hadi ya kirmizi karti mi yedin olsun cnm onumuzdeki aya hazirlancaz benim kirmizilarda gelecek hissediorm :KK43:

aaa cnm ben seni unutmustum yaaaa :KK43: hadi ya kirmizi karti mi yedin olsun cnm onumuzdeki aya hazirlancaz benim kirmizilarda gelecek hissediorm :KK43:
Ah cnm her zmn giremiyorum biliyosun ama aklim sizde. Kuzum niye oyle diyosun belki de oldu.. cok kafana takmamaya calis. Guzel habeelerinizi takip etmeye calisicammmmm

Ah cnm her zmn giremiyorum biliyosun ama aklim sizde. Kuzum niye oyle diyosun belki de oldu.. cok kafana takmamaya calis. Guzel habeelerinizi takip etmeye calisicammmmm
tamam kuzum Ozletme kendini sakin :) beraber hamis kalcz insallah Allahim nasip etcek cok opuyorm cnm benim

zaten topigin ismini degistirdigim icon boyle oldu. simdi tekrar degistirmek icin yetkiliye msj attim.umarim degistirirler :KK43:

X