Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

yarın adetin 25. günü
ben 28 günde bir oluyorum yarın test yapsam çıkar mı ki?
idrarımda da hiçbir değişiklik yok

Cnm benm inş vardr bebiş bi kan test yaptrsana yahu ben olsam çatlarım ya valla hayranım bu sabrınıza :)
Kiz ben kim sabır kim :) bat 5 ocakti ya 6 sinda aksan idrar yaptim negatif sabahi yani 7 sinde yine sabah idrarinda cikar belki diye yine idrar yaptim cikmadi kesmedi gece acile gittim kan testi yaptirdim negatif cikti 2 gün gecmisti iste kan yaptirdigimda bugun 4. Gün gecikmede hala gelen giden yok cok mutsuzum ne adet olabiliyorum ne hamis kalabiliyorum

yarın adetin 25. günü
ben 28 günde bir oluyorum yarın test yapsam çıkar mı ki?
idrarımda da hiçbir değişiklik yok

Çıkar cnm yüksek ihtimal çnki ovulasyondan 6 gün sonra lekelenmştn varsa çkr ki var bence inş vardr kuzum stres yapma ve oğrenene kadar uzan

:) tmm kuzum ozamn bekle inş vardr geç dollenmiştr belk

Çıkar cnm yüksek ihtimal çnki ovulasyondan 6 gün sonra lekelenmştn varsa çkr ki var bence inş vardr kuzum stres yapma ve oğrenene kadar uzan
inşallah canım, sağolasın

idrarımda değişiklik olmaması beni umutsuzluğa sürüklüyor

inşallah canım, sağolasın

idrarımda değişiklik olmaması beni umutsuzluğa sürüklüyor

Kuzum ne bekliyon idrarında anlamdmk ben kişiden kişiye değişir ben ne mide bulants ne başka bişy yaşamadn 7 haftaya kadar geldm belirt olmyabilir kuzm

Ins canim ya Rabbim hicbirimize aratmasin tez vakitte hayirlisinla versin insallah bebislerimizi yogunluktan giremedim bayadir sizler ne alemdesiniz

Kuzum ben bu ay yedm kırmızı kartı inş bu ay preseed sipariş verdm çorekotuda kullanym klomen verd doktr 2 ay devam etcem

Evet canim 4 gün gecikti 2 gün once kan verdim negatif

Yine de umudunu yitirme canım. Geç döllenme olabilir.bi arkadaşım kan testi yaptı negatif çıktı iki gün sonra idrar testi yaptı silik cizgi çıktı biraz daha bekledi yine kan testi yaptı pozitif çıktı. Stres yapma hamile değilsen bile adetin i geciktiriyorsun nda inşallah hamilesindir canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…