Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Benim de yok ama iste allahin gucune gitmesin diye oyle de diyemiyorm hic hissetmeyenler de oldugu icin belki biz de oyle diycez hiiiic belirtim olmadi diycez ne bilim....

Canm benm ben bu aydan umitsizim Allahtan ümit keailmez bizim için mutlaka bi güzellik bekletiyodur aksini duşunemem

Hadi inş bebeğim ama sadece takip etme yaz kinseler kalmadı artk tek tuk kaldık
farkindaysan canim hamile olunca gitmem asla diyen insanlarin hic biri yok suan hamile.olan varmi aramizda yok. kimsenin bebeginde gozumuz yok nazar etmeyiz yani.Herkesin isi bitene kadar yaa bisiy demiorm

farkindaysan canim hamile olunca gitmem asla diyen insanlarin hic biri yok suan hamile.olan varmi aramizda yok. kimsenin bebeginde gozumuz yok nazar etmeyiz yani.Herkesin isi bitene kadar yaa bisiy demiorm

Ben ole yapmıcam çnki hepinizi merk ediyorum @altaylim npıokioda var ama sen gitme bak

Çok zorluo çokk.. Bulantılar cok kötü.. Bnde seni merak ettim nasıl gecti yumoş dönemi değerlendirdin dimi..
evet bebegim 2 gundur nadastayim. cok gzuel degerlrndirdik sukurler olsun asa bile stressiz bi aydi benim.icin oyuzden icim rahat olmasa bile. ay ben de hamis kalsamda dogurana kadar kussam ne guzel kiymetini bil bebegim Allahim kucagina kavustursn insallar hep dualarimdasin beni de unutma dularinda tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…