Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu sefer ağrı kesici içmicem normalde çok ağrım olur majezik iciyordum yumurtayı etkiler mi bu

cnm teşekkür ederim desteğin için :) evet regl gelmedi ama gelicek gibi his oluştu.. tabii ki isterim hamilelik belirtisi ile bunu karıştırmış olayım sonunda çok çok isterim hem de :)

bence de çok stres olunca regl döngümüz kayıyo kendimizi negatif etkiliyoruz bu noktada katılıyorum size. pozitif olalım hep bu ay olmazsa da öbür ay olmaması için bi engel yok diye düşünerek.

İyi ki varsınız bu arada . allah hepimize nasip etsin inşallah

Aminn canım benim sonucta hepimizin derdi ayni. Kim ne biliyorsa duyuyorsa burada anlatıp birbirimize yardimci oluyoruz en önemlisi destek oluyoruz. Moralimizi yüksek tutalimki bebis varsa etkilenmesin yoksada hormonlar etkilenip kırmızı lar gec gelmesin.

kizlar ates olcumunu sabah kalkar kalmaz yapmak gerekiomus cunku ileriki saatlerde yeme icme etkiliomus atesi bide internette bakt m dil altindan olcumler yapilmasi gerekiomus koltuk altndan degil. siz nasil olcum yapiyorsunuz.

kizlar ates olcumunu sabah kalkar kalmaz yapmak gerekiomus cunku ileriki saatlerde yeme icme etkiliomus atesi bide internette bakt m dil altindan olcumler yapilmasi gerekiomus koltuk altndan degil. siz nasil olcum yapiyorsunuz.
Evet bende dil altindan yapiyorum canim ama bu kişiden kişiye değişiyor ben geçen ay hamile kalmıştım ama ateşim falan yükselmedi hiç düşük olurken çok yükseldi ama

Canım ben 2014 ekim ayında evlendim biz ilk aydan beri istiyoruz hiç korunmadık 25 günde bir oluyorum regl
Bende bir buçuk yillik evliyim kistim vardı o yüzden tedaviyle başladık ilaçlar falan kullandim bir sürü ama işe yaramadı ve sonunda iğne verdi doktorum gebelik oldu ama benim ihmalimden dolayı düşük oldu şimdi bu ayda iğne kullandim ve bekliyoruz şimdi

Bende kist yok eşim yarın sperm testi yaptiricak onu doktora gostericem ona göre tedaviye başlarız demişti inşallah sonuçlar güzel çıkar ben hiç hamilelik yaşamadım 20 yaşındayım bu arada çok geçmiş olsun canım

Saol canim inşallah bi sorun cikmaz sende eşin test vermeden önce perhiz yapin yoksa düşük cikabiliyo doktorun dedimi bilmiyorum tabi de biz bilmiyorduk o yüzden ikinci kez vermek zorunda kaldık

Saol canim inşallah bi sorun cikmaz sende eşin test vermeden önce perhiz yapin yoksa düşük cikabiliyo doktorun dedimi bilmiyorum tabi de biz bilmiyorduk o yüzden ikinci kez vermek zorunda kaldık
Biliyorum canim unutmuşum onu sen söylemesen o zaman perşembe gidicek aynı gün çıkıyor zaten sonuçlar dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…