Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim inşallah usutmeden degil hamilelik tendir o atesin. Hadi yarin sendende güzel haberi alalim
İnşallah Can'ım ya valla bende anlamadım birden bire Ateş çıkar mı ki normal Ateş olsa elim ayağım da soğuk olur ama öyle bişi de yön kulaklar kızardı yanaklar alev alev ama ümitlenmek istemiyorum

İnşallah Can'ım ya valla bende anlamadım birden bire Ateş çıkar mı ki normal Ateş olsa elim ayağım da soğuk olur ama öyle bişi de yön kulaklar kızardı yanaklar alev alev ama ümitlenmek istemiyorum
Ah canim yarin bi gecsin biz de seninle heycanlaniyoruz :)) yarin mutlaka durumlari soyle olur mu... insallah bunlae belirtilerdir cnm.

2 aydır korunmuyorum 2 gün var adetime normal adet belirtileri gibi değil sanırım bu sefer ara ara sancı var sadece ve göğüslerim bir kaç gün önce şişti şimdi şişliği geçti inşallah hamileyimdir hiç bu kadar kafama takacağım aklıma gelmezdi çok heyecanlıyım

2 aydır korunmuyorum 2 gün var adetime normal adet belirtileri gibi değil sanırım bu sefer ara ara sancı var sadece ve göğüslerim bir kaç gün önce şişti şimdi şişliği geçti inşallah hamileyimdir hiç bu kadar kafama takacağım aklıma gelmezdi çok heyecanlıyım
Ya benim adet olacagım zamn hic bir degisiklik olmuyor oyle gogus sisligi faln sancı faln

Takma kafana,hiç belli olmuyor hakikaten. Adet olucam snıyorsun aama bır bakmışsın hamilesin..çünkü beirtileri çok benziyor

X