Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Benimde bugun olmam lazımdı. Bir gün geçti kızlar. Ama hala karnımda sancı,bel ağrısı,göz kararması var.. bunlar benim adet belirtimde oluyor :/ şimdden test yapsam kendim. Erken mi kii :/
Canım sabah ilk idrarla yap istersen. Yada yaptinmi ?

negatif herzamnki gibi işteee
IMG_20151027_064910.jpg

kızlar testi açıp baktım bakın sizde t nindenk geldiği tarfta çizgi belirdi
IMG_20151027_070200.jpg

herkese günaydııınnnn :) ben bugün itibariyle regl olduğuma inandım. çünkü sabah test yaptım negatif ve lekelenmem artık yoğun olmasa da kanamaya dönüşmeye başladı. hayırlısı böyleymiş demek. moralim çok bozulmadı. çünkü, alıştığım bi durum artık. Allah doğru zamanı biliyor, biz de elimizden geleni yapıp, sabırla o güzel süprizi beklices...:anneadayı::emir_bebek:

herkese günaydııınnnn :) ben bugün itibariyle regl olduğuma inandım. çünkü sabah test yaptım negatif ve lekelenmem artık yoğun olmasa da kanamaya dönüşmeye başladı. hayırlısı böyleymiş demek. moralim çok bozulmadı. çünkü, alıştığım bi durum artık. Allah doğru zamanı biliyor, biz de elimizden geleni yapıp, sabırla o güzel süprizi beklices...:anneadayı::emir_bebek:
olsun bitanem vakti değilmiş inş . yeni bebiş için vücudun hazırlarda kasımda alırsın bebiş haberini♥

ayy hadi inşaallah bebiştir. çok sevindim canım:KK49: ne yapıcaksın? bikaç gün daha idrar yapçak mısın emin olmak için yoksa kana gidicek misin hemen :)
kana hemn gitmicem ztn doktora gidince doktor istiycek randavu alınca bi tane daha yaprım bide doktora gidcm gün yaparım öle inşallah vardır yaa hep dua ediyorum rabbime

Günaydın kızlar bugün bat günüm ama gelen giden yok :) sancı da yok bu normal bi şey mi ya

Günaydın kızlar bugün bat günüm ama gelen giden yok :) sancı da yok bu normal bi şey mi ya

Merhaba ben de varım bu ay.
İnşallah hamişsinizdir hiç ağrı yoksa bu bir işaret olabilir idrar testi yapsanıza gününde çıkıyo diyorlar.
Benimde bugün batım gelen giden yok ama arada adet öncesi ağrı oluyo dün dayanamadım gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı kocaman ekim için umudumu kaybettim bende önümüzdeki ayı beklicem. İlk denememizdi zaten hayırsılı :).

Merhaba ben de varım bu ay.
İnşallah hamişsinizdir hiç ağrı yoksa bu bir işaret olabilir idrar testi yapsanıza gününde çıkıyo diyorlar.
Benimde bugün batım gelen giden yok ama arada adet öncesi ağrı oluyo dün dayanamadım gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı kocaman ekim için umudumu kaybettim bende önümüzdeki ayı beklicem. İlk denememizdi zaten hayırsılı :).
hyrlısı cnm hg

X