Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

hgldin cnm eşim nova marka test almış 3 adet araştırıorum şuan doğruluğunu
Hadi hayirlisi :) benim acik pembe kanamam iki gundur devam ediyo sildikce. Aksamustu yaptim ben test, ama negatif. Regl tarihim benim bikac aydir biraz duzensiz, oyuzden bikac gun icinde olmam lazim normalde. Eger reglim sökülmezse sabaha kadar, sabah da yapcam test yine negatif cikarsa ben bu aydan umudumu kesmek zorunda kalcam:) bu yasadigimin regl baslangici olduguna karar vericem.

Kızlar adetimin son günü bugün affedersiniz idrar yaptıktn sonra alttan göbek deligimin oraya bir agrı giriyor neyin nesi acaba ?

Kixlar size bisey sorucam. Demistiniz sanki ovulasyon testlerini netten alinca sayica cok ve uygun oluyomus diyerekten. Yardimci olabilir misiniz

Hadi hayirlisi :) benim acik pembe kanamam iki gundur devam ediyo sildikce. Aksamustu yaptim ben test, ama negatif. Regl tarihim benim bikac aydir biraz duzensiz, oyuzden bikac gun icinde olmam lazim normalde. Eger reglim sökülmezse sabaha kadar, sabah da yapcam test yine negatif cikarsa ben bu aydan umudumu kesmek zorunda kalcam:) bu yasadigimin regl baslangici olduguna karar vericem.
Bnmde az once sariyla karisik sulu bi kirmkzi kan gelmye basladi dunkininde acigi

Kızlar benim Ateş'im çıktı ya yanaklarım yanıyor kulaklarım kıpkırmızı olmuş eşim elimi sürünce yanıyorsun üşüttün mü falan dedi

X