Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar ilaç kullanicam diye test yaptım tam tahmin ettiğim gibi negatif çıktı acaba çift çizgiyi ne zaman gorucez

İşte kızlar kocaman bir negatif

Eklentiler

• 20151026_150714.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar ilaç kullanicam diye test yaptım tam tahmin ettiğim gibi negatif çıktı acaba çift çizgiyi ne zaman gorucez
biliosunki gebelik önce kana geçer oyuzden ilaç kullanıcam deyip bunu yapınca için rahat olur ama ilk kana geçiceği için daha dikkatli olmalısın cnm

bak bnm 19. gün ben napim deliricrm artık

allahım hepimize nasip etsin hayırlı sağlıklk bebişleri evlatları... dualarımız hep sizinle
Sağolun bende hep dua ediyorum benm gibi olanlar için. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin insallah hayırlı zamanda... Hep böyle dua ettim inşallah ya sürekli ağlayasım geliyor

Sağolun bende hep dua ediyorum benm gibi olanlar için. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin insallah hayırlı zamanda... Hep böyle dua ettim inşallah ya sürekli ağlayasım geliyor
seni okdr ii anlıorum ki cnm aynı bende .. rabbim bilio doğru zmnı bizim imtihanımuzda bu . allah başka olaylarla acılarla sınamasın bizi

Olmazsam zaten perşembe günü randevum var doktora klomene baslicaz inşallah o yüzden uzulmuyorum zaten yine de yarına kadar beklicem olmazsam belli olur

Nasıl yanı adetin 19 gun mu gecti
evet
19. cu günüm adet olamadım bir hafta önce test yapıldı(19ekim pazartesi) 0.100 çıktı ogün kırmızı çizgi halinde kan gelmişti salıda devam etti.çarsamba yoktu sadece yumurta akı gibi olan akıntım devam ediodu..
perşembe cuma aralıklarla peceteye sildiğimde kahverngi lekelerim vardı. cumartesi yine kesildi. pazar yani dün kırmızı sulu kan geliodu peçeteye sildiğimde. oda sarı akıntıya dönmüş dünden brri sağ göğsüm ve sol göğsüm patlıycakmış gibi ağrıo . dünde sağ kasığıma iğne batıodu ara sıra. dündr miğde bulantılarım başladı. bugunde midem yanıo çok fena göğüs ağrılarımd devam edio ama dünkine nazaran daha az oluo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…