Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Arkadaslar bir sorum olicak bugun adet baslangicimdan itibaren 9.gun ben 25,26 gunde bir adet oluyorum bugun cok sivi su gibi camasirimi oslatan akintim ve sol kasigimda cok agri var 2gun ust uste yani 7ve 8.gun iliski oldu bugun bu akinti bugun catlama oldugunumi gosterir yoksa daha varmidir catlamaya ben 11.gun catlar diye dusunmisdum

Yaaa sinir oldum 10 dakka gecmeden tuvalete gidiyorum. Bukadar sık idrar olurmu ? Dışarı çıkıp test almam lazim wc den firsat bulamiyorumki. Daha yeni cijtim wc den suan kivraniyorum resmen sanki 5 saatttir tuvalete gitmemis gibi

olabilio cnm

Ee canım tekrar test yaptrssna kan testi. Belki müjdeli haberi duyarız

Bende geçen ay 19. günde kahverengi lekelenmeler yaşamıştım 4. günde çok hafif pembe leke geldi.Hepsi bu kadar doktora gittim 1.20 çıktı adette olmadım.Ama hamile değilim inş sen hamilesindir.

Evet canim gorustum cok minik dedi 15 gun sonra gel kalp atislarini dinleyelim hayirli olsun dedi :)
cokk cokkk tebrik ederim cnmm. Allah kucahina almayi nasip etsin. nasil bi yontem uyguladin paylasirsan sevinirm. yunurtlama gunundemi beraberlik oldu nasil oldu ovu testimi uyguladin

Canim bu anlattigin bende de var 4 gündür ama cesaret edip de test yapamadim tuvalete git gel yapmaktan Yoruldum ve bende kasikla göbek arasında şişlikde var bide karnim ve belim çok agriyo bat 10gün var daha hamilelik mi başka birşey mi bilmiyorum ama testte yapamiyorum sen yaptin mi

Selamun Aleykum kızçeler. :) Adet günüm bugündü. ve olmadım . Ama çok kasık ve bel ağrısı çektim. Galiba oluyorm dedim.. ama bana olucakmısım gibi geliyor. Ağrılarım var çünkü :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…