Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Arkadaslar bir sorum olicak bugun adet baslangicimdan itibaren 9.gun ben 25,26 gunde bir adet oluyorum bugun cok sivi su gibi camasirimi oslatan akintim ve sol kasigimda cok agri var 2gun ust uste yani 7ve 8.gun iliski oldu bugun bu akinti bugun catlama oldugunumi gosterir yoksa daha varmidir catlamaya ben 11.gun catlar diye dusunmisdum

Yaaa sinir oldum 10 dakka gecmeden tuvalete gidiyorum. Bukadar sık idrar olurmu ? Dışarı çıkıp test almam lazim wc den firsat bulamiyorumki. Daha yeni cijtim wc den suan kivraniyorum resmen sanki 5 saatttir tuvalete gitmemis gibi

Yaaa sinir oldum 10 dakka gecmeden tuvalete gidiyorum. Bukadar sık idrar olurmu ? Dışarı çıkıp test almam lazim wc den firsat bulamiyorumki. Daha yeni cijtim wc den suan kivraniyorum resmen sanki 5 saatttir tuvalete gitmemis gibi
olabilio cnm

evet
19. cu günüm adet olamadım bir hafta önce test yapıldı(19ekim pazartesi) 0.100 çıktı ogün kırmızı çizgi halinde kan gelmişti salıda devam etti.çarsamba yoktu sadece yumurta akı gibi olan akıntım devam ediodu..
perşembe cuma aralıklarla peceteye sildiğimde kahverngi lekelerim vardı. cumartesi yine kesildi. pazar yani dün kırmızı sulu kan geliodu peçeteye sildiğimde. oda sarı akıntıya dönmüş dünden brri sağ göğsüm ve sol göğsüm patlıycakmış gibi ağrıo . dünde sağ kasığıma iğne batıodu ara sıra. dündr miğde bulantılarım başladı. bugunde midem yanıo çok fena göğüs ağrılarımd devam edio ama dünkine nazaran daha az oluo
Ee canım tekrar test yaptrssna kan testi. Belki müjdeli haberi duyarız

Slm ayin 8inde adet olmam lzmdi 9nda test yaptirdim 0 cikti bekledim pazartssi 19 ekimde tekrar yptirdim 0.100 cikti zaten bayramdan beri sol kasik agrim var midebulantisi basladi bugun birde kahverengi akknti basldi peceteye silince gelio bide gunluk pete cok az gecmis okdr . Bi agri var ama adet gunu yasadigim agri turunden deil bu farkli. ZATEN pazartesi ve sali gunu peceteye sildimde pembemsi bir kan geliodu o carsamba kesildi bu sabahta sildimde kahverngi bi leke turu akknti vardi hatta kesin adet olucam aksama kadr bunun arkasi gelir dedim ikindiye kadr leke turu devam etti sonrasindasildimde sariya gecmis yani cok acikkahverengi olmus
Bende geçen ay 19. günde kahverengi lekelenmeler yaşamıştım 4. günde çok hafif pembe leke geldi.Hepsi bu kadar doktora gittim 1.20 çıktı adette olmadım.Ama hamile değilim inş sen hamilesindir.

Evet canim gorustum cok minik dedi 15 gun sonra gel kalp atislarini dinleyelim hayirli olsun dedi :)
cokk cokkk tebrik ederim cnmm. Allah kucahina almayi nasip etsin. nasil bi yontem uyguladin paylasirsan sevinirm. yunurtlama gunundemi beraberlik oldu nasil oldu ovu testimi uyguladin

Canim bu anlattigin bende de var 4 gündür ama cesaret edip de test yapamadim tuvalete git gel yapmaktan Yoruldum ve bende kasikla göbek arasında şişlikde var bide karnim ve belim çok agriyo bat 10gün var daha hamilelik mi başka birşey mi bilmiyorum ama testte yapamiyorum sen yaptin mi

Selamun Aleykum kızçeler. :) Adet günüm bugündü. ve olmadım . Ama çok kasık ve bel ağrısı çektim. Galiba oluyorm dedim.. ama bana olucakmısım gibi geliyor. Ağrılarım var çünkü :/

X