Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Preseed okudum kızlar herkes memnun bende sipariş etcem ama bu hafta kayınvalidem qelcek bi hafta bizde şimdi ürün qeldiqinde o ne diye sorar o kadar para verilirmi der qıcık nasıl sipariş etsem annenqilin adrese qöndertsem annemden hanqi ara alcam amannnn herşeyim sıkıntııı :KK14: :KK62:
cnm gostermek zorunda misin ya ozel bisiy der gecersin hesap mi vercksin. bosver aman

Kıyamamm cnm yaaa bilmediqin bi yerde yaşamakta zor valla. İnşallah vardır cnm madem ucuz erken qebelik testlerinden al dene bide haftası çıkandan hanqi marka bilmiyorm Minesuu Minesuu hanqi markaydı qıı o :)
cleanblue erken gebelik testi. 1 2 haftalik olunca bile cikariyor. 1 2 hafta dio guvenilir bi test mutlaka dene edacimm edacimm :KK66:

Annesiym Annesiym bana hemen msj geldi kuzum siparisler yarin elimde hemen gonderiolar..istersen sen de et yarin elinde olur

Screenshot_2015-11-17-18-24-20.png
bu ürün demi kızlarrr

slm kızlar geçen ay hamile kalamayınca bu ay ovulasyon testine başladım geçen ay 22. gün yumurtlama olmuştu bakalım bu ay hangi gün olacak. bugün adetten sonra ki 12. gün test negatif nedense geç yumurtluyorum bu ay tutmazsa dr gidicez eşimle o şekilde karar aldık. ilk çocuğum tek korunmasız ilişkide olunca bunu da oluverecek sandık ama nazlanıyor :) zormuş beklemek, yıllarca çocuk hasretiyle yanıp tutuşanlar var Allah ilk önce onlara sonra bana nasip etsin. bin şükür bir kuzum var

Annesiym Annesiym bana hemen msj geldi kuzum siparisler yarin elimde hemen gonderiolar..istersen sen de et yarin elinde olur
Hemen ertesi qün qeliyo muymş? Yarn sabahtan qelir cnm ayy qeç qelceqini bilsem ahh. Annemin adresi verm annemqile qitsin ürün eşime derim bi akşam qiderz bu hafta ztn

Hemen ertesi qün qeliyo muymş? Yarn sabahtan qelir cnm ayy qeç qelceqini bilsem ahh. Annemin adresi verm annemqile qitsin ürün eşime derim bi akşam qiderz bu hafta ztn
aynen oyle yap cnm adetlerimiz bitio calismaya baslamak gerek :KK66: vakit daralioooo :)))

slm kızlar geçen ay hamile kalamayınca bu ay ovulasyon testine başladım geçen ay 22. gün yumurtlama olmuştu bakalım bu ay hangi gün olacak. bugün adetten sonra ki 12. gün test negatif nedense geç yumurtluyorum bu ay tutmazsa dr gidicez eşimle o şekilde karar aldık. ilk çocuğum tek korunmasız ilişkide olunca bunu da oluverecek sandık ama nazlanıyor :) zormuş beklemek, yıllarca çocuk hasretiyle yanıp tutuşanlar var Allah ilk önce onlara sonra bana nasip etsin. bin şükür bir kuzum var
Aminnn cnm ne qüzel düşünnüyosun böyle düşündüqün sürece Rabbim en kısa zamanda verir ztn sen merak etme :)

aynen oyle yap cnm adetlerimiz bitio calismaya baslamak gerek :KK66: vakit daralioooo :)))
Aynenn canısııı eşim qelsn ona söyleyimde siparişi verm hemen ayy İnşallahh bu ay ilk önce Allahımın sonra bu jelin sayesinde tutunur bebişlerimiz bize eşimizede hediyemizi en qüzelinden veririzzz :-) :anneadayı:

X