Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ay kizlar ya bu ay bi heyecan oldu icime.. yumurta catladiktan sonra iliski olmadi ama once oldu , Tutmustur insallah yaa:KK51:
Eger olmazsa fdoktora gitcem gittigimde merak ettigim herseyi de sorucammm sinir etcem doktoruu:confused::confused:

anamm vallahi su sipa icin ne cok para harcadim ben yaa 2 ayda buyusunde odettircem hepsini ona:KK70:

Annesiym Annesiym ben simdi gottigidiyordan spparis ettim canm. digital 10 lu cleanblue 79 lira tavsiye ederim altaylimm altaylimm hakli kaset tipi olanlar verem edio koyumu cokti bilmem ne ben sinir oldum bu ay. bu marka cok iyi hamilelik testi bile kac hafta oldigunu soyluyo dusun :KK66: hem presed hem de cleanblue siparis ettim kisa zamanda gelir insallah :anneadayı:
Hayır lı olsun canım benim. Inşallah bu hepimiz son adet gunumuzu yaşamış oluruz

Ay kizlar ya bu ay bi heyecan oldu icime.. yumurta catladiktan sonra iliski olmadi ama once oldu , Tutmustur insallah yaa:KK51:
Eger olmazsa fdoktora gitcem gittigimde merak ettigim herseyi de sorucammm sinir etcem doktoruu:confused::confused:
ne sorcan kiz mrk ettim :KK70: tutmustur insallah cnm. sonrasinda da deneseydiniz keske ama tutacagi varsa ttutuyor gerci. bebisin seninle.olsun :KK66:

Hayır lı olsun canım benim. Inşallah bu hepimiz son adet gunumuzu yaşamış oluruz
amin canm aminnn Allah yuuzumuze baksin insallah. yaa icimden hep sen bu ay hamile olcn gecio umutlandirmakta soylemekte istemiorm ama kendimi tutamiorm insallah tutunmustur minik sana :KK66:

ne sorcan kiz mrk ettim :KK70: tutmustur insallah cnm. sonrasinda da deneseydiniz keske ama tutacagi varsa ttutuyor gerci. benisin seninle.olsun :KK66:
Amin cnm aminnnnn... Cnm iliski olmadi ya esim eve hasta geldi kolunu kaldirck hali yoktu dun aksam :KK43:

Yaaaa sorucam rahmin geride demistiniz bi etkisi olur mu dicem, hormonlarima bakin dicem, preseed die urun varmis herkes memnunmus diecem. :KK76:

Sonracigimaaaaa rahim filmi, tup tukanikligi, yumurta catlatmaca,klomenler vb. Ilaclar, hatta asilama ne zaman yapilio neye gore kime gore vb. :21:
Sorularim olabilir :))))) :KK47:

selam kızlar hepinize merhaba

nisan 2013 de evlendim; aslında en az bir sene daha çocuk düşünmüyorduk ama öyle iğrenç bi yere tayinim çıktıki
mecburen burdan kurtulmak için çocuk planımızı erkene almak zorunda kaldık.
Aslında bu yüzden çocuk mu yapılır gerçekten istiyomuyum diye çok suçluluk duydum ama eşim gerçekten çok istiyo
bende araştırdıkça bi bebğimizin olması fikri hoşuma gitmeye başladı Şimdiye kadar soğuk bakmamın sebebi sorumluluk fikrinin beni korkutmasıydı çalışan bi anne olacağım için bu kararı vermek bnm için çok zordu ama artık yaklaşık 3-4 haftadır korunmuyoruz hap kullanmadığım için hemen olur mu bilemiyorum doktorum pko ya benziyosun demişti geçen 2 hafta önceki muayenemde moralimi bozmuştu ama bugün yarın regl olmam gerekiyodu bugün olmadım yarında olmazsam test yaptırıcam :KK51:
hayirlisi olsun cnm insallah vardir bebegin. haber edersin. yalniz ilac birakir birakmaz olmaz diye duymustum bi kac ay sonra oluyomus ama belli de olmazz tabi :KK66:

Cnm olmadi ya esim eve hasta geldi kolunu kaldirck hali yoktu dun aksam :KK43:

Yaaaa sorucam rahmin geride demistiniz bi etkisi olur mu dicem, hormonlarima bakin dicem, preseed die urun varmis herkes memnunmus diecem. :KK76: Sonracigima rahim filmi tup tukanikli yumurta catlatmaca klomenler vb. Ilaclar hatta asilama ne zaman yapilio neye gore kime gore vb. :21:
Sorularim olabilir :))))) :KK47:
hahah sor cnm sorrr biktir :KK66: ya rahmin ole olmasi sorun degil kizz ne guzel diger kadinlardan bisiyimiz farkli daha ne istion ozeliz bizzz degisik seyimiz varr:-):-):KK70:

amin canm aminnn Allah yuuzumuze baksin insallah. yaa icimden hep sen bu ay hamile olcn gecio umutlandirmakta soylemekte istemiorm ama kendimi tutamiorm insallah tutunmustur minik sana :KK66:
Ayyy inşallah :KK9:gecen ay kafama göre bugün benim yumurtlama günüm diyip ilişki yasamistim sonra âdet gunune kadar okadar ümitliydimki kesin hamileyim yok oram agriyor yok buram agriyor diye. Hatta sanki 9 aylık hamile gibi egilirken gobegimi tutuyordum :KK70:nasıl kaptırmış sam kendimi artık :-) bu ayda hic birsey hissetmiyorum :cool: bakalim sonuc ne olacak. Inşallah Bebek olur :KK33:

Ayyy inşallah :KK9:gecen ay kafama göre bugün benim yumurtlama günüm diyip ilişki yasamistim sonra âdet gunune kadar okadar ümitliydimki kesin hamileyim yok oram agriyor yok buram agriyor diye. Hatta sanki 9 aylık hamile gibi egilirken gobegimi tutuyordum :KK70:nasıl kaptırmış sam kendimi artık :-) bu ayda hic birsey hissetmiyorum :cool: bakalim sonuc ne olacak. Inşallah Bebek olur :KK33:
olur olurrr ben umitliyim senden :KK66: insan boyle hamilelik moduna girip dusundukce prolaktin hormonu yukseliyomus beyin sinyal gonderiyomus hamile diye. bilginiz olsun :KK66: beynimi patlatasim var zaten baska seye gelince sinyal gondermez manyak sey:KK11::KK67:

Kızlar ya deli olacam.ne hastalık belirtim var ne de hamilelik :KK43: test yapıyorum hep negatif.hastalıgımda gecikmezdi.bu belirsizlikten kafayı bozacam.hamileysem niye cıkmıyor testte degilsem niye gelmiyor kırmizi kartım :KK43:( kadın olmak cooooook zor ya.

Kızlar ya deli olacam.ne hastalık belirtim var ne de hamilelik :KK43: test yapıyorum hep negatif.hastalıgımda gecikmezdi.bu belirsizlikten kafayı bozacam.hamileysem niye cıkmıyor testte degilsem niye gelmiyor kırmizi kartım :KK43:( kadın olmak cooooook zor ya.
cnm sen bi doktora gitsene. belki goc dollenme olmustur. tesste oyuzden cikmiodur. burda orneklerincok 2 ay sonra ogrenen de var yani :KK66: canini sikma streese girme.

Canım kan versene niye kendini sıkıyosn boştan yere qit acile bi kan ver qeç döllenme olabilir

Preseed okudum kızlar herkes memnun bende sipariş etcem ama bu hafta kayınvalidem qelcek bi hafta bizde şimdi ürün qeldiqinde o ne diye sorar o kadar para verilirmi der qıcık nasıl sipariş etsem annenqilin adrese qöndertsem annemden hanqi ara alcam amannnn herşeyim sıkıntııı :KK14: :KK62:

cnm sen bi doktora gitsene. belki goc dollenme olmustur. tesste oyuzden cikmiodur. burda orneklerincok 2 ay sonra ogrenen de var yani :KK66: canini sikma streese girme.

Canım kan versene niye kendini sıkıyosn boştan yere qit acile bi kan ver qeç döllenme olabilir
Kızlar ben 2 aydır kazakistanda yasıyorum esımın işi nedeniyle.bugun gittim aslında kadın dogum hastanesine.derdimi anlattım biraz.test yapmak istiyorum dedi.birseyler dediler anlamadım ama beni ordan göndermeye calıstılar.baska birilerine sordum gösterdim omuz silkeleyip yüz cevirdiler.anlayacagınız boynu bükük eve döndüm.10 tane de test aldım.cok ucuzmus burda testler.gerci tr dekinden farklı ama 30 kurusa tekabul ediyor.bende testte ögrenene kadr biyere gitmeyecem.belki de yoktur zaten :KK43:

Kızlar ben 2 aydır kazakistanda yasıyorum esımın işi nedeniyle.bugun gittim aslında kadın dogum hastanesine.derdimi anlattım biraz.test yapmak istiyorum dedi.birseyler dediler anlamadım ama beni ordan göndermeye calıstılar.baska birilerine sordum gösterdim omuz silkeleyip yüz cevirdiler.anlayacagınız boynu bükük eve döndüm.10 tane de test aldım.cok ucuzmus burda testler.gerci tr dekinden farklı ama 30 kurusa tekabul ediyor.bende testte ögrenene kadr biyere gitmeyecem.belki de yoktur zaten :KK43:
Kıyamamm cnm yaaa bilmediqin bi yerde yaşamakta zor valla. İnşallah vardır cnm madem ucuz erken qebelik testlerinden al dene bide haftası çıkandan hanqi marka bilmiyorm Minesuu Minesuu hanqi markaydı qıı o :)

Burdaki testler de boyle.

Eklentiler

• 20151117_221147.jpg
    20151117_221147.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 49
X