Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

altaylimm altaylimm bisiy sorcm cleanblue siparis etcmde pembe kapaklisi var. bi bilgin var mi cnm mor kapakli falan ne oluyor sen mor olani kullaniodun galiba

Merhaba bende anne olmak istiyorum 10 aydır evliyiz ama olmuyor geçen ay iki hafta adetim gecikti iki kere kan testi yaptım negatif çıktı doktor muayene etti rahim duvarın kalınlaşmis yeni oluşan gebelik olabilir hasta da olabilirsin haftaya belli olur dedi folik asit verdi ama hasta oldum bu ay umutlanmak istemiyorum takmamaya çalışıyorum İnş rabbim gönlümüze göre verir bi an önce gelir Bebişlerimiz

Merhaba bende anne olmak istiyorum 10 aydır evliyiz ama olmuyor geçen ay iki hafta adetim gecikti iki kere kan testi yaptım negatif çıktı doktor muayene etti rahim duvarın kalınlaşmis yeni oluşan gebelik olabilir hasta da olabilirsin haftaya belli olur dedi folik asit verdi ama hasta oldum bu ay umutlanmak istemiyorum takmamaya çalışıyorum İnş rabbim gönlümüze göre verir bi an önce gelir Bebişlerimiz
Inşallah canım umudunu yitirme hepimiz her ay ayrı bir umut tasiyoruz

Bende mi sipariş etsem bu ay ovulasyon. Oda çok kafa karıştırıyo
Canım bende buzamana kadar hep yanlış biliyormusum yum. Zamanimi ve her ay ayni zamanda da olmuyor. Bence sende al. Mümkünse digital alki çizgilerle ugrasma. Yok koyumu acikmi ayni renk olmadi gibi derdin olmaz

Canım bende buzamana kadar hep yanlış biliyormusum yum. Zamanimi ve her ay ayni zamanda da olmuyor. Bence sende al. Mümkünse digital alki çizgilerle ugrasma. Yok koyumu acikmi ayni renk olmadi gibi derdin olmaz
Hanqi marka almam lazm cnm

Saol cnm paylaştıklarn için. Hepsi bu jel sayesnde mi hamile kalmş
Evet canım hepsi bu jelle hamile kalmış. Ben tabiki az sey psylastim. Aşılama, tüp bebekle sonuc alamayan. asla cocugun olmaz denilen kisilerin yazilarini okudum sonuc hepsi bununla hamile kalmis. Zaten bu ürün icin şu deniliyor egerki 6 ay kullanip hamilelik olusmazsa mutlaka ki bir sorun var ve hemen doktora görünün. Bu süreç biliyorsunuz 1 yıl normalde ama preseed sadece 6 ay diyor. Hamilelige engel bir sorununuz yoksa 6 ay icinde hamis kaliniyor. Cogu zaten 1. Yada 2. Ay hamis kalmis

Evet canım hepsi bu jelle hamile kalmış. Ben tabiki az sey psylastim. Aşılama, tüp bebekle sonuc alamayan. asla cocugun olmaz denilen kisilerin yazilarini okudum sonuc hepsi bununla hamile kalmis. Zaten bu ürün icin şu deniliyor egerki 6 ay kullanip hamilelik olusmazsa mutlaka ki bir sorun var ve hemen doktora görünün. Bu süreç biliyorsunuz 1 yıl normalde ama preseed sadece 6 ay diyor. Hamilelige engel bir sorununuz yoksa 6 ay icinde hamis kaliniyor. Cogu zaten 1. Yada 2. Ay hamis kalmis
Alim bende o zmn bu ay

Annesiym Annesiym ben simdi gittigidiyordan spparis ettim canm. digital 10 lu cleanblue 79 lira tavsiye ederim altaylimm altaylimm hakli kaset tipi olanlar verem edio koyumu cikti bilmem ne ben sinir oldum bu ay. bu marka cok iyi hamilelik testinde bile kac hafta oldugunu soyluyo dusun :KK66: hem preseed hem de cleanblue siparis ettim kisa zamanda gelir insallah :anneadayı:

Aaaa cok acaipmisiz icim bi hos oldu. Bi sikinti yaratmiyodur insallah yaaa. Gerci annemin de boyleymis ben dogmusum sonucta hehehe
aynen cnm bi sorun yok :KK66: benim anamin ki nasil hic bilmiorm:KK70::KK70::KK70: annem bi de kardesimle bana tek yumurtayla hamile kaldi digerini aldimis :anneadayı:

selam kızlar hepinize merhaba

nisan 2013 de evlendim; aslında en az bir sene daha çocuk düşünmüyorduk ama öyle iğrenç bi yere tayinim çıktıki
mecburen burdan kurtulmak için çocuk planımızı erkene almak zorunda kaldık.
Aslında bu yüzden çocuk mu yapılır gerçekten istiyomuyum diye çok suçluluk duydum ama eşim gerçekten çok istiyo
bende araştırdıkça bi bebğimizin olması fikri hoşuma gitmeye başladı Şimdiye kadar soğuk bakmamın sebebi sorumluluk fikrinin beni korkutmasıydı çalışan bi anne olacağım için bu kararı vermek bnm için çok zordu ama artık yaklaşık 3-4 haftadır korunmuyoruz hap kullanmadığım için hemen olur mu bilemiyorum doktorum pko ya benziyosun demişti geçen 2 hafta önceki muayenemde moralimi bozmuştu ama bugün yarın regl olmam gerekiyodu bugün olmadım yarında olmazsam test yaptırıcam :KK51:

X