Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Preseed den canım hamiş kalmayı kolaylaştıran ürün ulaaaaa bugün okadar sey paylaştım onunla ilgili okumadinmi ? Gerci gecen aydan beri bas bas bagriyordum da:rolleyes: sesimi yeni duydular :KK70:
ya preseedle ilgili konusma dönüyordu ama dikkate almamısm.minesuu ve annesiym alınca bende esime söyleyeyim dedım :) ya sizde olmazsanız böyle seyleri hic ögrenemiyecektım.
ins sende ise yaramıstır canım :) iyi haberlerını bekliyoruz :)

Sen kullanıyon mu cnm şuan? Nasl kullanılıyo ne kadar qider içinde ne kadar var cnm bide onları anlatır mısn :-) :KK8:
Canim yumurtlamadan önce yumurtlama günü ve ondan sonraki gün kullandım. 40 ml benimki her iliskide önerilen 3 yada 4ml bu durumda 10 kez kullanabiliyorsun bol keseden buda su demek rahatlikla 3 yada 4 ay yetiyor. Icinde 9 siringa vardi ama bazilarinda 3 yada 6 olabiliyor. O sorun degil yikanip tekrar kullanabilirsiniz

ya preseedle ilgili konusma dönüyordu ama dikkate almamısm.minesuu ve annesiym alınca bende esime söyleyeyim dedım :) ya sizde olmazsanız böyle seyleri hic ögrenemiyecektım.
ins sende ise yaramıstır canım :) iyi haberlerını bekliyoruz :)
Inşallah canım bu ay ilk kez kullandim umarım ilk te tuttururuz yoksa kısmet diger aya

altaylimm altaylimm sen varya senn her seyi bilion gii bi de cesaret ki masallahhh. o seyi ben nasil sokcm seyimeee acirsaaaaaaa gidiklanirim ben:KK70::KK70: bakkk simdide buna taktim kafaaayiii :KK67:
Canım inan düşündüğün gibi degil bak bugun kontrol le gittin hic sıkıntı yasamadin bunuda öyle düşün. Hem o kontrol aletinden kat kat küçük ve ince hemde penisten ince sen yavas yavas icine sokabildigin kadar sok. Baktin zorlaniyorsun sorun degil orda sal iceri jeli gitsin 15 dak icinde iliski ohhh gelsin bebisler

Canım inan düşündüğün gibi degil bak bugun kontrol le gittin hic sıkıntı yasamadin bunuda öyle düşün. Hem o kontrol aletinden kat kat küçük ve ince hemde penisten ince sen yavas yavas icine sokabildigin kadar sok. Baktin zorlaniyorsun sorun degil orda sal iceri jeli gitsin 15 dak icinde iliski ohhh gelsin bebisler
mecbur her yolundenicez valla yaa. napalim :KK43: insallah sen de ise yarar daaa bize cesaret olur :)))

muayeneyi atlattim da bi mutluyum bi mutluyum Allahim ya.:-) simdi de jel gelio aklima kara kazan gecio kafama ne bitmez cilem varmis yahuuuu:KK70::KK70:

kargo ucretsiz kusummmm :-) kizz ben digital ovulaston testi falanda siparis ettim oyuzden ikisi bir gelsin istedim kargo parasi odemiosun 6 taksit yaptirdim bideee:confused::confused:
Benm kredi kart yok mecbur para peşin olcak :-)
Canim yumurtlamadan önce yumurtlama günü ve ondan sonraki gün kullandım. 40 ml benimki her iliskide önerilen 3 yada 4ml bu durumda 10 kez kullanabiliyorsun bol keseden buda su demek rahatlikla 3 yada 4 ay yetiyor. Icinde 9 siringa vardi ama bazilarinda 3 yada 6 olabiliyor. O sorun degil yikanip tekrar kullanabilirsiniz
Her ilişkide kullanılmıyo mu? Sadece yumurtlama qününde yani

X