Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ay kizlar ya bu ay bi heyecan oldu icime.. yumurta catladiktan sonra iliski olmadi ama once oldu , Tutmustur insallah yaa
Eger olmazsa fdoktora gitcem gittigimde merak ettigim herseyi de sorucammm sinir etcem doktoruu

anamm vallahi su sipa icin ne cok para harcadim ben yaa 2 ayda buyusunde odettircem hepsini ona

Hayır lı olsun canım benim. Inşallah bu hepimiz son adet gunumuzu yaşamış oluruz

Ay kizlar ya bu ay bi heyecan oldu icime.. yumurta catladiktan sonra iliski olmadi ama once oldu , Tutmustur insallah yaa
Eger olmazsa fdoktora gitcem gittigimde merak ettigim herseyi de sorucammm sinir etcem doktoruu
ne sorcan kiz mrk ettim tutmustur insallah cnm. sonrasinda da deneseydiniz keske ama tutacagi varsa ttutuyor gerci. bebisin seninle.olsun

Hayır lı olsun canım benim. Inşallah bu hepimiz son adet gunumuzu yaşamış oluruz
amin canm aminnn Allah yuuzumuze baksin insallah. yaa icimden hep sen bu ay hamile olcn gecio umutlandirmakta soylemekte istemiorm ama kendimi tutamiorm insallah tutunmustur minik sana

ne sorcan kiz mrk ettim tutmustur insallah cnm. sonrasinda da deneseydiniz keske ama tutacagi varsa ttutuyor gerci. benisin seninle.olsun
Amin cnm aminnnnn... Cnm iliski olmadi ya esim eve hasta geldi kolunu kaldirck hali yoktu dun aksam

Yaaaa sorucam rahmin geride demistiniz bi etkisi olur mu dicem, hormonlarima bakin dicem, preseed die urun varmis herkes memnunmus diecem.

Sonracigimaaaaa rahim filmi, tup tukanikligi, yumurta catlatmaca,klomenler vb. Ilaclar, hatta asilama ne zaman yapilio neye gore kime gore vb.
Sorularim olabilir :)))))

hayirlisi olsun cnm insallah vardir bebegin. haber edersin. yalniz ilac birakir birakmaz olmaz diye duymustum bi kac ay sonra oluyomus ama belli de olmazz tabi

hahah sor cnm sorrr biktir ya rahmin ole olmasi sorun degil kizz ne guzel diger kadinlardan bisiyimiz farkli daha ne istion ozeliz bizzz degisik seyimiz varr

amin canm aminnn Allah yuuzumuze baksin insallah. yaa icimden hep sen bu ay hamile olcn gecio umutlandirmakta soylemekte istemiorm ama kendimi tutamiorm insallah tutunmustur minik sana
Ayyy inşallah gecen ay kafama göre bugün benim yumurtlama günüm diyip ilişki yasamistim sonra âdet gunune kadar okadar ümitliydimki kesin hamileyim yok oram agriyor yok buram agriyor diye. Hatta sanki 9 aylık hamile gibi egilirken gobegimi tutuyordum nasıl kaptırmış sam kendimi artık bu ayda hic birsey hissetmiyorum bakalim sonuc ne olacak. Inşallah Bebek olur

olur olurrr ben umitliyim senden insan boyle hamilelik moduna girip dusundukce prolaktin hormonu yukseliyomus beyin sinyal gonderiyomus hamile diye. bilginiz olsun beynimi patlatasim var zaten baska seye gelince sinyal gondermez manyak sey

Kızlar ya deli olacam.ne hastalık belirtim var ne de hamilelik test yapıyorum hep negatif.hastalıgımda gecikmezdi.bu belirsizlikten kafayı bozacam.hamileysem niye cıkmıyor testte degilsem niye gelmiyor kırmizi kartım ( kadın olmak cooooook zor ya.

cnm sen bi doktora gitsene. belki goc dollenme olmustur. tesste oyuzden cikmiodur. burda orneklerincok 2 ay sonra ogrenen de var yani canini sikma streese girme.

Canım kan versene niye kendini sıkıyosn boştan yere qit acile bi kan ver qeç döllenme olabilir

Preseed okudum kızlar herkes memnun bende sipariş etcem ama bu hafta kayınvalidem qelcek bi hafta bizde şimdi ürün qeldiqinde o ne diye sorar o kadar para verilirmi der qıcık nasıl sipariş etsem annenqilin adrese qöndertsem annemden hanqi ara alcam amannnn herşeyim sıkıntııı

cnm sen bi doktora gitsene. belki goc dollenme olmustur. tesste oyuzden cikmiodur. burda orneklerincok 2 ay sonra ogrenen de var yani canini sikma streese girme.

Canım kan versene niye kendini sıkıyosn boştan yere qit acile bi kan ver qeç döllenme olabilir
Kızlar ben 2 aydır kazakistanda yasıyorum esımın işi nedeniyle.bugun gittim aslında kadın dogum hastanesine.derdimi anlattım biraz.test yapmak istiyorum dedi.birseyler dediler anlamadım ama beni ordan göndermeye calıstılar.baska birilerine sordum gösterdim omuz silkeleyip yüz cevirdiler.anlayacagınız boynu bükük eve döndüm.10 tane de test aldım.cok ucuzmus burda testler.gerci tr dekinden farklı ama 30 kurusa tekabul ediyor.bende testte ögrenene kadr biyere gitmeyecem.belki de yoktur zaten

Kıyamamm cnm yaaa bilmediqin bi yerde yaşamakta zor valla. İnşallah vardır cnm madem ucuz erken qebelik testlerinden al dene bide haftası çıkandan hanqi marka bilmiyorm Minesuu hanqi markaydı qıı o :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…