Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Annesiym Minesuu kızlar siz deneyin bakalım ins işe yarar.bende esimi ikna edersem arkadasıma gonderttiririm preseed bidahaki aya :) kimyasal olduğu icin yanasmadı.
kimyasal degil cnm o vajinadaki suyla ayni ozellikte. kimyasal olsa spermleri olduruyorm ama buntam tesrinspermlerin kalitesini ve yunurtaliga gitmesini sagliyor. siz bilirsiniz yinede

kimyasal degil cnm o vajinadaki suyla ayni ozellikte. kimyasal olsa spermleri olduruyorm ama buntam tesrinspermlerin kalitesini ve yunurtaliga gitmesini sagliyor. siz bilirsiniz yinede
dedigini esime okudum biraz daha sıcak bakar gibi oldu.biraz bekleyelim olmazsa alırız dedı kimyasal olmadıgını bilmiyordum.

cnm 125 tl dedi nette 110 lira esim kizdi hatta arada okadar fark yokneczaneden niye almadin diye o da ben den merakli garibim
Tmm ben eczaneden alırım o zmn deliii vay alaydın buqün karqo fiyatıyla aynı olur ztn :) qerçi sen ovulasyonda sparş ettin

Kizlar napiyonuz durumlar neler? Simdi binkac kisi yumurtlama donemini gecti beklemede bi kac kisi regl bitsun ddiye beklio calismalara devam. Ba
Preseed den canım hamiş kalmayı kolaylaştıran ürün ulaaaaa bugün okadar sey paylaştım onunla ilgili okumadinmi ? Gerci gecen aydan beri bas bas bagriyordum da sesimi yeni duydular
Ay yok okudum okudum da internet siparjs kismini anlamamistjm ben siparis etmedim karisiklik oldu
Sen nabion bu arada:) ya batlari bi yere kaydetsek kizz karistiriom iyice kalabalik olduk

Canim emin degilim ama sanirim 26 Kasım benim Bat

Preseed den canım hamiş kalmayı kolaylaştıran ürün ulaaaaa bugün okadar sey paylaştım onunla ilgili okumadinmi ? Gerci gecen aydan beri bas bas bagriyordum da sesimi yeni duydular
Sen kullanıyon mu cnm şuan? Nasl kullanılıyo ne kadar qider içinde ne kadar var cnm bide onları anlatır mısn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…