Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım simdi iliskinin üzerinden kac gun gecti ve silik cizgiyi görmeye basladin ?
canm 29 ekim 11. gunumdu satin baslangicindan itibaren. ogun yumurtaliklarim cok agriyodu oyle boyle degil ogun olmadi. ertesi. 30 ve 31 ekim iliski oldu. 14. gun oldu iliski geceli. dun ve bugun cikmaya basladi cizgiler ama ben inanmiorm yanlis bu testler hemen cikmadi zaten yarim saat icin de belirio.

canm 29 ekim 11. gunumdu satin baslangicindan itibaren. ogun yumurtaliklarim cok agriyodu oyle boyle degil ogun olmadi. ertesi. 30 ve 31 ekim iliski oldu. 14. gun oldu iliski geceli. dun ve bugun cikmaya basladi cizgiler ama ben inanmiorm yanlis bu testler hemen cikmadi zaten yarim saat icin de belirio.[/QUOT
Yumurta liklarinda agri olduysa sen bence o dönem yumurtladin canım zaten sonraki 2 gunude degerlendirmissin olmaması için bir neden yok bence. Ayrica bu testlerin daha once boyle silikte olsa çıkıyor muydu. Cikmiyorsa Şayet bence icinde minicik bir sey var :KK200::anneadayı:

ay bilmiorm cnm yaa erken gebelik testide degil hani bunlar. kafam cok karisik. adet olck gibi sancilarim var zaten korkuorm :KK43: altaylimm altaylimm

ay bilmiorm cnm yaa erken gebelik testide degil hani bunlar. kafam cok karisik. adet olck gibi sancilarim var zaten korkuorm :KK43: altaylimm altaylimm
Canım benim inşallah bebegin dir o ağrılarının nedeni. Çünkü sende biliyorsundur ki gebelik ile âdet belirtileri aynı olabiliyor. Hatta âdet sancısı cekip gebe olan cok var hergün okuyoruz buralarda

Kızlar adet belirtileri ve gebelik belirtileri o kdr aynı ki takılmayın bunlara benim yuzumde kocaman sivilcem bile çıkmıştı tek ner hamilelik belirtim sık idrara çıkmam idi su içsem 10 dk snra wc ihtiyacı oluyordu ama bu havalarda o da brz şaşırtıcı olabilir malum soğuk havalar en ufak ayakla karnı uşutunce idrara sık çıkılıyor mesela ben şimdi çok yeniyim bebek varsa dollenme aşamasında kasığım ağrısa psikolojik olarak yerleşim yapıyor sanıyorum inş bu sanmalarımız iyi sonuçlanır

canm 29 ekim 11. gunumdu satin baslangicindan itibaren. ogun yumurtaliklarim cok agriyodu oyle boyle degil ogun olmadi. ertesi. 30 ve 31 ekim iliski oldu. 14. gun oldu iliski geceli. dun ve bugun cikmaya basladi cizgiler ama ben inanmiorm yanlis bu testler hemen cikmadi zaten yarim saat icin de belirio.
Cnm anladigim kadariyla yumurtlamanin hemen arkasindan iliski olmus iste. Az iliski olmus ama yumurtaliklarinin agrimasndan sonra olmus demekki yumurtlamissin denk gelmis. Insallah boyledir

Cnm anladigim kadariyla yumurtlamanin hemen arkasindan iliski olmus iste. Az iliski olmus ama yumurtaliklarinin agrimasndan sonra olmus demekki yumurtlamissin denk gelmis. Insallah boyledir
insallah canim denk gelmistir her iste vardir bi hayir. sizde durumlar nasl yumurtlamadin mi daha :)

insallah canim denk gelmistir her iste vardir bi hayir. sizde durumlar nasl yumurtlamadin mi daha :)
Kız deli ne yok diyip duruyon varya işte ikinci çizqi qününe daha olmasına raqmen var hemde yarın ilk idrarınla qene yap eqer qene böyle çıkarsa qit kan ver hemenn. Ayy çok merak ettin inşallah vardır cnm sen ümitlenme ama yok olmaz diyipte durma Allahın işi belli olmaz hadi inşallah :-)

QUOTE="Annesiym, post: 43535832, member: 709889"]Canm sende yarın ilk idrarınla yap testi bize resim at[/QUOTE]
Canım sabah idrarimi net verir ben bekleyeyim olmazsa gece yaparim demistim sabah mi yapayım

Bebek var ise pozitif çizgi kaçınılmaz canlar ama tabi beta hcg idrara daha iyi geçiyor sabaha kdr o yüzden sabaha kdr heyecanlanmak daha güzel

Kız deli ne yok diyip duruyon varya işte ikinci çizqi qününe daha olmasına raqmen var hemde yarın ilk idrarınla qene yap eqer qene böyle çıkarsa qit kan ver hemenn. Ayy çok merak ettin inşallah vardır cnm sen ümitlenme ama yok olmaz diyipte durma Allahın işi belli olmaz hadi inşallah :-)
ilk drarimla yapmadim canim ogleden sonra yaptim ama yok cizgi ya testin kendin cizgisi o.zten 6 tane testim kaldin yaaa hepsini kullanmisim masallah banaa :KK43: hergun bitane yapicm artik of :KK43: sen ne hallerdesin var mi gelisme

Minesuu Minesuu cizgi var canim hergun uapoyorsun zaten git gide koyulasir muhtemelen :) hadi hayirlisi olsun. Bende adet olmadim yihhuuu ama ya olursam yaa :KK43:

X