Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

keske mucize olsa ama hic umudum yok. senin bat kacri canm benim 20 kasim. her ay bir gun ileri atmaya basladi benim korunmayi biraktigimzdan beri sat 19 ekimki. bu ay 20 kasim. belkide 19 umda olurum belli olmaz
Ben eylülde 17 ekimde 19 u benimde hep atıyo ileri bugün karnımın içi ağrıyo resmen adet olucam galiba

Ben dün yapmıştım ya yazmıştım hiç çıkmamıştı eczane uzak hiç gidemem şimdi ya yarın yapayım bende
ben interneetb siparis etmistim cokta uyguna gelio cnm. artik utaniodum eczaneden test almaya boyle iyi oldu. 48 ovulasyon 23 gebelik testim var ovulasyin testleri suyunu cekti :) sirada gebelik testleri var yapmicktim da 2 gundur icine kurt girdi:KK70:

keske mucize olsa ama hic umudum yok. senin bat kacri canm benim 20 kasim. her ay bir gun ileri atmaya basladi benim korunmayi biraktigimzdan beri sat 19 ekimki. bu ay 20 kasim. belkide 19 umda olurum belli olmaz[/QUOTE
Kaç ay oldu bırakalı korunmayı yaş kaç bide çocuk varmı çok sordum demi :-)

cnm hazirandan beri deniyoruz. yas 26 cocuk yok :) saygilarimi arz ederim :KK70:

kızlar selam, uzundur gelemedim, reglim gecikti. idrar testi negatif. pazartesiye kadar olmazsam doktora gideceğim kan testi için.

:))) hadi hayırlısı o zaman ben 32 yaşındayım benim Bi kızım var 5 yaşında bizde mayıstan beri bekliyoruz Rabbim tez Zaman'da dileyen herkese versin inşaallah
Şu internetten alma iyiymiş olmadı bende alayım öle.
al al valla cok iyi oluo ben 50 liraya amdim hepsini. tanesini 5 liradan aldigimiz gebelik testleri 75 kurusa denk gelio dusun yani eczaneler kazik hep

kısss arkadaşım gözün aydın diyelimm ama var burda çizgi.gerçi batada daha varmış ama neden olmasın senin bunyende hemen belli oldu demek hadi kan testi yapmıcakmısın
canm dongum 32 gun suruyor ben 11. gun yumurtladim. oyuzden varsa erken cikti bukadar yoksa cikmazdi 18. gun yumurtlamam lazimdi cunku. ama bence yumurtlamadim. ben inanmiorm gecen ayda bile cozgi mizgi bisiyler cikip duruyo icine dusuyodum gormeknicin. hayirlisi olsun beklicm bati.

canm dongum 32 gun suruyor ben 11. gun yumurtladim. oyuzden varsa erken cikti bukadar yoksa cikmazdi 18. gun yumurtlamam lazimdi cunku. ama bence yumurtlamadim. ben inanmiorm gecen ayda bile cozgi mizgi bisiyler cikip duruyo icine dusuyodum gormeknicin. hayirlisi olsun beklicm bati.
benim gibi canım senin döngünde bende 18.günde yumurtladım.11 .gün erken gibi. geçe aydamı böyle çktı çok ilginç değilmi ama bence testleride doktora göster git söyle.vucutta bir değerinmi yüksek ki

Bat tarihim 25 Kasım klomen kullandım ve 9 kasımda (reglinin 16.gunu)catlama iğnesi oldum.yumurtam in bu zamana kadar catlama si gerekirdi umarım catlamiştir. Anlayamadıgim şey. Sol kasigimda arada bir şey batıyor da sizleti yo gibi bir şey oluyor.bunu yasayannoldu mu aranizda da kizlar .acaba ne anlama geliyordur.düşün düşün insan catlar

benim gibi canım senin döngünde bende 18.günde yumurtladım.11 .gün erken gibi. geçe aydamı böyle çktı çok ilginç değilmi ama bence testleride doktora göster git söyle.vucutta bir değerinmi yüksek ki
bende bilmiorm canm. 18. gun falan baktim testte hic bisiy yok. cok varmis ole adetten hemen sonra yumurtlayip hamile kalan. zaten 11. gun oldysa olmustur. cunku 18. gun oncesi ve sonrasi iliski olmadi. benim olmaz bu ay yaa o yuzden rahatim nedense gecen ay boyle cizgi gormedim ben renkli bubay bi degisik anlayamadim. Tabi Allah ol derse olur onu bilemem.

bende bilmiorm canm. 18. gun falan baktim testte hic bisiy yok. cok varmis ole adetten hemen sonra yumurtlayip hamile kalan. zaten 11. gun oldysa olmustur. cunku 18. gun oncesi ve sonrasi iliski olmadi. benim olmaz bu ay yaa o yuzden rahatim nedense. gecen ay boylr degildi aslinda boyle cizgileri hic gormedim ben renkli yani Tabi Allah ol derse olur onu bilemem.

bende bilmiorm canm. 18. gun falan baktim testte hic bisiy yok. cok varmis ole adetten hemen sonra yumurtlayip hamile kalan. zaten 11. gun oldysa olmustur. cunku 18. gun oncesi ve sonrasi iliski olmadi. benim olmaz bu ay yaa o yuzden rahatim nedense gecen ay boyle cizgi gormedim ben renkli bubay bi degisik anlayamadim. Tabi Allah ol derse olur onu bilemem.
olmuştu inş.canım aynen biz hep yumurtlamaya ayarlıyorz kendimizi ama vücut bu bellli olmuyor inş.allhım nasip etmiştir sana

Burdayım canim :KK19: isler güçler bugün fazla giremedim arada bir bakıyorum ana be olmuş diye. Ama bencede orada silik milik 2. Cizgi var. Bende hic okadarda cikmadi hiç demekki var bişeyler :anneadayı::nazar:
atesimde acayip yuksek hic boyle yuksek olmazdim. keske olsa canim umut iste. bakalim ne olck bat gunu bi gelsinde. sende durumlar nasil yumurtladin kurtuldun demi:KK76:

X