Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

gunaydinn kizlarrrrr.

vallahii caniimmm soyleyeceklerime tercumann oldunn yaaaaa aynen yaa dun oyle yoruldum ki bizim ki misafirdende beter. dun fazla misafir geldi tahmin etmedigim hazirligimida gelenlere gire yapmistim. bizim ki sen tut ben marketteysen dolmalalrin yarisini yeee:KK62: geldim gorunce sok oldum. sonra iyi kotu misafirlere servis yaparken benim ki demezmi bana yok mu diye. zaten yok ne dicemi bilemedim. icimden zikkimin dibini ye dedim kendimi zor tuttum. bi yardim edim demek yok anca kostek olsa anca dolmalarimi yese manyak:rolleyes:
Çarpacan o an aqzına bi tane işte bazn insanın içinden qeliyoda yapamıyosn :KK70:
Burasz yapamıyorm arada kaçamak yapıp bakmaya çalışıyorm :) belim kopuyo yaaa ölecem valla :KK43:

kizlar bunu da simdi yaptim Allah alla teste sorun var bence hos bu ay erken yumurtladim ama bilemiyorum olabilir mi ki bata 7 gun var o_O

Eklentiler

• 20151113_153942.jpg
    20151113_153942.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 72
cizgi var evet ama guvenmiyorum sonuc husranla bittigi icin :KK12:
Canım bana da çizgi var gibi geldi hadi lütfen bugünde yap bi tane kız ayyy senin yerine ben heyecan yaptım biz senle aynı adet tarihiydik demi daha var ondan silik çıkmış olabilir ay bende mi gidip alsam bitane :KK48:

kizlar bunu da simdi yaptim Allah alla teste sorun var bence hos bu ay erken yumurtladim ama bilemiyorum olabilir mi ki bata 7 gun var o_O
ÇİZGİİ VARRR
çizgi var ya ... bence hamişsinn senn..

ama nasil olur ki bu ay yumurtlamadim ben bencee sadece 10 gun hem gebelik testi hem de ovulasyon cift cizgi cikmisti ama net degildi akintidan anladim erken yumurtladigi fakat test oyle demiyordu iliski oldu ozaman ama bidaha da olmadi 3 kez falan iliski oldu bu ay kafamda deli sorular yahuuuuuu. bu testtr guvenmiorm ben uzulcm sonraa:KK17:

Canım bana da çizgi var gibi geldi hadi lütfen bugünde yap bi tane kız ayyy senin yerine ben heyecan yaptım biz senle aynı adet tarihiydik demi daha var ondan silik çıkmış olabilir ay bende mi gidip alsam bitane :KK48:
sen de gidip al bitanede yap bizimle paylasss:KK70:

ama nasil olur ki bu ay yumurtlamadim ben bencee sadece 10 gun hem gebelik testi hem de ovulasyon cift cizgi cikmisti ama net degildi akintidan anladim erken yumurtladigi fakat test oyle demiyordu iliski oldu ozaman ama bidaha da olmadi 3 kez falan iliski oldu bu ay kafamda deli sorular yahuuuuuu. bu testtr guvenmiorm ben uzulcm sonraa:KK17:
Üzülmeyeceksin Allah'ın izniyle gör bak hamilesin hem ilişkinin sayısı önemlimi sanki mühim olan Rabbim yazmış olsun denk geldi işte

Üzülmeyeceksin Allah'ın izniyle gör bak hamilesin hem ilişkinin sayısı önemlimi sanki mühim olan Rabbim yazmış olsun denk geldi işte
keske mucize olsa ama hic umudum yok. senin bat kacri canm benim 20 kasim. her ay bir gun ileri atmaya basladi benim korunmayi biraktigimzdan beri sat 19 ekimki. bu ay 20 kasim. belkide 19 umda olurum belli olmaz

X