Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu arada benm adet sancıları buqün sabah kalktıqımda qene vardı ama henüz olmadım aqrım var sadece son iki qün kaldı bide aşırı akıntım var ama hiç durmaksızın deqil arada bi duruyo qeri başlıyo :-) ya eqer tutmadıysa hemen adet olsam bari :KK43: misafirlerim qelmeden yazim dedim akşam qörüşürüz :KK8:

Amaniiinnn kızlarr bek yoruldum misafr aqırla qönder sonrada yarınki misafrlere hazırlık yap evi topla kopuyo omuzlarım boynum benim kartolozda uyuyo bi kalkim yardım edim yok :KK43: :KK62: neyse canlar iyi qeceler tatlı rüyalar ben yArın pek qiremem akşama qörüşürüz :KK49:
gunaydinn kizlarrrrr.

vallahii caniimmm soyleyeceklerime tercumann oldunn yaaaaa aynen yaa dun oyle yoruldum ki bizim ki misafirdende beter. dun fazla misafir geldi tahmin etmedigim hazirligimida gelenlere gire yapmistim. bizim ki sen tut ben marketteysen dolmalalrin yarisini yeee:KK62: geldim gorunce sok oldum. sonra iyi kotu misafirlere servis yaparken benim ki demezmi bana yok mu diye. zaten yok ne dicemi bilemedim. icimden zikkimin dibini ye dedim kendimi zor tuttum. bi yardim edim demek yok anca kostek olsa anca dolmalarimi yese manyak:rolleyes:

Bu arada benm adet sancıları buqün sabah kalktıqımda qene vardı ama henüz olmadım aqrım var sadece son iki qün kaldı bide aşırı akıntım var ama hiç durmaksızın deqil arada bi duruyo qeri başlıyo :-) ya eqer tutmadıysa hemen adet olsam bari :KK43: misafirlerim qelmeden yazim dedim akşam qörüşürüz :KK8:
insallahhh olmassin kuzummmm adet falan o da neymissss. :KK45:hakkimizda hayirlisi olsun su mubarek cuma gunu saglikli bebeislerimiz gelsinnn:KK1:

Regl pazar ama asiri akintim var 2 gundur hic olmamisti bu kadar bu ayda olmazsa 5. Ay da husran :KK51::KK17:

kizlar dun test yapmistim bakmayi unutmusum misafir gelince cebime koymustum simdi elimi cebime bi attim testim :) cizgi mizgi bisiylet cikmis ne ki bu aceppp:KK51:

Eklentiler

• 20151113_140210.jpg
    20151113_140210.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 63
Merhaba arkadaşlar:KK54::KK54: Ankarada ikamet eden arkadaşlar Lokman Hekim hastaneleri :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: doğum paketini hizmete açmış fiyatları da gayet uygun 2600 tl Ankara hastanesinde 2900 tl Etlik hastanesinde diyetisyen muayenesinden bebeğinizin ilk aşısına kadar kapsamlı bir paket tavsiye ederim Lokman Hekim Hastanelerini. :KK9:

X