Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

amin inşallah.tutsa bütün acılarımı unutucam.inşallah tutar burda kutlarız rabbim hepimize nasip etsin inşallah

amin inşallah bana ve tüm isteyen herkese nasip etsin.aşılamadan önce evet yapıyolar tüp bebek. bizi doktor ikna etti tutar dedi ama tutmadı.pişmanım önce tüp bebek yapsaydım teşke.aşılama çok zor tutuyor.öğrendim ama geç oldu,

arkadaşlar merhaba 24 yaşındayım 4,5 yıllık evliyim ve son 5 aydır çocuk düşünüyoruz ama olumlu bir sonuç alamadık doktora gittim henüz çok erken dedi 1 yıl denemek gerek dedi ondan sonra tedavi konuşulabilir dedi eşime belli etmek istemiyorum ama içten içe korkuyorum olmazsa diye bana fikir verebilecek olan var mıdır acaba?

ben aşılamadan önce yapmıyordlar diye biliyordum bencede tüp bebek daha mantıklı geliyor aşılama normal ilişki gibiymiş çokta farkı yokmuş.hayırlısı canım inş bebişiniz kendiliğinden gelir.

amin inşallah.tutsa bütün acılarımı unutucam.inşallah tutar burda kutlarız rabbim hepimize nasip etsin inşallah

inşş canımmm inş tutardaa kutlarızz kuzucummm

canım 5 ay daha çok erken 3 ay daha bekle ondan sonra 1 yıldır korunmuyoruz de doktoruna ve tedaviye başla bence şekerimm

canım 5 ay daha çok erken 3 ay daha bekle ondan sonra 1 yıldır korunmuyoruz de doktoruna ve tedaviye başla bence şekerimm[/QUOTE]

inşallah böyle şeylere gerek kalmadan bebeğimiz olur

canım 5 ay daha çok erken 3 ay daha bekle ondan sonra 1 yıldır korunmuyoruz de doktoruna ve tedaviye başla bence şekerimm

inşallah böyle şeylere gerek kalmadan bebeğimiz olur [/QUOTE]

inş canım benşmde 8 aydır olmuyor...artık psikolojim ciddi berbat durumda bu ay klomene başladım bennn

inşallah böyle şeylere gerek kalmadan bebeğimiz olur

inş canım benşmde 8 aydır olmuyor...artık psikolojim ciddi berbat durumda bu ay klomene başladım bennn[/QUOTE]

İsyan kk olarak senden umutluyuz. bnmde 8 ay sonra oldu diyceksin inşallah, senin bebiş tutsun bnde doktora bana klomen verin uleynnnn diycem

inşallah böyle şeylere gerek kalmadan bebeğimiz olur [/QUOTE]

İnşallah canım ya, çok sinir bozan umutların yıkıldığı bir dönem bu bak bende neredeyse 1 sene oldu deneyeli ama tık yok bizim cimcime gelmek bilmedi

ben de iyiyim, ama bi topikte bi arkadaş 3 buçuk aylık hamileymiş ve bebeğinin ödemli oldğunu ve iki haftaya kalbinin durabileceğini oyüzden gebeliğin sonlandırılması gerektğini öğrenmiş. tesadüfen okudum ve çok üzüldüm.

ayy ciddimi yaa ne değişik hastalıklar var..
hangi topikte cidden üzüldümmm..
Allah herşeyin hayırlısını versinnn

ayy ciddimi yaa ne değişik hastalıklar var..
hangi topikte cidden üzüldümmm..
Allah herşeyin hayırlısını versinnn

ağlayakta gözden mi olak topiği.
bebeğin parmakları altı taneymiş. down sendrom olma ihtimali yüksekmş falan filan. onları geçtim de bütün vücudu organları ödem toplamış. işte o kalbi durduran bi durummuş ne yazıkki

slmmmm kızlarrr.

birkaç gün sonra adet günüm inş.olmıcamm dua edinnn zaten banyodan alt kata su akıo çalışmalarımız olamıo böle olmasına rağmen inşş olacak.

ay allah korusun rabbim ne verirse hayırlısını versinn çok üzücü bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…