Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

regl döngün kaç günde bir?
bence olabilir herzamankinden farklıysa belirtilerin . ama klomen kullanıyosan o da yapıyomuş sanırım bu belirtileri.

regl döngün kaç günde bir?
bence olabilir herzamankinden farklıysa belirtilerin . ama klomen kullanıyosan o da yapıyomuş sanırım bu belirtileri.

canım normalde 27 günde bir ama ilk defa geçen ay 30 günde geldi..
o yüzden bu ayda 27-30 gün arasında birşey olur diye düşünüyorumm..
evet canım klomende yapıormuş ağrı falan ama göğüs sancısı çeken hiç yok..
bende aksine kasık ağrısı yokk..sadece yumoş dönemimde oldu ve geçti..
çok fazla gaz var..gazmenn oldummm

Canım olsun moralini yüksek tut.. Tatile çıkman iyi olmuş rahatlamışsındır biraz.. inşallah tüp bebek olur umudunu kaybetme ne olur.. Bat'ın ne zaman listede düzeltiim

bana bebek varmış gibi geldi

Canım adet döngüm 28-29 gün bugün 12 günüm.

Takmamaya çalış cnm ya, umarım bu ay istediğin gerçekleşir.

Kızlar hamile kalmayı plan yapıp da hamile kalanlar sizlere soruyorum ne kadar sürede hamile kaldınız ve yaşınız kaçtı? Merak ettim çok lütfen cevap verin bebek sahibi olan arkadaşlar bizlere de umut verin az....

Canım olsun moralini yüksek tut.. Tatile çıkman iyi olmuş rahatlamışsındır biraz.. inşallah tüp bebek olur umudunu kaybetme ne olur.. Bat'ın ne zaman listede düzeltiim

Evet biraz rahatladım inşallah birdaha hayal kırıklığı olmaz.bat nedir anlamadım adet tarihimi 20 şubat

Evet biraz rahatladım inşallah birdaha hayal kırıklığı olmaz.bat nedir anlamadım adet tarihimi 20 şubat

canım yeni beklediğin adet tarihi diyor..yani beklenen adet tarihi..inş gelmez kırmızılar
tatlım transfer ne zaman olacak şimdi senin..
benim tüp bebekle ilgili pek bilgim yokta

aşılama bir kere yapıldı.zaten daha yapmam doktorumda istemedi .tüp bebekte şans daha yüksek tabi önce ALLAH ol diyecek olacak olur inşallah bu sefer .çok garip bir duygudayım üzüntü heyecan acaba olacakmı diye

canım yeni beklediğin adet tarihi diyor..yani beklenen adet tarihi..inş gelmez kırmızılar
tatlım transfer ne zaman olacak şimdi senin..
benim tüp bebekle ilgili pek bilgim yokta

normalde ayın 18 yada19 oluyodum ama ilaçlardan dolayı bu ay bir gün şaştı.bende ilk defa tüp bebek yapıyorum biraz korkuyorum .ne yaşıcam bilmiyorum .iğne oluyorum şuan bu cuma kontrolüm var ne dicek bende merak ediyorum.öğrenince yazarım daha yumurtalar toplanmadı ondanda çok korkuyorum ağrılı oluyormuş

canım öncelikle Allah yardımcın olsun..
inş bu sefer tutar ve son olur bu acı çektiğin..
inş sevinçle kutlarız burada haberi..
yumurta toplama işlemi falan hiç bilmiyorum canım..
ema sen şöle düşün o yhumurtalar içinde bebek olacak öle düşün o an acılarını unutrusun canım

canımmm inş bebeğin gelirr.benim arkadaşım tüpbebek yptırdı ve 1 tanesi tuttu :))))) şimdi 6 aylık hamile kızı olacak inş inş Rabbim sanada nasip eder.aşılama yaptırmadan direk tüp bebek yapıyorlar mı peki ???

Kızlar tüp bebeği ne zaman yapıyorlar, hangi aşamalrdan geçtikten sonra hangi sorunlarda, bu konuda cahilim galiba.

Kızlar tüp bebeği ne zaman yapıyorlar, hangi aşamalrdan geçtikten sonra hangi sorunlarda, bu konuda cahilim galiba.

bende bilmiorumm ama sanırım önce klomen+çatlatma iğnesi olmazsa 1-2 defa aşılama ardından tüp bebek sanırımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…