Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

tebrikler tatlım Allah analı babalı büyütsün kucana hayırlısıyla saglıklı hayırlı evlatşar versin

Canim geçmiş olsun kist bsya büyük ya..ama doktorun dediği gibi adet olmamandan kaynaklanabilir..hemen soğansuyu iiçmeyebbaşla derim..bendede 6 cm kist vardi soğan ile 2 cm e düştü sonra yok oldu... Hemen iç derim ben.. Eşimin burnunda kemik eğriliği ve et vardi canim onun için ameliyat oldu..

yok kız 5.7 csm değil milim bu yüzden doktor telaş yapmama gerek yok dedi progestanı iç 3 ay sonra gel hala kistin aynıysa ozaman sogan suyu içmeye başlıcam progestanla birlikte içsem acaba ilaçla birlikte yan tesir yaparmıki :26:

Yok canim ilaçla içme bence

Yok canim ilaçla içme bence

yok kız soyan suyunu ilaçla içmicem ilacı kullanırken birde sogan kürünü denersem yan tesir yaparmı diyorum biraz düşükten sonra isyancım korkuyorum ince eleyip sık dokumaya başladım anlıcan sen doktor kontrolüne gittin mi

Canim hic bilmiyorum yan etki yaparmi..doktora haftaya gitmeyi dusunuyorum canim..şimdi gitsem kese falan görünmez sanirim

Canım sana da geçmiş olsun, çok bilgili sayılmam ama kist herkeste olabilen bişey diye duymuştum hatta soğan kürü iyi geliyormuş diolar.

Canim hic bilmiyorum yan etki yaparmi..doktora haftaya gitmeyi dusunuyorum canim..şimdi gitsem kese falan görünmez sanirim
8 haftalıga kadar gürounceni zannetmiyorum bende 8 haftalıkken gözükmüştü bencede su anda bosuna gitme kerek yok gitsende siyah sokta gibi sadece kese gözükür kalp atısını duyamazsın bile

Canım sana da geçmiş olsun, çok bilgili sayılmam ama kist herkeste olabilen bişey diye duymuştum hatta soğan kürü iyi geliyormuş diolar.

evet benim telaşımı zaten doktor fark edince hiç telaşlanma dedi 1 cm bile değil dedi bir cok kist var ama en büyüğü 5.7 mlimmiş işte adetle birlikte gider dedi hastanede bir tane kadına sok oldum 4 aydan beri adet olmuyormu oda benim gibi hamile kalmak için gitti onun ama hormanları falan herse i normal cıktı sonra işte kan testi yapıldı gebelik varmı yok diye benle birlikte oda sonucları gösterdi kadın 4 haftalık hamile cıktı nasıl agladı kocasını nasıl aradı varya bir görseniz cok duygusallaştım bende onu görünce

Eki Görüntüle 1011538

Canım yaptım sımdı :) cıktı yarında kan testıne gıdıcem bakalım hayırlısı ayyyyy :)

bi hamişimiz dahamı varmışşşşş çooooooooooook sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..bizlerdende duanı eksik etme

adetin ikinci gunu incir icmeye basla bitince adetin incir havuc karistirip iciliyor
hımmmmtşk ederim önceleri yicez peki sayısı varmı ? bikaçtane kafimidir? sonrada incirle havucu birlikte kaynatıp içiyoruz doğru anladım değilmi..
faydasını görenden iyi ce öğrenmeye çalışıyorum ki fayda görelimmm

Kozlar Esim ameliyat oldu dun hastanede yattik simdi evdeyiz..dun kan verdim...Şali günü 56 olan değerin.perşembe 205 e yükselmiş

çooooooooooook geçmiş olsun..dikkat et yorma kendini taze annecikkkk

Anaaa ne güzel, ay ben olsam dayanamaz test yapardım kadın sabırlıymış, Allah onun bebişini de sağ salim kucağına almayı nasip etsin.
Bu arada hormonların çok mu yüksek çıktı bnm prolaktinim fazla çıkmıştı destonex diye ilaç vermişti.

hormonlarıma baktı biraz yüksek cıkmıs cok deil onun şimdi ne kadar oldunu hatrlamıyorum acıkcası doktorda direk ilaç verip zaten hormonlardan bahsetmeyince bende sordum ama dedim hormonlarım bu sefer dengesiz cıkmıs biraz 3 ay boyunca adet olmamak tabikide etkiliyor dedi bu ilaçları kullan adetin düzene girsin 3 ay sonra bir daha kontole gel dedi ozaman normale dönmüş olur emin ol dedi bende 3 ay sonra bir daha gidicem işte bakalım sonuc ne olucak birde kızlar simir testi yaptıktan sonra benden koyu akıntı geldi ama pek anlamadım doktora söledim simir testinde oda cıkar dedi zaten o akıntı alınıyor dedi 13 gün sonrada onu alıp doktora göstericem sonuclarını

geçmeiş olsun canım Allah şifa versin.

evet belırtım yoktu ne bılıyımm cok tuhaff bı duygu allah hepınıze yaşatsın rabbım tum ısteyenlerın cabasını görsun ınsallahh

amin canım aminnnn rabbim herkese hayırlısını versinn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…