Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

herseyın hayırlısı beklıyorz ısde napalımm ınsallah vardır ıkımızdede bırsyler ben yarnda olmazsam kesın gıdıcem bırgun tahlıl ıcınnn napımm ay merakdan ölcem varsa var yoksada bılıyım en azından nıye boyle gecıktıgınıı anlarımm

Son düzenleme:

bakalım evde çıkarsa hemen giderim zaten sen daha yenisin kuzum hiç bişi için acele etme olur daha yoksada yani üzülmeye hiç gerek yok ben 6 aya yakın deniyorum çok üzerine düşmedim ama okadar zamandır korunmuyoruz onun için çok istiyorum inşşşşşşşşşşşşşşşşş diyorum bu ay allahım nolur duy sesimiiiii

evet ama ınsan ısde ınsan hemen olsun ıstıyo cok özenıyorum etrafımdakılere yada benden sonra evlenmısde hamıle kalanlara allah hepımız ıcın hayırlısını nasıp etsın ınsallahh

- Brokolı kürü tüpleri açıyomuş arkadaşlar.

Sadece bunu soyledı hamılelıkle ılgılı zaman kalmadı sanırım tüh ya

Eki Görüntüle 1011538

Canım yaptım sımdı :) cıktı yarında kan testıne gıdıcem bakalım hayırlısı ayyyyy :)

heh bide brokoli çıktı yaa neyi yapıcağımızı şaşırdık valla.

canım çok sevindimmm hadi bakalım hayırlısı bak umut yok diyodunn bidee

evet belırtım yoktu ne bılıyımm cok tuhaff bı duygu allah hepınıze yaşatsın rabbım tum ısteyenlerın cabasını görsun ınsallahh

unuttum söylemeyıı göz bebeklerınıze ıyı bakınnnn esım kac gundur dıyodu korkuyorum gozlerın kocaman olduu dıyee buyuyo demekkı kızlarr

Günaydınnnnnnn kızlarrrrrrrrr ne güzel güne 1 hamiş haberi ile uyandıkkkkk

Evet gelsin sıradakiiiiii,,,,,,, hamile olanlara sürtünün kızlarr

Son düzenleme:

Anaaaaa bir hamilemiz daha oldu ne güzel, gelsin halaylarrrrrr
gözün aydın canım...
Eeee sen ne kadar süredir deniyordun, neler yaptın kür olarak falan anlat hele bizlere

hhehehe saol balımmmmm 6 aylık evlıyımmm 2aydır olmuyodu yenı dıceksınız ama olmuyodu yanı :S bu ay farklı olarak sadece ayagımı havaya dıktım yarım saat ılıskıden sonra hıc kalkmadımm. ne belırtı ne bısey hıc bısey yokkk grıp oldum bı cok fecıı hemdee yattım 3 4 gun hıc kalkamadım halada gecmedııı hapda ıcdımmmm 32 gunde bır adet oluyorumm 4 unde olmam gerekıyodu hala olmadım ısdeee benımkıde merakdan catladı gıttık akşam test aldık nobetcı ecznden cıft cıktı şok oldum tuvaletten kalkamadım allahmm ınanılmaz duyduuu tek tavsıyem nolur stres yapmayınn zor ama mecbur baska caremız yok.. buayda olmasaydım sogan kürünü deniycekdımm böyle iştee

Ayy ne güzel çok beklememişsiniz,
iyi ki yapmışsın testi bak ne güzel, darısı başıma dua et bize hamilelerin duası kabul olurmuş...

Ayy ne güzel çok beklememişsiniz,
iyi ki yapmışsın testi bak ne güzel, darısı başıma dua et bize hamilelerin duası kabul olurmuş...

ınann bol bol edıyorummm cunku herseyı K.Kdan ögrendımmm allah tum isteyenlere rabbımm duy seslerimizi hayırlı saglıklı evlatlar nasıp eyle hepımızee

ınann bol bol edıyorummm cunku herseyı K.Kdan ögrendımmm allah tum isteyenlere rabbımm duy seslerimizi hayırlı saglıklı evlatlar nasıp eyle hepımızee

Koskocaman aminnnnnn diyelim o zaman Allah' ım bu cuma günü sesimizi duysun.
Sende sağ salim bebeğini kucağına al ve çok mutlu olun inşallahhh

üzülme tatlım ..inş bu son kırmızıları görüşün olur ..

hergün incir içilip sonlarda mı havuç kırılacak içine canım iyice anlatırmısın bu ay bende yapıcam..

adetin ikinci gunu incir icmeye basla bitince adetin incir havuc karistirip iciliyor

cnm dr gitmek için çok geç kalmışsın 3 aydan beri adet olmamışsın iki ay bebiş için boşa gitmiş inşallh kist filan yoktur
yok tatlım ben ilk adetimden beri düzensiz adet olurdum 2 ayda bir 3 ayda bir gelirdi benim ama hep hormanlarım normal cıktı şimdi gittim işte bana ilaçlar verdi bakalım
kriztanem sadiyeye katılıyorum nasıl dayandın 3 aydır adet olmamak ne demek yaa
kan testi yaptırdın mı
yaptırdım canım negatif
ben kalben rahatlattım Allaha bıraktım tatlım
allah allah neden adet olmadın ki o zaman belkide strestendir
zaten benim bu 3 aydır cektigiğimi bir Allah bir ben bilirim isyan az bucuk konuyu zaten biliyor
benimde hormonlarım normaldi ama en son gittiğim doktor yumurtlaman yavaş dedi..pko var ama az dedi..
yani kesinlikle tak doktorla kalmayınn
benimde yumurtlamam yavaşmıs tatlım

Tstlim ilaç ne verdi klomen serephone falanmi verdi...benimde yumuryskarim yavasti ama bak karnimda simdi bebisim moral bozmak yok..

Kozlar Esim ameliyat oldu dun hastanede yattik simdi evdeyiz..dun kan verdim...Şali günü 56 olan değerin.perşembe 205 e yükselmiş

Tstlim ilaç ne verdi klomen serephone falanmi verdi...benimde yumuryskarim yavasti ama bak karnimda simdi bebisim moral bozmak yok..

bundan 2 gün önce gittim ama nete giremediğim için yazamadım size simir testi yaptırdım ben 13 gün sonra belli olucak kan tahlillerime baktı hormonlarım biraz yüksek çıktı rahmimde kist cıktı ama önemli değilmiş doktor 3 ay boyunca adet olmadımdan dolayı olabilir bunlar normal dedi adet getirici ilaç verdi 3 gün kullanıcam 8 saat arayla sonra det olucam progestan verdi tatlım gene ben klomenide söledim ama 3 ay kullan birden agır gelmesin 3 ay sonra gene hamile kalmazsan kolameni denersin dedi bakalım Allah tan ümit kesilmez yumurtalıklarım yavaş çalışıyormus en büyük kistim 5.7 miş ki o bile dedi normalde küçük sayılır iyi huylu dedi bu kistler adet olamamandan dolayıda kaynaklanıyor dedi muhtemelen ya adetle gider yada hamile kaldıktan sonra normal dogum yaparsan onla birlikte gider dedi ama kistti duyunca içim ürpermedi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…