Hamarat üyelerimizin yaptığı en güzel görselliğe sahip PASTA yarışması !

Hamarat üyelerimizin yaptığı en güzel görselliğe sahip PASTA hangisi

• 1

OY: 5 1,6%
  • 2

OY: 30 9,5%
  • 3

OY: 72 22,7%
  • 4

OY: 14 4,4%
  • 5

OY: 2 0,6%
  • 6

OY: 154 48,6%
  • 7

OY: 8 2,5%
  • 8

OY: 5 1,6%
  • 9

OY: 6 1,9%
  • 10

OY: 21 6,6%

• Ankete Katılan
    317
  • Anket Kapalı .
2. oy vericektim cok leziz gözüküyor ama kadinlar kulübü yazani görünce kaldi malesef ama ikincide aklimda kaldi:)

Ben tarifleri de bekliyordum :)

Öyle konuşulmuştu sanki..

gamyoncuiremsu

canim tarifler sonra verilcekti, bazi arkadaslar birlikte verilsin dedi, birlikte olsa hep birbirine karisir ,yada duzenli olmaz gibicesine ,once sadece resim sonrasinda tarif
ama isme gelince ,ben isim onceden yazilcak zannediyodum
neysem ilk yarisma daha olur boyle seyleraklinialirimsmile

yarisma bitiminden sonra
bence her katilan arkadasimiz pasta bölümünde paylasmali bu lezzetli ve görünümleri harika pastalarini ki görmeyenlerde görsün

aynen canim sana atiliyorum
zaten ben pastami eklicektim ,yarisma olunca buraya ekledim ,artik yarismadan sonra tarifini eklerim ,nasil olsa burdada olcak tarifi

Diyosun Şeniz

Bence de bu yarışmalar bitmesin

Görsel işkence sona ermesin,eriyip bitelim kulliyen

Dayanamayıp mutfağa kenetlenelim

Zayıf kadın kalmasın:roflol:

Herkeşlerr pastalara dalsın

Hürerereree Hürereeakannehir

Dimi kuşum..

Son düzenleme:
herkez çok başarılı....pasta canavarı olarak vede çok fazla pasta yapan biri olarak,genel olarak bildiğim ve yaptığım tarifler gibi görünüyor...
biliyorum ki kek yapmaktan ziyade pastayı süslemek en önemli bölümdür,düzgün sürülmüş bir krema,simetrik olarak döşenmiş süslemeler ilk dikkatimi çekenlerdir pastada...

mesela pompayla krema sıkma işi hiçte göründüğü kadar kolay değildir..hepsi aynı miktarda ve aynı şekilde olmalıdır......bir kalıp üzerine dökülmüş simler gibi değildir....

6 numara emekli görünse de benim dikkat ettiğim kriterlere göre 3 numarayı daha iyi buldum....

oyum 3 numaraya ellerinize sağlık kızlaropuyorumnanaktan.....ben yetişemedim yarışmaya inşalh bir daha kine......

ben hep diyorum bu KK kızları hep seçmece opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

hepsi güzel görünüyo ellerinize sağlık 6 numara birazdaha uğraşmış ona verdim
ayy nasıl canım çekti amaacokacimcoook

de get kizim isine yawdedigi lafa bak hele ,zayif gari kalmicakmis, biz neye ugrasiz bu ne diyoalsanaalsanasmile
bu aralar pasta borek durulduyduk ,simdi yarismayla birlikte dalcak herkes mutfaga
heralde,galiba,sanirsam senin dedigin cikacak:jeyyar:

aslinda damak tadima 2 ve 9 uyuyor
ama oyum gittiiii baska bir numarayaaa

ayhhhh günah degil mi bize yaa..biz diyetteyiz : //
böyle cikolatali pasta gördüm mü acimam diyet fln dinlememmmm ... kallisim melektir bir öpücükle :)) kizmaz bize

libyanacimmm,, hayir efenim yapiyoruz yemiyoruzz diymi sempatikcimm?

aynen canikom yapiyoz yemiyoz biz
hele ben bu pastayi yaptim hep okula goturdum ,evde yiyen olmadi, bende azcik tadina baktim dilim bile yemedim yani
ben bi kerem incecik olacam
yeminliyim ,yeminimi bozmicem :)))))))

seçim yapmak o kadar zor ki...ilk defa bir ankette bu kadar zorlandım...fakat ben oyumu 9 numaradan kullandım..sebebine gelince...kesilmiş haline baktım ve iç kısmının tam ağzıma layık olduğunu gördüm....süper bir tat olmalı...yapan arkadaşımın eline koluna sağlık diyorum...hamileyim zaten....iştahım büsbütün arttı....laelaelaelaelae bu arada diğer arkadaşlarımın da eline sağlık....

oooooooooo my Godohaoldumsmile

bunlar ne loooo dibim dustu iyimi rejimli rejimli olmuyor valla:sinifsinif:

kime oy verecegimi sasirdim bebilmiyorumkismile

siimdi soyle soylim pastalarin hepicigi cok sahane olmus

fakat 3- 6 -10 numara favorilerimzemuszemus
10 numara meyveli cok hos bir pasta olmus gorselikte guzel kutlarimopuyorumnanaktan
6 numara gerek icine gerek disina cok ugrasilmis belli ama keske diyorum bu arkadasimiz biraz daha sade susleseydi.beyaz krem santinin uzerine sadece kadinlar kulubunu yazsaydi benim icin daha bir albenisi olacakti.ve daha asil olurdu bence pasta.pastaya bakiyorum guzel gorunuyor ama cok karisik olmus ya gel beni ye demiyor acikcasi nacizhane bu benim fikrim yapan arkadasin ellerine saglik opuyorum onu nanaktan yalniz yazi super yazilmis kaliptami yazildi onu merak ediyorum.

gelelim 3 e benim icin harika 4*4 luk bir pasta olmus ben bunu yemem de ne yiyeyim o cikolata tepecigine ve krem santinin surlulusune bayildim.pastada asalet var ayolaklinialirimsmile

kutlarim hepinizi harika bir is cikarmissiniz ben katilamadigim icin uzuluyorum yamafoldumben

3 numara pastami postalayiver please oyum bosa gitmesin looooaklinialirimsmile

tüm katılımcılara mesajımdır
yaptığınız pastalar hala daha elime ulaşmadı
lütfen en kısa sürede gönderin bekliyorum

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Aynenn, bakmakla olmuyor tatmamız lazım cokacimcoook
6 numarada acaip işçilik var satranç pasta deniyor buna bir zamanlar bende pasta kursuna gitmiştim
Kulübümüzün adını ne güzel yazmış arkadaşımız :enbuyukkk::hooray:
cokacimcoook:icecream:hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…