Hamarat üyelerimizin yaptığı en güzel görselliğe sahip PASTA yarışması !

Hamarat üyelerimizin yaptığı en güzel görselliğe sahip PASTA hangisi

• 1

OY: 5 1,6%
  • 2

OY: 30 9,5%
  • 3

OY: 72 22,7%
  • 4

OY: 14 4,4%
  • 5

OY: 2 0,6%
  • 6

OY: 154 48,6%
  • 7

OY: 8 2,5%
  • 8

OY: 5 1,6%
  • 9

OY: 6 1,9%
  • 10

OY: 21 6,6%

• Ankete Katılan
    317
  • Anket Kapalı .
hernekadar göremesemde:roflol:
Ne zaman girsem burdasın anam ee işe gitmişsin yemek bulaşık halletmişsin aklinialirimsmile
Bunlardan belli olmasında daha ne olsun ...sengözlerimebaksanab

kiz bugun okulu astim tadini cikariyorumkaydirigubbakcemile3
,degilse gunduzleri hayatta giremiyodum
heee bide ovunmek gibi olmasinda azcik becerikliyimdir caiiniimm şakkıdı

bide tadlarına bakıp oy verebilseydiik daha iyi olurduu :jeyyar:

bisey sormak istiyorum
aklima takildigi icin
daha önce burda paylastigimiz tarif ve fotograflada katilabiliyomuyduk yarismaya?

canim ,ben suan iki tane resim hatirliyrum ,normalde sitede gordugum ,deekki oluyoda
normalde sitede olmamasi gerekir

canim ,ben suan iki tane resim hatirliyrum ,normalde sitede gordugum ,deekki oluyoda
normalde sitede olmamasi gerekir

demek tahminlerim dogruymus
sabahtan beri tanidik gelenler var
acik ve net fikrimi söylüyorum
bir cogumuz nasil bu yarismaya özel hazirlandiysa herkez esit sartlarda olmaliydi
ha daha önceden yayinladigi tarifi yine yapabilir
o sorun diil fakat ayni resim yerine daha farkli süslemeyle katilabilirdi

ben songül ablamiz kilitlediginde konuyu aha dedim demek yapilmicak diye
dün gece son anda farkettim ve elimde olanlarla biseyler cikarmaya calistim gece gece

neysse hak eden kazansin
herkeze basarilar diliyorum

ülennnnnnnn neptiniz bene var ya bu yarısma bıttıklten sonra bu pastaların detaylı tarıflerını gondermeyen gunaha gırmıstır lmaz:hamıleler var kızlar burda vallaha ebenızı operım ha aklinialirimsmiletarıflerı yazmazsanız 2 numarooo çukulatalı pasta zaafımı tetıkledın boshayallersmile

Hepsi çok güzel görünüyor.Ellerinize,emeklerinize sağlık.Tadına baksaydım iyi olurdu ama neyse görsel olarak doydum zaten.Herkese başarılar

bende önceden yayinlanan tariflerle katilamiyoruz diye biliyodumbilmiyorumkismile
dün incimden duydum yarisma oldugunu gece yaptim pastayi evde ne malzeme varsa onunla yaptim.
öyle önceden yayinlanmis pastalarimizla katilkabilecegimizi bilsem ugrasmazdim dogrusubilmiyorumkismile
neyse katilan herkese basarilar dilerim.

3, 7, 8, 10 arasında kaldım:sinifsinif: oyum 3 e gitti. ellerinize sağlık opuyorumnanaktan

günaydın hatunlar,bencede oy sayısına bakarsak süper gidiyor.desteğiniz için teşekkürler hatunlar opuyorumnanaktan

anne ben manyak oldumohaoldumsmile aayyy tok bi anıma gelseydi bari aç aç hepsini gördüm manyak oldum yaniii hepsi güsel valla ama 6 yı en çok begendim..

valla 2 numara tam benim zevkim.oyum 2 ye gitti.ama tabiiki hepsi nefis görünüyor.zaten şu anda çay içiyodum.yanında olsa ne güzel olurdu.offfffffffcokacimcoook

bende bilmiyordum daha önce yayılnlanmaması gerekiyor diye bir şart olduğunu..bilsem yeni birşeyle katılırdım..ama inanın şimdi sizden duyuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…