halüsinasyon

Daha once doktora gidip destek tedavi almadiniz mi?
En kisa zamanda gidin derim
daha önce anksiyete bozuklugum için tedavi gördüm ama böyle şeyler uzun zamandır karşılaşmadığım için her hangi birşey yapmadım ama bu 2 buçuk ay içerisinde bunları yaşıyorum doktora gideceğim

Ayy hayir sakın adacayi falan yakmasın.kotu ruhları çekme şeyi varmış adacayinin.
Öyle bir şey yok, 2-3 tane şarlatan çıkıp "kötü ruh çekiyor" dedi diye milyon yıllık kültürlerde "arınma" için kullanılan Allah'ın bitkisi kötü ruh filan çekmez.

Yani iyi dayanmissiniz 2 ay. Pazartesi gidin,hic bekletmeyin.

Bende bunu merak ediyordum bu durumu eşine anlatmamismi eşi ne demiş? Hadi bunlar soyut rüya vs.ama kapı açık olması gerçek bir durumsa ilginç.
Ay bu daha korkunç
Hakikaten korku filmi gibi Tövbeler olsun

Küçükken bendede uyurgezerlik vardı en alt kolsumuza gecenin 3 ünde iner himm şey ne dicektim ...diye kapıda beklerdim annemin arkamdan gelip beni almasıyla uyanir yani kendime gelirdim.ama ertesi gün onlar bunu konusunda ben utancımdan hatirlamiyor gibi yapardım demem o ki uyurgezerlik varsa kapıyı sizin açıp geri yatmaniz olası..ve sonra gerçekten uyanınca kim açtı hatirlamiyorsunuz .çünkü bende beni uyandıran tutan getiren olmasa hatirlamiyordum

Cay yakmak icin egitim mi almak lazimmis bcbxbx

Birde küçükken bende görürdüm ve o neydi diye hala aklıma gelir korkarım tabiki rüyaydı der okur üfler gecerim.bende gece WC ye giderken abimin gece yatağın ucunda oturmuş üstünde deri mont gözünde güneş gözlüğü gözlükte boya badana lekeleri var Tövbe Yarabbim o şekilde bana baktıgini görürdüm oda konusmazdi.bende ona bakarak korkudan tuvaletimi yapıp geri gidip uyurdum.sonra rüyaydı tabiki diyorum ama abimde benim gibi uykusunda konuşan vs.bi tipti.belkide o gercekten kalkip oturuyordu ne bileyim

Bir an önce ilgili bölümden (nöroloji/psikiyatri) randevu alıp muayene olun. Uzun vadede daha fazla yipranirsiniz. Strese bağlı bir durum olabildiği gibi vücutta miktarı kritik öneme sahip olan sodyum gibi elementlerin eksikliği de bu duruma neden olabilir.
Uyku hali ile uyanıklık arasında olduğunuz için kapıyı sizin açtığınızı düşünüyorum. Belki uyurgezerlik başlangıcıdır.

Muhtemelen aslında uykudasınız ve uyandığınızı sanıyorsunuz ama uykudasınız. Muhtemelen bir miktar uyur gezersiniz ve kapıyı da siz açtınız. Eve gizli kamera koyun. Emin olduktan sonra doktora gidin uyurgezer olduğunuzu düşünüyorum. Kan tahlili yaptırdığınızda da birşeyler eksik çıkacak. Böyle düşünüyorum.

Aynı durumu yaşadım vallahi lohusayken bağırıyorum ama sesim çıkmıyordu çok kötü bişey yaa o yüzden lohusalar yanlız bırakılmazmış

Eşinizden özellikle rica edin odanıza, koridora kamera koydurun gece görüşlü. Çünkü uyandığınızda kapı açık demiştiniz kapıyı uyku semesi sizin kendinizin o kapıyı açtığını ya da odanızdaki değişiklikleri vs kendinizin yaptığını bunların aslında korku kaynaklı hayal ürünü olduğunu vs sonrasında izleyip görürsenizen en azından korkunuz gider. Bir arkadaşım böyle yapmıştı. Tüm bu olanlar korku kaynaklı olabilir

Evet kapıyı siz acmıs olabilirsiniz. Annemde yeni evliyken ruyasında hadi dügüne gidiyoruz demisler.annem yataktan kalkmış ama hala uyuyor. Ustünu giymis sacıni taramış hazirlanmis tam kapiyi acmis kapınin çıt sesine uyanmis.napiyorum ben demis hemen geri gitmis yatağa.

Ya gece gece ne güldüm benim kardeşim de oturur konuşurdu noluyor lan gece gece derdim

Konu sahibi eşine anlattinmi o ne dedi.bendim yada değildim ne biliyim.ne tepki verdi kapı açılma olayına ne dedi .gece gece yazmak girmek istemedimde bildirim geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…