halüsinasyon

Destur Bismillah bizden başka yazan yok konuya eşimde yok Tovbe Yarabbim kaçıyorum ben

Bu konuyu nerden okudum bilmiyorum tekrar tuvalete kalkarken ışık hızıyla koridorda koşturmaya başlayacağım. Bu tarz bir şeyleri ben 2 kere yaşadım ve rüya değildi Ama sizde ki uyurgezerlik kapı açılması vs bunu gösteriyor. Uyku felci geçirenlerin çoğunda uyurgezerlik oluyor sanırım.

Konu sahibi eşine anlattinmi o ne dedi.bendim yada değildim ne biliyim.ne tepki verdi kapı açılma olayına ne dedi .gece gece yazmak girmek istemedimde bildirim geldi
anlattım ben değildim dedi rüya görmüşsündür dedi. kapı içinde kedi açmıştır dedi ama kedimin öyle bir huyu yok imkansız yani çelik kapı kedi nasıl açsın

anlattım ben değildim dedi rüya görmüşsündür dedi. kapı içinde kedi açmıştır dedi ama kedimin öyle bir huyu yok imkansız yani çelik kapı kedi nasıl açsın
Anladım Cnm benim düşüncem rüya ile gerçek arası bı mr tedirginlikle görüyorsun bende yukarıda anlattım bendede oluyordu.hatta uyurgezergim annem kapıyı açmayım diye kapının arkasina makine dayarmis ben onu iteklermisim uykunun arasında gecenin 3unde gitmek için.o sıra annem sese uyanirmis.demem o ki kapıyı uykuda sen açıp yatmış olabilirsin ama kesinlikle hatırlayamazsin bı anlatan gören seni uyandıran olmazsa

Hem bir psikiyatriye gidin, hem de kan değerlerinize bir baktırın.

Evin içinde Bakara Suresini açın dinleyin. Bakara Suresinin son iki ayetini de evde sesli olarak okuyun. Normal değil. Rukyeler açın dinleyin. Birde üfürükçü değil ama bir hocadan yardım alın, en azından diyanete başvurun onlar size bu konu hakkında yardımcı olsunlar.

Bn
Banyoya işemeyin. Banyo tuvalete girerken ve çıkarken okunacak dualar var. hiç bırakmayın.

Akşamdan sonra ağaç dipleri, saçak altı gibi yerlerde dolaşmayın. Akşam ezanından sonra çok gerekmedikçe dışarda bulunmayın. Bol bol Ayetel Kürsi nas Felak devam edin. Hemen biter bu tür şeyler. Geçmiş olsun.

Akşam ezanından sonra çok gerekmedikçe dışarda bulunmayın.
Bunu kim uydurmuş ki? Çocuklara akşam ezanından önce eve gel denir ya hani, kadınlar da dışarıda gezmesin diye mi acaba?
Aynı şekilde kabuslar gören erkeklere de aynı tavsiye veriliyor mu? Sadece merakımdan sorduğumu belirteyim.

Tabiki bunda erkek kadın ayırımı söz konusu değil.

Herkes için genel geçer kural. Siz inanmıyor olabilirsiniz buda gayet normal.

Yinede size fikrinizi değiştirecek ve idrar konusuna da değinen gerçek hayattan alıntı, polis kayıtları/evin fotoğrafları falanda var, bı film önermek istiyorum. İspanyol yapımı "VERONİCA" mutlaka izleyin derim.

Böyle şeylerden etkilenenler izlemesin

İnanıp inanmadığımi bilmiyorum açıkçası. Ama bu tür filmleri severim. Teşekkür ederim.

Eve kamera koysana, uyurgezer misin, bunlar sen uyurken beyin gerçek mi sanıyor yoksa sen gerçekten biri var mo zannediyorsun, kamera köy, herşey açığa çıkar o zaman da tedaviye ya doktora gidersin yada biri dalga geçiyorsa savcılığa yada rüyaysa yine doktora , geçmiş olsun.

Bende boyle seyler yasasim olmayan varliklari gorme duyma falan psikiyatri bana uyku terörü yaşadığımı söylemişti sizde bir gorunun isterseniz

Canım benim çok üzüldüm durumuna banada olur ara ara çocukluğumdan beri bende bunun için psikoloğa falanda gittim ergenlik dönemlerimde seni çok iyi anlıyorum..
Şöyle bi çözüm buldum kendimce Rabbim beni yarattı herşeyi yarattı gözle görülemeyen mikroplarıda o yarattı gözle görülemeyen varlıklarıda şüphesiz o yarattı. Rabbimin yarattığından neden korkayımki eğer ara sıra gördüğüm şeyler duyduğum sesler onlarsa bile Rabbimin yarattığından korkmamam lazım dedim kendime. Dua etmek gerçekten bu durumlarda çok çok iyi geliyor. Aç kuran oku yada rukye dinle kendinde eşlik et inşallah şifa olsun sana. Ama kesinlikle hocaya bilmem neye gitme insanlar bu şarkatanlar yüzünden neler yaşıyolar kurtulmak isterken batıyolar ne yazıkki. İnternet elimizin altında aç oku dinle en güzeli ama gidipte o hocaya bu hocaya paranı kaptırma bence. Psikolojik destek almanı öneririm insanlar bu iş için yıllarca okumuş eğitimini almış doktorlara güven bence. Bütün bunların sebebi stres vitamin eksikliği de olabilir mutlaka en yakın zamanda tedaviye başla. İnşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşursun canım dediğim gibi böyle zamanlarda gözlerini kapat Allah'a sığın içini ferahlatmaya çalış olur mu onların gerçek olmadığını beyninin sana oyun oynadığını düşün güzel şeyler düşünmeye çalış o sırada yada bi komedi filmi aç kendine onu izlerken uyuyakalırsın zaten

Bu sabah ben de benzer şekilde uyandım.
Korkanlar okumasın lütfen.
Sabah namazını kılıp geri uyudum geri uyumam biraz zaman aldı tabi hemen uyuyamıyorum. Gün doğmuştu. Uyuduktan yaklaşık 1 saat sonra oldu üzerime doğru geldi ama eşimin suretinde daha doğrusu yüzü karanlık ama onun eşim olduğunu zannettim ilk başta hoşuma gitti hatta o olduğu için. Ama sonrasında eşimin yanımda uyuduğunu anlıyorum ve nefes alış verişini duyuyorum. Bunu fark edince zaten üzerimdekinin eşim olmadığını anladım. Uyandım zannedip okuyup üflemeye çalışıyorum defolsun gitsin diye. Sonra tamamen uyanıyorum meğerse rüyadan rüyaya atlamışım herhalde okuyup ufledigim kısımda yani anlamadım. Tam olarak net uyandığımda o kadar bitkin uyandım ki gözümü açıp dua okuyacak halim yoktu dönüp geri uyudum. Eskiden de olurdu bayadir yaşamadığım için güne berbat başladım. Okuyup okumamakla alakası olduğunu düşünmüyorum tabii ki dua etmek her zaman için çok çok önemli hiçbir zaman bırakmamalı ama tek etken o değil daha dün akşam aynı odada Kur'an okuyup uyudum çünkü. Tekrarlarsa bi doktora görüneceğim ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…