halüsinasyon

Ben de öyle düşündüm uyku ile uyanık arası derin uyumuyor sanırım

Şu zamana kadar bu konuda hiçbir şey yapmadınız mı ?
orta okulda streslendigimde kusmaya başlamıştım yani heyecanlandigimda sinirlendiğimde vb. ve bu okulda ki sınavlarla başladı liseye girmek için sbs vardı bizim zamanımızda ve bu böyle devam etti. artık en ufak birşey tahammülü kalmayan biri haline geldim herseyde kavga ederdim ailem psikiyatriye götürdü ve anksiyete bozukluğu denildi ve ilaç başladım üniv bitene kadar da kullandım sonrasında o panik ataklar aşırı tepki verme durumları geçince bıraktım ve şuan böyle şeyler yaşıyorum ama eskisi gibi sinirlenme durumlarım panik ataklarım yok sadece böyle şeyler görüyorum

Stresli zamanlarımda bana da oluyordu bazen böyle şeyler.
Uyanınca oluyor ben bir şey yaptığımı sanıyorum ama aslında yapmıyorum uyuyor gibiyim hala.
Kendimi zorla uyandırmaya çalıştığım zamanlar oldu bazen uyuduğumun farkındayım bazen değilim ama uyanınca anlıyorum uyuyormuşum ya kalkmamışım nir şey yapmamışım.
Tekrar dalınca devam ediyordu bazen ama çok nadir.
Korkutucu evet ama gerçek olmadığını biliyorum sonuçta.
Çocukken yaşamadım tabii.
Ben üstüne gittim bıdı bıdı konuştum. Eşimin beni çok uyandırdığı oldu iyi misin diye ama sakin dokunarak yapar birden yapmak tehlikeli.
Ben baya dua okuduğumu ya da git şurdan be dediğimi falan sanıyorum ama yok anlamsız bazen de inleme şeklinde şeyler söylüyormuşum.
Yani bence karabasan ya da uyku durumu ile ilgili bir şey.
Korkacak bir şey yok ama doktora gidin yine de

Yani çok üzüldüm yaşadığınıza. Gün içinde nasılsınız? Hem uykusuz kalıyorsunuz hem de stres yaşıyorsunuz? Muhtemelen buna neden olan ruh halini ister istemez besliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

Öncelikle kendinizi fiziksel olarak yormanızı öneririm. Muhakkak spora başlayın. Sadece yürüyüş falan değil. Gerçekten pestiliniz çıksın. Şimdi söylediğim saçma gelecek belki ama sembolizmin yoğun olduğu masalsı filmler izleyin. Beynimiz sembolizmi emer ve rüyamızda görme ihtimalimiz artar. Başkası olsa oyun oynayın derdim çünkü o da aynı şekilde rüyaya giriyor ama şiddet yönelimli şeyler sizin için pek uygun olmaz.

Tabii ki doktora gidin. Bu yaşadığınız hayat kalitenizin ciddi anlamda içine edecek şeyler. Şu an hala olaya çok mantıklı bakabiliyorsunuz, ancak beyniniz yoruldukça mantığınız da azalabilir üzgünüm. Eğer rahatlatacaksa bol bol dua okuyun gün içinde de. Çok geçmiş olsun.

Gerçekten işinin ehli bir enerji uzmanına görünün, auranızda yırtık olabilir eklentiniz olabilir. Şizofreni bipolar teşhisli kişilerin çoğunda aslında durum budur. Enerji alanındaki sıkıntılar negatif varlıkları çeker. Youtube da anlatmak zamanına bu konu ile ilgili tedavi uygulayan bir çift katılmıştı. Keşke onlara ulaşabilseniz. Yine de duayı elden asla bırakmayın Ayet-el kürsi, naş felak özellikle de. Evle ilgili bi durum olduğunu düşünüyorsanız evi değiştirin.

Çok korkunç. Gece nasıl uyuycam daa Allah yaşatmasın kimseye. İnşallah tedavisini bulabilirsiniz Stresli zamanlarda mısınız acaba

Yahu saçmalamayın ya, şizofreni de bu durum varsa onlarca insan yıllarca boşuna okumuş doktor olmuş.
Mr ile beyne bakılıyor, gece görmesi gereken rüyaları uyanıkken görüyorlar şizofreniler. Ne alaka aurada yırtıkla. Beyinle ilgili bir durum bu.
Üzülüyorum, şizofren tanıdığı olup böyle şeyleri okuyup da inanacak diye ya

Ben de öyle düşündüm uyku ile uyanık arası derin uyumuyor sanırım
Ben karabasan çok görürüm. Uyanamam mesela. Ama beynim uyanık olur onda, kaslar hareket edemez. Uyandırırım zorla kendimi ama anında gene dalarım ve karabasan devam eder. Zorla tam uyanmam lazım. Böyle yatakta doğrulup iyice beynimi toparlayıp gene yatınca karabasab bitiyor bir daha görmüyorum.
Konu sahibi de uyandım sanıyor ama aslında beyni uyuyor hala. Tekrar dalıyor uykuya.

Yorumların aksine ben okurken hiç korkmadım ama bu durumdan eşinizin haberi var mı bir terapi psikoloğa gitseniz , uykunuz derin değil ve rüya görüp uyanıyorsunuz gibi ya da rüyanızda rüyaya dalıyor gibi bir durum da olabilir biraz garip

O bana da olmuştu korkunç ya uyanmak istiyorsun uyanamıyorsun Allahim sen koru

Konu sahibi bu durumun kandaki sodyum eksikliğinden bile kaynaklı olabilir.
Ya da sadece stres kaynaklı olabilir.
Ya da psikiyatrik bir rahatsızlıktan kaynaklı olabilir.

Çok seçenek var, buradan alacağın yorumların sana yararı olmaz, zararı olur. Yakın bir zamanda doktora git, kan tahlili yaptır birde bir psikiyatri bölümüne git, psikolog değil bak psikiyatri.

Enerji konularında bilginiz yok çok net, saçmalamıyorum ne konuştuğumun farkındayım. Şizofrenler tedavi olmasın doktora gitmesin yazmışım gibi bi üslupla yazmışsınız. Herşey enerji,hepimiz enerjiyiz. İzlediğim programdaki DOKTOR bu vakalara farklı yolla uyguladıkları tedaviden bahsetti.
Linki de bırakayım ama sana uzak bu konular

Karabasan bende oluyor zaman zaman ama böyle bişey değil ya. Ne bilim öyle bana dikilmiş bakan birini görsem heralde çığlık çığlığa kaçardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…