haksız mıyım, haklı mı?

Burda haklı haksız durumunu düşünürsek öncelikle siz kendinize haksızlık etmişsiniz. İyi ki bu adamla gizliden evlenmeye kalkmamışınız. Yani kurtulduğunuz için sadaka vereceğinize bir de gidip tekrar barışmışınız. Allah'tan onda da bitmiş. Canım lütfen sen yapma bak evlendim ayrıldım ikinci olacak diyorsun bu sıkıntıyı bir kez yaşadın ikincide daha çok dikkat etmen gerekmiyor mu. Sakın bir hata daha edip barışmaya çalışma. Bu derece gelgitleri olan bunca sorunu problemi olan bir insanla mutluluk değil ancak mutsuzluğu paylaşırsın.

Bir de birliktelikte yaşanan sıkıntıyı anlamadım ama adamda pişkinliğe pes diyorum. Lütfen yoluna bak önüne daha iyi, daha mantıklı insanlar mutlaka çıkacaktır. Bu takıntıyı kendinden at. Bu adamdan sana değil sadece kimseye koca olmaz.
Evet allah tan evlilik olmadı çünkü gerçekten yakamı kurtaramazdım bunun farkındayım . Bir iki iyi zaman geçirince çok mutluyum herşey güzel olacak saçmalığına inandım ki dediğiniz gibi bir kere başıma bela almışken ( ilk evliliğim) neden akıllanmıyorum neden hala takıntı halinde kendime kızıyorum . Ondan eş dost arkadaş olmayacağının farkındayım evet bile bile peşinden gittim .

Ne yaptı ben anlamadım. Anlayan özelden yazsın. Adamda saygısız olduğunu anlamamış gibi. Siz mutsuzum deyip gitmeye kalkmışsınız o da yatakta kötüyüm anlamış.
İlişki sırasında saygısız bir davranışı oldu ve bende sinirlendim ve herşeyimi toplayıp bir hışım çıkmak istedim oradan . Evet sonra bana sordu üzgün gibisin ben de mutsuzum dedim. Aynen öyle yatakta kötü olduğunu anlamış olacak ki erkekliğime laf ettin diyip duruyordu . Ki o saygısızca davranışıyla zaten benim kadınlık gururumu yerle bir etti

Evet allah tan evlilik olmadı çünkü gerçekten yakamı kurtaramazdım bunun farkındayım . Bir iki iyi zaman geçirince çok mutluyum herşey güzel olacak saçmalığına inandım ki dediğiniz gibi bir kere başıma bela almışken ( ilk evliliğim) neden akıllanmıyorum neden hala takıntı halinde kendime kızıyorum . Ondan eş dost arkadaş olmayacağının farkındayım evet bile bile peşinden gittim .

Çok şükür ki Allah'ın sevdiği kuluymuşsunuz böyle bir insana heba etmek zorunda kalmadınız. Siz yine de şansınızı fazla zorlamayın önce kendinizi sevin sayın, böyle kişilerden de sizi sevip saymasını değer vermesini beklemeyin. Eksik olsun böylelerinin sevgisi değeri. Haksızlık etmeyin boşa kendinize böyle bir adamdan kurtulduğunuza da bol bol şükredin. Karşınıza iyi insanlar çıkması dileğiyle :dua:

Konuşmaya çalıştım evine kadar gittim ailesiyle yaşıyor . Bana kızdı ve her yerden engelledi . Durumumu izah etmek için mesaj attım cevap Yok . Benden uzak dur diyip durdu . İnan’ın bir yıl boyunca yazdım , ama nafile inatçı kendisi. Birşey olmayacağını bile bile yaZdım . Artık gerçekten yoruldum zihnimden kalbimden atmak istiyorum ama başaramıyorum gerçekten fazlasıyla takıntı haline geldi galiba

Gercekten sizi sevmemis..
Insan sevdigine bigun iki gun trip atar da bi kalemde sacma sapan seylerden dolayi silip atmaz.
Zaten kotu aliskanliklari olan biriymis, bittigi iyi olmus.

Canım bir yorumuna denk geldim başka bir konuda. Bak burda çok mantıklı sözler etmişsin lütfen kafanı böylesine saçma sapan bir insan için karıştırma mantıklı halinle ilerlemeye devam et.

"evet boşandım daha fazla evli kalamazdım . bana iyi bir ders oldu. şimdi en ufak en küçük bir şeyde bile karşımdaki insana yol veriyorum. asla kimse benden değerli değil ve saygısızlık terbiyesizlik katlanamam.
çocuğum yok olsaydı yine boşanırdım çünkü öyle bir insan çocuğuma da zarar verirdi. bu tamamen benim kendi yaşadıklarım doğrultusunda ki düşüncelerim."

(sinirli oluşu,maddi yetersizlik, çevresi ve ailesiyle uyum problemi, sonradan öğrendiğim esrar kullanımı, hayatta çok para kazanmayı isteyip de yeteri kadar çalışmama ve aramızda 14 yaş farkı)

şu yazdığın özellikte bir insanın senin hayatında işi olmamalı böyle birisiyle başına anca dert alırsın.
Evet çok haklısınız işte , kendi yaşadıklarım doğrultusunda insanların yanlış yapmaması İçin naçizane aklımı kullanarak yorum yapıyorum ama gelin görün ki aklımı bir kendim için kullanamadım en azından bu insan hakkında . Aklımı başıma toplamam lazım çok teşekkür ederim yorumlarınız İçin sağolun

Allahtan belanizimi ariyosunuz?bi insan mutlu olmak icin evlenir.Esrar kullanan adamdan ne gibi bi hayir bekliyosuniz
Aslına bakarsanız kendisinin tedavi olması İçin ikna etmeye de çalışıyordum ama sinirleniyordu . Şimdi yorum yapan arkadaşların da yorumlarını okuyunca gerçekten büyük bir beladan kurtulduğuma inanıyorum . Çünkü çevremde bu konuya sağlıklı yaklaşan Yok ne yapmak istiyorsan onu yap modunda çoğu arkadaşım da .

İyi ki bitti de çok şükür bitti de
Yapma kendine bunu gercekten yapma yani yazık günah bir kere yasamassın yeterince kötü ilişki ikinci hatayı yapma
Aynen doğru diyorsunuz bu kişiyle hele ki kimseye söylemeden evlenseydim geri dönüşü çok zor olan bir hata yapmış olacaktım . Gerçekler doğrular gözümün önünde işte bazen görüyorum , bazen de takıntılı bir şekilde davranıyorum

Allah aşkına bırakın gitsin, sevmek bu mu ya ? Sürekli sizi gideceğine dair diken üstünde bırakmak sizi sevmek değil. Bu kaybetme korkusunun karşılıklı olması lazım. Tek hatanız yapamayacağınız şeyi yapmaya kalkışmışsınız, gidiyorum demişsiniz, keşke geri adım atmasaydınız. Bu erkeklere çok yüz veren bir hareket. Nasıl olsa gidemez, nasıl olsa döner diye düşünüyorlar bu sefer. Neden hep kadınlar uğraşır, didinir, kurtarmaya çalışır, alttan alır anlamam, halbuki değerli olan biziz, onların bizi kaybetmemeye çalışması gerekiyor. Gitmek isteyen birini tutmaya çalışmayın çünkü en ufak fırsatta zaten kaçar, kendisi kalmak isteyenle olun ki sizin de ruhunuz yorulmasın.
Gerçekten çok doğru bir yorum yapmışsınız çok teşekkür ederim . Benim hatam ben onu hayatımın merkezi haline getirdim onu kaybetmekten de çok korkuyordum bunu da kendisi çok iyi bilir . Yine benim gitmeyeceğim den adım gibi emindi çünkü her defasında peşinden koşan bendim .bu durumda gerçekten sevmemiş oldğunun farkına varıyorum . Beyin yapısını bir türlü çözemedim ki her lafı her davranışı farklı anlamlar içeriyor , nasıl davranacağımı bilemiyordum

Sakin ailenizi karsiniza filan almayin... evlilik icinde acele etmeyin..oturmamış karakterler görüyorum...siz neden hakliyken özür diliyorsunuz?kendinize deger verin biraz
Kendi değerimi kendim düşürdüm bana saygısızca davranılmasına yine kendim sebep oldum bünün farkındayım . Sonrasında 1 yıl boyunca mesaj attım yine kendimi küçük düşürdüm . Çok kızıyorum kendime çok

Yok nikah ben de istemiyordum ailemin haberi olmadan buna kalkışmak istemiyordum . Sadece bir zaman kazanmaktı benimkisi , belki ikna ederim diye . Ailenin dediği gibi yapalım dedi bana , ben de Tamm dedim gelip isteyeceklerdi . Sonra 1,2 gün ortadan kayboldu . Bir akşam konuştuk adam sessiz . Ben anladım tabi tanışmak gelip isteme olayı da olmasın istiyor . Ama söyleyemiyor . Ben söyledim , biraz erteleyelim o halde acelemiz Yok diye . Aynen dedi erteleyelim .

Bence istemeyecekmiş sizi ailenizden
Bi hareket bekliyormuş bahane olsun diye..

Çok şükür ki Allah'ın sevdiği kuluymuşsunuz böyle bir insana heba etmek zorunda kalmadınız. Siz yine de şansınızı fazla zorlamayın önce kendinizi sevin sayın, böyle kişilerden de sizi sevip saymasını değer vermesini beklemeyin. Eksik olsun böylelerinin sevgisi değeri. Haksızlık etmeyin boşa kendinize böyle bir adamdan kurtulduğunuza da bol bol şükredin. Karşınıza iyi insanlar çıkması dileğiyle :dua:
Çok teşekkürler yorumunuz İçin inşallah sağolun

Gercekten sizi sevmemis..
Insan sevdigine bigun iki gun trip atar da bi kalemde sacma sapan seylerden dolayi silip atmaz.
Zaten kotu aliskanliklari olan biriymis, bittigi iyi olmus.
Evet yani akıllı insan herhalde belki olayın sıcağından dolayı bir iki gün uzaklaşır ama sonra konuşarak halletmeye çalışılır he bitecekse bile yine konuşarak bitirilir .böyle olmamalıydı

Merhabalar.
Aslında konuyu açıp açmamakla kararsızdım. Ancak 1 yıldır içimi kemiriyor bu durum. Ya gerçekten çok taktım bu kişiye, yada gerçekten seviyor ve unutamıyorum. Sizden ricam haklı mıyım, haksız mıyım onu bana söylemeniz, en azından kendimi daha iyi hissedeceğim.Çünkü ben sağlam bir analiz yapamıyorum ve kendimi suçluyorum. Gerçekten suç bende mi?

5 yıldır tanıdığım, ailesini, çevresini bildiğim bir adam var. kendisiyle beraberliğe başlamıştık. ama hep çalkantılıydı bu süreç. kendisinin sorunlarından ötürü, geri çekiyordu kendini. bu son 4 yıldır bir kaç ay görüşüp, uzaklaşıyordu. arkadaş mıyız, sevgili miyiz hep ortada kalıyordu. ama tamamen kendisinden kaynaklanan sebepler. (sinirli oluşu,maddi yetersizlik, çevresi ve ailesiyle uyum problemi, sonradan öğrendiğim esrar kullanımı, hayatta çok para kazanmayı isteyip de yeteri kadar çalışmama ve aramızda 14 yaş farkı) bunları belirterek, benden uzak durması gerektiğini, beraberliğimizin devam etmesi halinde, bana ve ilerde ciddi bir şey olursa doğacak çocuğun günahına girmek istemediğini söylerdi. ki nitekim de doğru şeyler söylerdi.

En son geçen sene ağustos ayında benim kendisine yazmam ile biz tekrar başladık. ve bu defa gerçekten çok farklıydık. tam anlamıyla bir beraberliğe başlamıştık.tekrar iyi ki geldin hayatıma, ben seni en son kırdığım için cesaretim yoktu, hep bana gelmeni bekledim, seni çok seviyorum, bu hayatta iki değerlim var biri annem biri sensin artık, merak etme herşey çok güzel olacak, artık hayatımdasın ya, diye söyleyerek beni karşıladı. ben de onu gerçekten sevdiğim için, özünde iyi bir insan ve güvenilir, sözü eri olarak gördüğüm için bu söz ve davranışları hoşuma gitti ve tüm olumsuzluklarını beraber aşacağımızı düşündüm ki bunu da ona karşı dile getiriyordum. evlilik kararı aldık. ama bir türlü benim ailemle (üstü kapalı tanıyorlar birbirlerini) ailecek tanışmayı istemedi, ben bu tarz şeylere gelemem, beni kalabalığın içine sokma, gizliden evlenelim, sonrasında açıklarız vs. dedi. ki kendi ailesi benim ailemle tanışmayı çok istiyordu, bana annesi gelelim kararlaştırın günü demesine rağmen, o yanaşmıyordu.tam tersi böyle mevzu açılınca geriliyordu fazlasıyla benden uzaklaşıyordu. ben de nikah olmasına okey dedim. sonra ortaya çıkınca, en iyisi ailenin dediği gibi yapalım , nikah işini erteleyelim, seni gelip isteyelim dedi. ben daha önce evlenip ayrıldım, kendisi de benden 14 yaş büyük olduğu için ve bazı şeyleri görüp geçirdiği için , kendisi, çocuk değiliz kimseye söylemeye gerek yok özgür irademizle sen beni istiyorsan ben seni istiyorsam pek alada nikahımızı kıyabiliriz demişti. allah tan sonra vazgeçti. çünkü ben ailemi karşıma almak istemiyor, herşey rızayla olsun istiyordum.

böyle ağustos- kasım ayları zarfında yakın yerlere haftasonu için gezmeye gittik. güzel vakit geçiriyorduk , gerçekten bana karşı samimi ve sevgi hissettiğinin farkındaydım. çünkü diğer seneler gibi asla değildi. kuzenlerimle tanıştırdım, kuzenimin bulunduğu yere gittik kendisi üniversitede okuyor, bizi gezdirdi bulunduğu şehri vs. bu tarz hafta sonları için geziyorduk. açıkçası yine isteyerek kendisiyle beraber oluyordum. ama evleneceğiz ne de olsa düşüncesiyle değil. sadece kendisini sevdiğim ve onunla beraber olmak istediğim için , beraber oluyorduk. yine tatildeyken bir gün beraber olduk ve bu defa çok farklıydı ve bana karşı çok saygısızca davrandı. o saygısız hareketini o an dile getiremedim, ne yapıyorsun farkında mısın yaptığın şeyin diye uyarmak istedim ama uyaramadım. çünkü ben de kendime hakim olamayıp sinirlenebilirdim, ki o na söylesem o da sinirlenip herşeyi bitirebilirdi.

ben böyle düşünürken, bir hışım kalktım ve ben gideceğim dedim, üstümü giyinmek için fevri harekette bulundum. onun yanından ayrılmak istemeyen ben, kendime hakim olamadım ve çok sert hareketler içinde kendisine birşey söylemeden, suratımda alaycı bir tavır ile ben üzerimi giyinip gideceğim dedim. hayırdır ne oldu, üzgün gözüküyorsun dedi. hayır , sadece mutsuzum dedim. bu lafım üzerine kendisi de toparlandı. ve sinirli bir şekilde , birşey söylemeden istanbula dönüyoruz dedi. ben o dakika kadınlık gururumun incinmesini bir tarafa bırakarak, ya tamam özür dilerim gitmeyelim vs. dedim. ama sonuç geri döndük. sonra da bir daha ulaşamadım kendisine. sadece bana yazdığı erkekliğime laf ettin! erkeklik gururumu incintin! bu işin geri dönüşü yok! bir daha hiç bir kadınla olmayacağım senin yüzünden diye bir mesaj attı.

beni bırakıp gider ,snirlenir diye o akşam söylemediğim, bana yapmış olduğu saygısızca davranışı mesajda belirttim ve esas sen benim kadınlık gururumu incilttin. ben senin erkekliğine laf etmedim dedim. neymiş ben mutsuzum demişim ve odadan çıkmak istemişim bu o anlama geliyormuş.

çok uzun oldu biliyorum anlaşılır bir şekilde de ifade etmeye çalıştım. umarım anlaşılmıştır. yani bu noktada ben haksız mıyım , yoksa kendisi ilişkiyi bitirmek için bir bahane mi arıyordu da bunu öne sürdü. gerçekten anlamıyorum, yorumlarınıza ihtiyacım var. teşekkür ederim.
sen neden degerini dusuruyorsun bu kadar o adamdan bise olmaz yazik gencligine hersey cinsellik mi bu dunyada bir adam icin degmez

O andaki saygısızlık nedir? Hani kurtulun bu adamdan yazacaktım ama olayın sonunda bitmiş zaten fakat ne olmuş anlamadım. BDSM tarzı bir hareket mi sergiledi?
Açıkçası BDSM yazmışsınız bunu anlayamadım :) net olarak belirlemeyeceğim ama yani ilişki sırasında yaptığı saygısıca olan hareketinden dolayı sinirlendim kadınlık gururumu incittiğini düşündüm.buna inanıyorum ve fevri hareketlerde bulunup oradan uzaklaşmak ve mutsuz olduğumu dile getirmemle , kendisi de sinirlendi ve bitti diyebilirim olay böyle oldu yani

sen neden degerini dusuruyorsun bu kadar o adamdan bise olmaz yazik gencligine hersey cinsellik mi bu dunyada bir adam icin degmez
Tabiki herşey cinsellik değil . Sadece o an yaşanan durumdan dolayı , gururu incinen ben olmama rağmen , erkekliğime laf ettin gibi bir suçlama ile karşılaşmak acayip sinir etti beni yani yapmadığım birşey yüzünden terkedilmek , beni suçlaması ..
haklısınız kendimi küçük düşüren , değersizleştiren benim . Bu konuda çok kızıyorum kendime

Merhabalar.
Aslında konuyu açıp açmamakla kararsızdım. Ancak 1 yıldır içimi kemiriyor bu durum. Ya gerçekten çok taktım bu kişiye, yada gerçekten seviyor ve unutamıyorum. Sizden ricam haklı mıyım, haksız mıyım onu bana söylemeniz, en azından kendimi daha iyi hissedeceğim.Çünkü ben sağlam bir analiz yapamıyorum ve kendimi suçluyorum. Gerçekten suç bende mi?

5 yıldır tanıdığım, ailesini, çevresini bildiğim bir adam var. kendisiyle beraberliğe başlamıştık. ama hep çalkantılıydı bu süreç. kendisinin sorunlarından ötürü, geri çekiyordu kendini. bu son 4 yıldır bir kaç ay görüşüp, uzaklaşıyordu. arkadaş mıyız, sevgili miyiz hep ortada kalıyordu. ama tamamen kendisinden kaynaklanan sebepler. (sinirli oluşu,maddi yetersizlik, çevresi ve ailesiyle uyum problemi, sonradan öğrendiğim esrar kullanımı, hayatta çok para kazanmayı isteyip de yeteri kadar çalışmama ve aramızda 14 yaş farkı) bunları belirterek, benden uzak durması gerektiğini, beraberliğimizin devam etmesi halinde, bana ve ilerde ciddi bir şey olursa doğacak çocuğun günahına girmek istemediğini söylerdi. ki nitekim de doğru şeyler söylerdi.

En son geçen sene ağustos ayında benim kendisine yazmam ile biz tekrar başladık. ve bu defa gerçekten çok farklıydık. tam anlamıyla bir beraberliğe başlamıştık.tekrar iyi ki geldin hayatıma, ben seni en son kırdığım için cesaretim yoktu, hep bana gelmeni bekledim, seni çok seviyorum, bu hayatta iki değerlim var biri annem biri sensin artık, merak etme herşey çok güzel olacak, artık hayatımdasın ya, diye söyleyerek beni karşıladı. ben de onu gerçekten sevdiğim için, özünde iyi bir insan ve güvenilir, sözü eri olarak gördüğüm için bu söz ve davranışları hoşuma gitti ve tüm olumsuzluklarını beraber aşacağımızı düşündüm ki bunu da ona karşı dile getiriyordum. evlilik kararı aldık. ama bir türlü benim ailemle (üstü kapalı tanıyorlar birbirlerini) ailecek tanışmayı istemedi, ben bu tarz şeylere gelemem, beni kalabalığın içine sokma, gizliden evlenelim, sonrasında açıklarız vs. dedi. ki kendi ailesi benim ailemle tanışmayı çok istiyordu, bana annesi gelelim kararlaştırın günü demesine rağmen, o yanaşmıyordu.tam tersi böyle mevzu açılınca geriliyordu fazlasıyla benden uzaklaşıyordu. ben de nikah olmasına okey dedim. sonra ortaya çıkınca, en iyisi ailenin dediği gibi yapalım , nikah işini erteleyelim, seni gelip isteyelim dedi. ben daha önce evlenip ayrıldım, kendisi de benden 14 yaş büyük olduğu için ve bazı şeyleri görüp geçirdiği için , kendisi, çocuk değiliz kimseye söylemeye gerek yok özgür irademizle sen beni istiyorsan ben seni istiyorsam pek alada nikahımızı kıyabiliriz demişti. allah tan sonra vazgeçti. çünkü ben ailemi karşıma almak istemiyor, herşey rızayla olsun istiyordum.

böyle ağustos- kasım ayları zarfında yakın yerlere haftasonu için gezmeye gittik. güzel vakit geçiriyorduk , gerçekten bana karşı samimi ve sevgi hissettiğinin farkındaydım. çünkü diğer seneler gibi asla değildi. kuzenlerimle tanıştırdım, kuzenimin bulunduğu yere gittik kendisi üniversitede okuyor, bizi gezdirdi bulunduğu şehri vs. bu tarz hafta sonları için geziyorduk. açıkçası yine isteyerek kendisiyle beraber oluyordum. ama evleneceğiz ne de olsa düşüncesiyle değil. sadece kendisini sevdiğim ve onunla beraber olmak istediğim için , beraber oluyorduk. yine tatildeyken bir gün beraber olduk ve bu defa çok farklıydı ve bana karşı çok saygısızca davrandı. o saygısız hareketini o an dile getiremedim, ne yapıyorsun farkında mısın yaptığın şeyin diye uyarmak istedim ama uyaramadım. çünkü ben de kendime hakim olamayıp sinirlenebilirdim, ki o na söylesem o da sinirlenip herşeyi bitirebilirdi.

ben böyle düşünürken, bir hışım kalktım ve ben gideceğim dedim, üstümü giyinmek için fevri harekette bulundum. onun yanından ayrılmak istemeyen ben, kendime hakim olamadım ve çok sert hareketler içinde kendisine birşey söylemeden, suratımda alaycı bir tavır ile ben üzerimi giyinip gideceğim dedim. hayırdır ne oldu, üzgün gözüküyorsun dedi. hayır , sadece mutsuzum dedim. bu lafım üzerine kendisi de toparlandı. ve sinirli bir şekilde , birşey söylemeden istanbula dönüyoruz dedi. ben o dakika kadınlık gururumun incinmesini bir tarafa bırakarak, ya tamam özür dilerim gitmeyelim vs. dedim. ama sonuç geri döndük. sonra da bir daha ulaşamadım kendisine. sadece bana yazdığı erkekliğime laf ettin! erkeklik gururumu incintin! bu işin geri dönüşü yok! bir daha hiç bir kadınla olmayacağım senin yüzünden diye bir mesaj attı.

beni bırakıp gider ,snirlenir diye o akşam söylemediğim, bana yapmış olduğu saygısızca davranışı mesajda belirttim ve esas sen benim kadınlık gururumu incilttin. ben senin erkekliğine laf etmedim dedim. neymiş ben mutsuzum demişim ve odadan çıkmak istemişim bu o anlama geliyormuş.

çok uzun oldu biliyorum anlaşılır bir şekilde de ifade etmeye çalıştım. umarım anlaşılmıştır. yani bu noktada ben haksız mıyım , yoksa kendisi ilişkiyi bitirmek için bir bahane mi arıyordu da bunu öne sürdü. gerçekten anlamıyorum, yorumlarınıza ihtiyacım var. teşekkür ederim.
Bacım saygısız hareketini merak ettim.Sen değer vermişsin ama allah seni korumuş.Şükür namazı kıl .Allahın emri varken neden yangından mal kaçırır gibi davranıyor bu adam.Takıntı haline getirmişsin ama kendini sev bence .

haklısınız haksızsınız bilemem sevişirken kadınlığınıza nasıl bir hakaret etmiş olabilir aklıma bir şey gelmiyor.ama siz kendinize gerçekten bu adamı mı layık görüyorsunuz?

Açıkçası BDSM yazmışsınız bunu anlayamadım :) net olarak belirlemeyeceğim ama yani ilişki sırasında yaptığı saygısıca olan hareketinden dolayı sinirlendim kadınlık gururumu incittiğini düşündüm.buna inanıyorum ve fevri hareketlerde bulunup oradan uzaklaşmak ve mutsuz olduğumu dile getirmemle , kendisi de sinirlendi ve bitti diyebilirim olay böyle oldu yani

"BDSM" kısaltması bondage ile disiplin, hakimiyet ile teslimiyet ve sadizm ile mazoşizm öğelerini bir araya getirir. Yani ilişki sırasında üzerinizde aşağılayıcı bir güç mü kullandı demek istedim ama galiba ben ne yapmış olduğunu anladım. Eğer tahmin ettiğim şey ise size sormadan yaptığı şey karakterini tamamen ortaya koymuş.

"BDSM" kısaltması bondage ile disiplin, hakimiyet ile teslimiyet ve sadizm ile mazoşizm öğelerini bir araya getirir. Yani ilişki sırasında üzerinizde aşağılayıcı bir güç mü kullandı demek istedim ama galiba ben ne yapmış olduğunu anladım. Eğer tahmin ettiğim şey ise size sormadan yaptığı şey karakterini tamamen ortaya koymuş.
Aslında açıkça yazmam gerekirse , Benimle birlikteydi sonra bir anda durdu ve porno açtı ona bakarak devam etti !

X