Haksız duruma mi düşünüyorum?

Okudukça eşinize çok sinirlendim , ailenize neden bu kadar karşı , neden sizi anlamaya çalışmıyor , acaba terkedilme korkusu mu yaşıyor içinde ....???
Kayınvalidenize kayınpederinize konuyu açın onlara danışın vicdansız değillerdir herhalde....!!
İnsallah çözersiniz sorununuzu Allahım yardım eylesin ....

Eşinizle aileniz arasında bir problem mi var ??

Olsa bile sizi kısıtlamaya hakkı yok. Zamanında vermeliydiniz tepkinizi. Şimdi hiç taviz vermeyin belki aklı başına gelir .

Kiz gitti koca sahibi oldu ben nurtopu gibi bi dert sahivi daha. Cektirdikleri çıkıyo zaten ama yine ucu bana dokundu
Ohoo daha ne çıkması. Kocan öğretmendi dimi? Dedikoduların bini bin paradır şimdi. Gelin bana gelmiyo elalem laf ediyo diye kocanı dolduran kv simdi düşünsün esas elalemi. Etme bulma dünyası işte. Kız evlenmişse hele bu daha başlangıç. Kaçan kızın kıymeti olmaz.

Zorla degil isteyerek gitmis daha onceden plaanmis mesajlasmalar var

Cok sukur atlatlattilar iyilestiler annem de babamda hamdolsun

Sonuna kadar haklısın. Assın dursun o nemrut suratını. Boyle bi adam sana iki gülse nolur. Ailen hastalıkları atlattı mı?
Atlattilar allaHa şükür .

Onlarla defalarca konuştum ogullarinin sirtini sivazladilar oglum kiz hakli onlar onun anasıbabasi demediler hic bi zaman . Onlar sivazladikca bende anlatmadm skntilari onlara hep idisinda tuttum cunku bisey farketmiyo onlara bisey anlatmak.
Yok anacim bu kadinin baska kizida kaçmış tepesinde tasiyo kizi damadi damadinin ailesi her dakka onlarla ic iceler . O rezil etmez kendini bi yolunu bulmus o konuda da zaten . Şu ana kadar herkesten sakladilar su saatten sonra olay ortaya cikcak

Eşinin ailenle derdi ne bir sorun mu yaşadı ki yaşasada ciddi hastalık başka birşeydir eşiniz ne merhametli ne iyi biri merhametli olan herkese olur kişi ayırmaz yazık günah yaaa...

Ya şu erkekler ve erkek aileleri anlasalar artık kızlar ağaç kovuğundan mı çıkıyo acaba. Elinizin ailesi kıymetliyse sizinde aileniz kıymetli. Bnde siZe kabahat buldum. Anneniz babanız hasta ve göndermiyo ve siZde egoist eşinizi dinleyip gitmemişsiniz bile.

Sizin anne babanız çok mübarek insanlar galiba.
Ben kanserken koca derdine düşen çocuğuma karşı başka türlü hissederdim.
Koca derdine düşüp kocayami kacmisim pardon ? Ben gidiyodum annem babam gonderiyodu huzursuz olma kizim diye . Ben mi koca derdine düşmüşüm bu ne saygisizlik ya?

Gittim her seferinde ama kalmadim

Kim için hayat kolay ki?
Hepimiz benzer sıkıntılar yaşıyoruz.
Eşim ve ailesi bana "artık ailen biziz. Kendi aileni yok sayacaksın" diye baskı yaptılar ilk günden itibaren. Ve bu baskıdan dolayı boşanmaya karar verdiğimde bir aylık evliydim.

Eşimle aram iyiyken de kötüyken de aileme gitmek için izin almadım. Çünkü her insan gibi aşılmasına izin vermediğim kırmızı çizgilerim var.

Ben senin istediğin yorumu yazmam; çünkü davranışlarını hatalı buluyorum.
Boşanmak veya katlanmak sana fayda veya zarar verir. Beni etkilemez.

Allah uzun ömür versin, babacığın aylarca hastanede kaldığında ve sen sadece 1 kez gördüğünde, ya vefat etseydi, kendini nasıl affedecektin merak ediyorum.
Hadi basiretin bağlandı, sesin çıkmadı.
Sana 8 ay küsen o koca müsveddesine nasıl katlandın ya? 8 gün değil 8 ay.

Ayrılsan ailen de sen de er geç alışacaktınız bu duruma.

Hadi onu da geçelim. Hala umudun vardı diyelim.
O kadar fedakarlığın karşılığı, beddua oldu.

Sen bu insanları 40 yıl sırtında taşısan, 1 gün indirsen yine sen kötüsün yine sen.

Empati yapmaya çalışıyorum. İnan deniyorum ama olmuyor. Aklım almıyor bu kadarını.

3 kızım var. İnşallah çok güçlü karakterli ve kendilerini ezdirmeyen insan olurlar.

Egoiste bak. Senin ailen hastalikla bogussun ve seni kisitlasin o insanlari dusunmeden.

Ama beyfendinin kardesi kocaya kacinca onun ailesi yanliz kalmayacakmis. Oh ne ala.
Boyle insanla hayat gecmez.

Koca derdine düşüp kocayami kacmisim pardon ? Ben gidiyodum annem babam gonderiyodu huzursuz olma kizim diye . Ben mi koca derdine düşmüşüm bu ne saygisizlik ya?
Mutsuzum diyecektin, dönmeyecektin.
Evden atmazlardı ya.
Muhtemelen şu konudaki tuhaf ve kararsız bakış açın, o zamanlarda da öyleydi ki ailen sana kıyamamış.

Benm sizden beklediğim yorum yok bn elim ayagim titreyerek yaziyorum buraya konuyu açıyorum. Bende cok guclu kendini ezdirmeywn bir insandım bu hale nasil geldim en cok ona ağlıyorum. Insallah gönlünüzce olur ama ne ben ne ailem istemezdik böyle seyler yasamayi . Olmadi basiret mi baglandi o an yasadigim seyleri suan da ben bile tarif edemiyorum kendime size nasil edebilirm.
Zihniyet ayniymis sizinde ilk evlendiginiz zaman . Izin almakla gidicem gidiyimmi demek ayni seyse izin almis bulunuyodum . Ama vermesede gidiyodm .
Izahi zor yasanilanlarda zor ben size ne olursa olsun büyük konusmayin derim baska diyecek birseyim de yok zaten .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…