hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

Bi de cikcikleri yanlardan taşıyo ya; tam ibretlik... :roflol:
Ne idik; ne hale geldik... :1shok:​

kadın bayılıyor vucudunu teşhir etmeye. bi ara kilotla çıkıyodu..CADIARZU

sorduklarında dünya starları böyle giyiyo diyodu..tam ibretlik evt...alkisalkisalkis

o guzel vucudundan eser kalmamışş nesini teşhir edıyorsaaa ben sokaga bile cıkarken azıcık yanlardan fışkırsa giymiyorum o kıyafeti o kaç kişinin önüne cıkcak o haldee

valla bende bugün haberlerde gördüm sok oldum hayret bisey yaa
o tasli kiyafeti görmüstüm bence o cok daha güzeldi hadise:mymeka:

yılbaşı gecesi trt de giydiği kot daha şıktı. Hadise bayılıyor zaten cik cik göstermeye. :roflol:Normalde dikkat edin dar bi elbise giyse bile çömeliyor açıyor bacağını görmeyen kalmasın der gibi kafamçokkarıştı

dimi canım benceede.kaydirigubbakcemile3

bu ne ya yakında bütün iç organlarını görücez:1shok:
ne şimdi böyle giyince avrupanın gözünemi giricez-tatlicadiarzu-
bir kere estetik sıfır
dediğiniz kotla bundan çok daha çekiciydi

daha asil ve gösterişli bir kıyafet giyebilirdi, çok sıradan bu kostüm :1closedeyes:
artık eurovisionda cik cik modası var, duymadınız mı kaydirigubbakcemile3

ay süpersiniz ya koptum valla gece gece kaydirigubbakcemile3 ben de haberlerde izledim tek kelimeyle "basit" olmuş. ayrıca her yerin ortada olması da ayrı bi rezillik,saçları beni öldürüyo zaten ilkokul çocuğu gibi -tatlicadiarzu- daha ne sayıyım,beklediğimizi bulamadık.

orasınıı burasını göstremeye bayılıo ya bidee sahnede sexi olmayı çok seviyomuş ondan olsa gerekk ama genede onun seçimi diildir sdce her kafadan ses çıkmıştır ama istemesede seçmezdi yane o elbiseyiii......

cogu tasarım içinden seçmiş sanırım o kıyafetii birde yedek olsun diye 3 ayrı rengi yapılmışş diğer renkler hangileri bilmiyorum ama renge karar verende hadise olmuş zevksiz hatun:)

bence de abartıldığı kadar kötü bir kıyafet değil.

bakın sertabın birinci seçildiği seneki elbşsesş bundan çokta farklı değil.hatta daha da gösterişsiz.
ama ben yinede yılbaşı gecesindeki kotla daha sevimli ve seksi göründüğünü düşünüyorum.

sertab da her daim rüküş olmayı başaran bir hatundur zaten :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…