hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

ay hadise bacım gel ben daha güzelini dikeyim sana
bu ne yaaaa bikiniden farksız salkım saçak kumaş sarkıtmışlar -tatlicadiarzu-
izleyenler şarkıya değil hadisenin bi yerlerine odaklanıcak yani herşey meydanda:1closedeyes:
teşircilikle oy alıcak yani pess:1shok:
bu sexsilikmi be:1ninca:
gözümden düştün hadise sahne şovunda iğrenç
şarkının tanıtımındaki bile bundan iydi

aman allahım. Çok kötü görünüyor. Resmen oryantal kostümü gibi.selülitleri ve göbeği gördüm. Dediğiniz gibi onu giymem bunu giymem diye konuştu. Gördük giyeceğini..tek kelime çirkin

geldim anacim,
zaten bu kariyi nerden buldularsa,bi b,,,,,,,benzemiy,,,,
hele o kiyafet kendinden beter,ama kizin sucu yok,onu oraya cikaranda kabahat,herifler isi bilmiyoki,ben cikacaktim oraya,hem kulaga,hem goze hitab ederdim,cuvalbile giysem,harcaniyoz vallah suralarda,,,seksiligim heder oluyo,yanarim yanarim ona yanarim,,,,,,yuzyilin birincisi olurduk valla,,,,:1closedeyes:

her daim iç organlarını egilerek göstermeye bayılan bi kadın.. poposunu..falan kaydirigubbakcemile3

o yüzden boşverin bu kadına bu kostüm yakışır fazla bile..kaydirigubbakcemile3

allah için hadise fıstık gibi kız,

şarkıda hoş ve iddialı,

kim tavsiye etmişse bu ucuz kıyafetle kombine etmeyi,allah onu top etsin:mymeka:

Kıyafetin altına şort giymezse, bu iş yaş. ıyyrenç bi görüntü ... şakkıdı​

canım o şortta değil bariz külot (afedersiniz) :)))))))))
azcık utanma varmışki yanlardan parçalar sarkıtmışlar
heryerini aç oranı ört nası bi düşünce puhahahaaa

Son düzenleme:
tamam pes ediyorum.. yaa bu kız güzel swarowski taşlı minide giyebilirdi. Neyse..artık olmuş olan.ınşallah şarkısını iyi söylerde kazanırız.

Biz de onu diyos ya Seksüü böcük... şakkıdı​

oluur hatta geleneklerimizdede var
ananemin paçalı çiçekli pazen donlarından giysin mümkünse
hem otantik olur demi ferzamdelikafadulden

Laaa hiç olmazsa, anneannemin donunu, otantik diye, 1. lige sokabilme ihtimalleri vardı...

Bunda o ihtimali bilem göremiyom...
Kanımca, anneannem daha seksi dururdu...

Son düzenleme:
ee naapsın kız TRT'nin geri kafalı yöneticisi yüzünden böyle saçma bi kıyafet seçmek zorunda kaldılar...

bencede iğrenç ötesi bi kıyafet-tatlicadiarzu-görünce:1shok:anam bumuymuş dedim kotuyla çıksa daha iyiymik tabi bikini bile giyse olurmuş yaneeşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…