hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Demir hapi kilo yapmaz dimi warmi bilgisi olan

Fezay arkadasim nette senin icin biraz arastirdim ama her yerde kilo yapicagi yaziyor...

Ama ilac kullanmayipta dogal yolla demir ihtiyacini karsiliyan cok kisi var...

Istersen doktoruna bir danis canim ;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kahvaltim

Kabakli 20 gr peynirli omlete tam gaz devam :)

Canim gecmis olsun umarim biran önce iyi olursun dikkat et kendine ;-)

sağol canımm hava değişiklikler beni vurdu sanırım, kaptım hemen şifayı :2:

bu arada bi sonraki mesajında, demir ilacının kilo yaptığını okuduğunu yazmışsın..

ben 2 haftadır demir ilacı kullanıyorum demir seviyem olması gerekenin çok çok altında olduğu için, 2 haftadır o yüzden mi hiç gram bile gitmedi acaba bendennn :44:

Olabilir canim bende öyle okudum nette ... ama annem serum olarak aliyordu ve o dönem kilo almisti

Canm cok teskkur ederim bende inernetten buldum ibrahkm saracoglulun kurunu onu yapicam.ya suan asiri ni istah acikligi ysdiyorum neyle bastirabilirim.canm tatli isyio iramikli taylandicili sutlu bi tarifim war sut we irmikle muhallebi gibi oluyo onu yapsammi.yaa asure oa tatlandiricili tabi sekersiz

Benim de tatli krizlerinde yaptigim sütlü irmik tatlisi vardi canim ama artik pek yememeye calisiyorum ...

Kuru kayisi tarcinlayip yiyebilirsin gercekten etkili...

Veya elma toplari tarcinli veya hafif kakao lu da yapabilirsin ;-)

Tariflerini yazarmisin canm sana zahmet.mesela yarim kilo sute nekadar irmik.elmali toplar nasil oluyo

Tariflerini yazarmisin canm sana zahmet.mesela yarim kilo sute nekadar irmik.elmali toplar nasil oluyo

Diyet Tatlı Topları
2 Tane kırmızı elma

Yarım paket diyet bisküvi(tatlı)

1 yemek kaşığı kakao

1 tatlı kaşığı tarçın

Hindistan cevizi

2 yemek kaşığı ceviz

Elmaları rendele hafif rengi gidinceye kadar pişir, üzerine diyet bisküvileri kır ve karıştır, 1 kaşık tarçını ve cevizi ekleyip karıştırmaya devam edin en son 1 kaşık kakaoyu ekleyin ocaktan indirin ve top halinde yuvarlayın hindistan cevizine batırıp servis yap... ;-)

Yarim kilo süte yarim cay bardagi yanliz pistikten sonra dolapta donmasi lazim canim ;-)

cok saolcanim yaaaa ....birazcik yesem olur deme diywt biskui derken

Kepekli light bisküvi den canim ;-)

Selam kızlar çok yogun bir gün davetiye dağıtmaya çıktım sabah şimdi geldim spora gidemedim bugun ama toplam 10.324 adım atmısım inşallah spor yeine geçer

Sabah kahvaltım : 1,5 haslanmış yumurta 2 çatal peynir domates salatalık 1 çay kasığı çilek reçeli çıkacağım çekti

Ara : 1,5 kasık yulaf kepeği

Öğlen : 3 tane parmak boyu yaprak sarma, 1 sigara böreği gittiğim yerde ikram ettiler

Ara : 1 yeşil elma, 1 kupa lıght sutlu nescafe

Canım nasıl yapıyorsun kapaklı omleti tarif lütfen...

Yarim ince boy kabagi rendeliyorum 2 yumurta ile harmanliyorum canim
Yag ve tuz koymuyorum ben arzu eden kullanabilir ...
Teflon tavada yavas yavas pisiriyorum...pistikten sonra üzerine 20 gr beyaz peynir ufaliyorum ;-)

Leziz ve doyurucu ;-)

Süpermiş en kısa zamanda denicem....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…