hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

slm kizlar nasilsiniz

ben bugun durum degerlendirmesi yaptim ve protein diyeti yapmaya karar verdim isvece benzer bir sekilde az yicem bana sans dileyin aresercim sen neler yapiyosun dukana devammi

Sabah kahvalti mi yazmistim

Öglen yemeginde disardaydim hafif biseylerle gecistirdim

Aksam ise ton balikli salata 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm kizlar nasilsiniz

ben bugun durum degerlendirmesi yaptim ve protein diyeti yapmaya karar verdim isvece benzer bir sekilde az yicem bana sans dileyin aresercim sen neler yapiyosun dukana devammi

Selam canım dukan expresse devam haftalık olarak tekrarlıyorum bakalım bu hafta kaç kilo gidecek....

Bugün ki menümün devamı

Kahvaltıdan sonra kayısılı form çayı

Ara : yulaf kepekli yoğurt

Öğlen : lıght ton balığı, domates

Aksam : tavuk şiş, 1 bardak zero kola

Yatmadan evvel lıght sütümü içerim

Spora gidemedi 30 dk yürüyüş yaptım yatmadan da sporda yapmadığım karın egzersizlerimi yapacagım....

Selam canım dukan expresse devam haftalık olarak tekrarlıyorum bakalım bu hafta kaç kilo gidecek....

bende isvece tekrar bas vurdum baktimki isveci birakali sadece 300 vermisim bende devam karari aldim su 2 haftadir su sekilde kilom

isveci biraktigimda :82
1 hafta sonra : 83.3
bu hafta : 81.7 9 bugun dunden 100 gr daha fazla ciktim e durum boyle olunca koskoca 2 haftada 300 gr vermis oldugumu gordum bu yuzden 13 gun isveci yapicam ve sonra korumaya alicam 78 olsam iyi :)

Son düzenleme:

cok guzel gidiyorsun bu hafta 50 li rkamlara kendini hazirla

bugun neler yedim neler yaptim

sabah : yesil kahve
2 has yumurta 1 domates ( ispanak yerine) yesil sogan nane

yesil cay
aksam: yagsiz dana eti hasladim corba olarak yedim bol acili hemde nefiss oldu (tavsiye edeerimm ) salata

simdide yine yesil kahve ictim ilk defa iciyorum umarim ise yarar

Süpersin canım...

Günaydin kizlar

Benim keyfim simdilik harika 😊

Sabah kahvaltim

1 yumurtadan yapilmis omlet
1 domates
1 dilim dana salam
1 kare kasar peyniri
1 ck. Ahududu receli

😉😉😉

slm arkadaşlar, bende katılabilir miyim sizlere, şuan 74.4 kg. ve yaza kadar 6-7 kilo vermek istiyorum, bide yarışıyorsunuz sanırım

sağol canım, hoş bulduk
yorumlarınızı okudukca azme geldim valla
yarın isveç diyetine başlıyorum, yapan varmı aranızda, ben bi deniyecem

Canim burda birbirimize güzel motivasyon veriyorsunuz kesinlikle burayi birakma...😉

Isvec diyeti hic denemedim ama deneyen yapan arkadaslar muhakkak vardir😊

Senin hedefin kac kilo vermek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…