hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canim burda birbirimize güzel motivasyon veriyorsunuz kesinlikle burayi birakma...😉

Isvec diyeti hic denemedim ama deneyen yapan arkadaslar muhakkak vardir😊

Senin hedefin kac kilo vermek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

74 kiloyum canım şuna 68 felan olsam yeter, 6 kilo vermem lazım

Günaydin kizlar henüz kahvaltimi yapmadim bugün kan tahlili icin randevum var sabah sabahta bana güzel spor oldu üsenip te otobüse binmedim bugün 😊

6 kiloyu rahatlikla versin insallah canim sen bizi birakma biz seni gazlariz güzelce 😉😉😉

ah canım inşallah, gazlayın valla canım, bende pis gazlarım, yaza girecez şunun şurasında atalım kilocukları

Günaydin kizlar henüz kahvaltimi yapmadim bugün kan tahlili icin randevum var sabah sabahta bana güzel spor oldu üsenip te otobüse binmedim bugün 😊

arkadaşım geçmiş olsun, hayırdır

bende yürümeyi çok seviyorum, keşke heryer yürünecek mesafede olsa yürürüm valla, ama maalesef hep araç kullanmak zorundayız

arkadaşım geçmiş olsun, hayırdır

bende yürümeyi çok seviyorum, keşke heryer yürünecek mesafede olsa yürürüm valla, ama maalesef hep araç kullanmak zorundayız

Sagol canim suan icin bir sıkıntım yok ama rutin kontrol guatrm var birde epeydir kan tahlili yaptirmamistim 😉

Yürümeyi bende cok seviyorum genelde de disarda oluyorum oglanin anaokulu kursu derken benim icin de spor oluyor ...
Tabii cocuklari yürütmüyorum onlarin 2 si yan yana oturabilecegi spor cocuk arabam var yoksa benimle beraber onlarda zayiflar 😄😄😄

Sagol canim suan icin bir sıkıntım yok ama rutin kontrol guatrm var birde epeydir kan tahlili yaptirmamistim 😉

Yürümeyi bende cok seviyorum genelde de disarda oluyorum oglanin anaokulu kursu derken benim icin de spor oluyor ...
Tabii cocuklari yürütmüyorum onlarin 2 si yan yana oturabilecegi spor cocuk arabam var yoksa benimle beraber onlarda zayiflar 😄😄😄

Allah bağışlasın, zor zanaat anne olmak sanırım, bu hafta güzel kilo vermişin bayağa dikkat ediyorsun sanırım, darısı benim başıma

Allah bağışlasın, zor zanaat anne olmak sanırım, bu hafta güzel kilo vermişin bayağa dikkat ediyorsun sanırım, darısı benim başıma

Amin canim sagol...😊

Hem cok zor hem cok güzel ama 2 erkek cocuk zorluyor anneyi 😊 Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi etsin😉

Evet canim 2 kilo dan daha kurtuldum darisi bu haftaya insallah...

Cok dikkat ediyorum ama bazen de ipin ucu kacmiyor degil...😄
Veee yaza izine kadar 55 olmam lazim canim bir cok kisi ile iddaya girdim kazanmam lazim 😉

Amin canim sagol...😊

Hem cok zor hem cok güzel ama 2 erkek cocuk zorluyor anneyi 😊 Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi etsin😉

Evet canim 2 kilo dan daha kurtuldum darisi bu haftaya insallah...

Cok dikkat ediyorum ama bazen de ipin ucu kacmiyor degil...😄
Veee yaza izine kadar 55 olmam lazim canim bir cok kisi ile iddaya girdim kazanmam lazim 😉

iddaya girmek güzel taktik, çalışıyormusun, şuna kaç kilosunki acaba merak ettim

bende çizelge yapmak isstiyorum, biraz araştırıp yapacak

forma kimse yazmıyor gündüz sanırım, benim iş yerimde vaktim çok ben yazayım bari:KK9:

başemel soslu yoğurtlu ıspanağımı yedim, bir dilimde kepekli ekmek

1,5 litre suyumu içtim 1 litre daha içersem aferin bana

iddaya girmek güzel taktik, çalışıyormusun, şuna kaç kilosunki acaba merak ettim

bende çizelge yapmak isstiyorum, biraz araştırıp yapacak

Ev hanimiyim canim suan kilom 61 yum boyumda 1.64 ...

Senin boyun kac

Hayirli olsun cizelgen o da insana güzel motivasyon veriyor😉😉

Bu arada canim ilk defa mi diyet yapiyorsun daha önce diyet deneyimlerin oldu mu 😊

günaydınnnnn melike.
İsveç diyetime başladım, sabah kahvemi içiyorum
isvecmi yapiyosun :KK52::KK52: benimde bugun 3. gunumm:KK76:
Evet canım yıne ortaklık devam menün guzel spor da yapılmış harika olmuş

Benım bugun reglimin 1. Gunü olduğu için gitmedim spora aksama da yemeğe misafirim vardı evde kosturmacadaydım yani

Sabah menüm : 1 yumurtaya yapılmış dereotlu omlet, peynir, domates salatalık

Ara : şekersiz turk kahvesi

Ara : 1 yeşil elma

Ara : 1 kase lıght yoğurt, 1,5 kasık yulaf kepeği

Aksam : 3 kasık taze fasulye, 3 kasık semiz otu salatası, 3 fırında köfte

Aksam biraz fazla oldu galiba ama bugun çok yogun bir gündü....
gayet güzel bir menü canim fazla olmamiss afiyet olsun :KK56:
Keyifler simdilik bende cok iyi ama tabii bu hafta da 1-2 kilo verirsem süper olucam 😉😉😉

Sen nasilsin canim hersey yolunda mi 😉

bendede her sey iyi canim isallah hedeflediğin kiloya ulasirsin benimde bu hafta hedefim 78 :KK52::KK52::KK52:

forma kimse yazmıyor gündüz sanırım, benim iş yerimde vaktim çok ben yazayım bari:KK9:

başemel soslu yoğurtlu ıspanağımı yedim, bir dilimde kepekli ekmek

1,5 litre suyumu içtim 1 litre daha içersem aferin bana

besemel sosta un var olmadi bu:KK20: ispanagi haslayip yemen gerekirdi tatlim eger yiyemessen benim gibi yap ben taze yeşillikler yiyorum ( nane maydanoz yeşil soğan) gibi vs..

mutfakta bir suru is beni bekliyor ben burda sizle cene caliyorum :KK1: bana musade kizlar aksam gorusuruz opuldunuz :KK54:

ortim bugun dahada dikkat ediyoruz tamami bu hafta birinciliği kimseye birakmayalimEn Büyük TÜRKİYE

X