hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

bu hafta gram değişiklik yok :KK50::KK50::KK50:

başlangıç: 91,5
geçen hafta: 83,5
bu hafta: 83,5
verilen: yok
toplam verilen: 8 kg

:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Gunayydınnnn bildirimimi yapıyım hemen

$image.jpg

Geçen hafta : 62

Bu hafta : 60.300

Fark: -1.700

Ortimmm aynı vermişiz hakettik ama dimi....

gunaydin gunaydinmkizlar ayy cok mutluyum ya yaptigim kacamaga ragmen guzel rakamlarla kasilastim dun baya zor gecti benim icin ama degdi dogrusu :KK9::KK9::KK9::KK9:

kilo bildirimi

gecen hafta : 83.3
bu hafta : 81.6
fark: -1.7 :nazar::KK52::KK52::KK52::KK52:

ortim hadi sende yap bildirimini cok merak ediyorummEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Valla bu kadar olur ortak olduk aynı kiloyu verdik süpersin:KK28: ortim tebrik ederim bu hafta daha sıkı yapalım ben bugün diyetimi tekrar bastan alıyorum Pazartesi günleri sırf saf protein gunü bu günlerde kilo vermem daha çok oluyor gecen hafta yaptığımda 1 kilosunu 1 günde vermiştim inşallah bugunde böyle olur ....

Günaydin kizlar bende hemen kilo mu yazayim 😊😊

Gecen hafta 63
Bu hafta 61

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Melike nerdesin. Ben 3 kilo verdim. Bence su dan gitti. Birde kilo almistim. Tam oturmadan verdim. Super moral oldu bana uzuluyordum verdim aldim diye

Melike nerdesin. Ben 3 kilo verdim. Bence su dan gitti. Birde kilo almistim. Tam oturmadan verdim. Super moral oldu bana uzuluyordum verdim aldim diye

ÇOK GÜZEL CANIM TEBRİK EDERİM.AKŞAM YAPARIM :KK9:TABLOYU DAHA YAZMAYANLAR VAR AMA GRUP BİRİNCİSİ BİZİZ SANIRIM 4 KİLO TOPLAMDA:KK34:tabibirincide sensin sanırım.

Öncelikle günaydin kizlar...

Başlangic : 71.2
Gecen hafta : 69
Bu hafta: 67.7

Bu hafta giden : 1.3
Toplam giden: 3.5

Kızlar eve gidemediğinden tartilamadim birazdan saglik ocaginda tartilcam ama Tartu farki ne olur bilmiyorum ayrıca bi hafta hic spor yapamadum ben de bugün basliyorum inş haftaya 2 kilo vermiş olurum

Tebrikler kizlar özellikle 3 kilo veren arkadasim ayrica tebrikler masallah cok iyi vermisin 😉 ortim missgamzeli bu hafta yine berabermiyiz yoksa yeni liste mi olucak 😊

X